Stamboom Eijsermans » Johanna Christina van Beurden (1854-1932)

Persoonlijke gegevens Johanna Christina van Beurden 

  • Zij is geboren op 18 juni 1854 in Tilburg.
    Geboorteakte Johanna Christina van Beurden Tilburg

    GemeenteTilburg
    Brontypeboek
    RegisternaamGeboorteregister 1854
    CodeTLB_G_1854
    Periode register1854
    Aktenummer216

    KindJohanna Christina van Beurden
    GeboorteplaatsTilburg
    Geboortedatum18-06-1854
    Geslachtv

    VaderAdriaan van Beurden

    MoederJohanna Maria Geboers
  • Zij is overleden op 28 augustus 1932 in Tilburg, zij was toen 78 jaar oud.
    Overlijdensakte Johanna Christina van Beurden Tilburg

    GemeenteTilburg
    Brontypeboek
    RegisternaamOverlijdensregister 1932
    CodeTLB_O_1932
    Periode register1932
    Aktenummer508
    Diverseneerder weduwe van Jan van Gompel

    OverledeneJohanna Christina van Beurden
    GeboorteplaatsTilburg
    Plaats overlijdenTilburg
    Datum overlijden28-08-1932
    Geslachtv
    Leeftijd78

    RelatieGerardus in ´t Groen

    VaderAdriaan van Beurden

    MoederJohanna Maria Geboers
  • Een kind van Adrianus van Beurden en Johanna Maria Geboers
  • Deze gegevens zijn voor het laatst bijgewerkt op 8 mei 2011.

Gezin van Johanna Christina van Beurden

(1) Zij is getrouwd met Jan van Gompel.

Zij zijn getrouwd op 9 juli 1884 te Tilburg, zij was toen 30 jaar oud.

Huwelijksakte Jan van Gompel 09-07-1884 Tilburg

GemeenteTilburg
Brontypeboek
Archiefnummer16
ArchiefnaamAmbtenaar van de burgerlijke stand te Tilburg 1811-1957
Bronnaamhuwelijksregisters
RegisternaamHuwelijksregister 1884
CodeTB_H_1884
Periode register1884
Aktenummer100
PlaatsTilburg
Datum09-07-1884

BruidegomJan van Gompel
GeboorteplaatsBladel
Geboortedatum22-09-1851
Leeftijd32

BruidJohanna Christina van Beurden
GeboorteplaatsTilburg
Geboortedatum18-06-1854
Leeftijd30

Vader bruidegomJan van Gompel

Moeder bruidegomJohanna van den Heuvel

Vader bruidAdriaan van Beurden

Moeder bruidJohanna Maria Geboers

(2) Zij is getrouwd met Gerardus in 't Groen.

Zij zijn getrouwd op 16 februari 1887 te Tilburg, zij was toen 32 jaar oud.

Huwelijksakte Gerardus in 't Groen 16-02-1887 Tilburg

GemeenteTilburg
Brontypeboek
Archiefnummer16
ArchiefnaamAmbtenaar van de burgerlijke stand te Tilburg 1811-1957
Bronnaamhuwelijksregisters
RegisternaamHuwelijksregister 1887
CodeTB_H_1887
Periode register1887
Aktenummer19
PlaatsTilburg
Datum16-02-1887
DiversenEerdere partner bruid: Jan van Gompel.

BruidegomGerardus in 't Groen
GeboorteplaatsHerpt
Geboortedatum01-04-1860
Leeftijd26

BruidJohanna Christina van Beurden
GeboorteplaatsTilburg
Geboortedatum18-06-1854
Leeftijd32

Vader bruidegomWillem in 't Groen

Moeder bruidegomWilhelmina van Hasselt

Vader bruidAdriaan van Beurden

Moeder bruidJohanna Maria Geboers

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Johanna Christina van Beurden?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Tijdbalk Johanna Christina van Beurden

  Deze functionaliteit is alleen beschikbaar voor browsers met Javascript ondersteuning.
Klik op de namen voor meer informatie. Gebruikte symbolen: grootouders grootouders   ouders ouders   broers-zussen broers/zussen   kinderen kinderen

Voorouders (en nakomelingen) van Johanna Christina van Beurden

Johanna Pijnappels
± 1772-1841

Johanna Christina van Beurden
1854-1932

(1) 1884
(2) 1887

Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

  • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
  • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
  • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).

