Stamboom Eijsermans » Godefrida van Trier (1864-????)

Persoonlijke gegevens Godefrida van Trier 


Gezin van Godefrida van Trier

Zij is getrouwd met Thomas Damen.

Zij zijn getrouwd op 24 oktober 1887 te Loon op Zand, zij was toen 23 jaar oud.

BruidegomThomas Damen
GeboorteplaatsLoon op Zand
Geboortedatum01-04-1859
Vader bruidegomHendrik Damen
Moeder bruidegomJozijna Dirksen
BruidGodefrida van Trier
GeboorteplaatsLoon op Zand
Geboortedatum02-03-1864
Vader bruidJohannes van Trier
Moeder bruidJacoba van Gestel
Datum huwelijk24-10-1887
PlaatsLoon op Zand
BronHuwelijksregister Loon op Zand 1887
Toegangsnr.50
Inv.nr.4856
Aktenummer39

Kind(eren):

  1. Johan Jacobus Damen  ± 1895-????

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Godefrida van Trier?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Tijdbalk Godefrida van Trier

  Deze functionaliteit is alleen beschikbaar voor browsers met Javascript ondersteuning.
Klik op de namen voor meer informatie. Gebruikte symbolen: grootouders grootouders   ouders ouders   broers-zussen broers/zussen   kinderen kinderen

Voorouders (en nakomelingen) van Godefrida van Trier

Josephus van Trier
± 1805-????
Joris van Gestel
± 1796-1860

Godefrida van Trier
1864-????

1887

Thomas Damen
1859-????


Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

  • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
  • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
  • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).

De getoonde gegevens hebben geen bronnen.

Aanknopingspunten in andere publicaties

Deze persoon komt ook voor in de publicatie:

Historische gebeurtenissen

  • De temperatuur op 2 maart 1864 lag rond de 3,2 °C. Er was 0.8 mm neerslag. De luchtdruk bedroeg 76 cm kwik. De relatieve luchtvochtigheid was 97%. Bron: KNMI
  • Koning Willem III (Huis van Oranje-Nassau) was van 1849 tot 1890 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 1 februari 1862 tot 10 februari 1866 was er in Nederland het kabinet Thorbecke II met als eerste minister Mr. J.R. Thorbecke (liberaal).
  • In het jaar 1864: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 3,6 miljoen inwoners.
    • 10 maart » Lodewijk II wordt koning van Beieren.
    • 22 april » Het Amerikaans Congres bepaalt bij wet dat op alle in de Verenigde Staten geslagen munten de inscriptie In God We Trust moet staan.
    • 7 september » Amerikaanse Burgeroorlog: Overgave van Atlanta na beleg door William T. Sherman.
    • 20 november » Zaligverklaring van Petrus Canisius, Nederlands theoloog.
    • 30 november » Slag bij Franklin, Tennessee.
    • 16 december » Slag bij Nashville: Noordelijke troepen van de Unie onder bevel van generaal George Henry Thomas verslaan de Geconfedereerden in David County (Tennessee).
  • De temperatuur op 24 oktober 1887 lag rond de 6,3 °C. Er was 7 mm neerslag. De winddruk was 11 kgf/m2 en kwam overheersend uit het noord-noord-westen. De luchtdruk bedroeg 75 cm kwik. De relatieve luchtvochtigheid was 98%. Bron: KNMI
  • Koning Willem III (Huis van Oranje-Nassau) was van 1849 tot 1890 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 23 april 1884 tot 21 april 1888 was er in Nederland het kabinet Heemskerk met als eerste minister Mr. J. Heemskerk Azn. (conservatief).
  • In het jaar 1887: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 4,5 miljoen inwoners.
    • 13 maart » Aleksandr Oeljanov, de broer van Lenin pleegt een moordaanslag op tsaar Alexander III. In totaal 74 mensen worden hierbij opgepakt. De meesten worden vrijgelaten maar Aleksandr wordt terechtgesteld op 20 mei 1887 in Sjlisselburg.
    • 22 maart » De eerste editie van de Colombiaanse krant El Espectador verschijnt.
    • 8 mei » Het Leger des Heils start zijn evangelisatiewerk in Nederland met de eerste openbare bijeenkomst in Amsterdam.
    • 21 augustus » Oprichting van de Noorse sociaaldemocratische partij genaamd Det Norske Arbeiderpartiet.
    • 1 september » Oprichting van de Elektrotechnische Fabriek N.V., later Getronics genaamd, door Groeneveld en van der Pol.
    • 3 december » Oscar Carré opent aan de Weesperzijde te Amsterdam zijn Circustheater.


Dezelfde geboorte/sterftedag

Bron: Wikipedia


Over de familienaam Van Trier


De publicatie Stamboom Eijsermans is opgesteld door .neem contact op
Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
J Eijsermans, "Stamboom Eijsermans", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-eijsermans/I138713.php : benaderd 6 oktober 2026), "Godefrida van Trier (1864-????)".