De getoonde gegevens hebben geen bronnen.

Aanknopingspunten in andere publicaties

Deze persoon komt ook voor in de publicatie:

Historische gebeurtenissen

  • De temperatuur op 18 juni 1854 lag rond de 15,5 °C. Er was 15 mm neerslag. De relatieve luchtvochtigheid was 95%. Bron: KNMI
  • De Republiek der Verenigde Nederlanden werd in 1794-1795 door de Fransen veroverd onder leiding van bevelhebber Charles Pichegru (geholpen door de Nederlander Herman Willem Daendels); de verovering werd vergemakkelijkt door het dichtvriezen van de Waterlinie; Willem V moest op 18 januari 1795 uitwijken naar Engeland (en van daaruit in 1801 naar Duitsland); de patriotten namen de macht over van de aristocratische regenten en proclameerden de Bataafsche Republiek; op 16 mei 1795 werd het Haags Verdrag gesloten, waarmee ons land een vazalstaat werd van Frankrijk; in 3.1796 kwam er een Nationale Vergadering; in 1798 pleegde Daendels een staatsgreep, die de unitarissen aan de macht bracht; er kwam een nieuwe grondwet, die een Vertegenwoordigend Lichaam (met een Eerste en Tweede Kamer) instelde en als regering een Directoire; in 1799 sloeg Daendels bij Castricum een Brits-Russische invasie af; in 1801 kwam er een nieuwe grondwet; bij de Vrede van Amiens (1802) kreeg ons land van Engeland zijn koloniën terug (behalve Ceylon); na de grondwetswijziging van 1805 kwam er een raadpensionaris als eenhoofdig gezag, namelijk Rutger Jan Schimmelpenninck (van 31 oktober 1761 tot 25 maart 1825).
  • Van 19 april 1853 tot 1 juli 1856 was er in Nederland het kabinet Van Hall - Donker Curtius met als eerste ministers Mr. F.A. baron Van Hall (conservatief-liberaal) en Mr. D. Donker Curtius (conservatief-liberaal).
  • In het jaar 1854: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 3,3 miljoen inwoners.
    • 24 april » In Wenen vindt het huwelijk plaats tussen Elisabeth in Beieren (Sisi) en Frans Jozef I van Oostenrijk.
    • 25 oktober » Slag bij Balaklava.
    • 22 november » Executie van Johann Heinrich Kemper voor drievoudige moord en tweevoudige poging tot moord in Amsterdam.
    • 2 december » Oostenrijk sluit een alliantie met het Verenigd Koninkrijk en Frankrijk.
    • 3 december » De Eureka Stockade vindt plaats in Ballarat, Australië.
    • 8 december » Paus Pius IX vaardigt het dogma van de Onbevlekte Ontvangenis uit, dat belijdt dat de Maagd Maria geboren is zonder erfzonde.
  • De temperatuur op 16 februari 1887 lag rond de -3,3 °C. De winddruk was 1 kgf/m2 en kwam overheersend uit het oosten. De luchtdruk bedroeg 77 cm kwik. De relatieve luchtvochtigheid was 85%. Bron: KNMI
  • Koning Willem III (Huis van Oranje-Nassau) was van 1849 tot 1890 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 23 april 1884 tot 21 april 1888 was er in Nederland het kabinet Heemskerk met als eerste minister Mr. J. Heemskerk Azn. (conservatief).
  • In het jaar 1887: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 4,5 miljoen inwoners.
    • 28 januari » De eerstesteenlegging van de Eiffeltoren vindt plaats in Parijs. De toren wordt ingehuldigd op 31 maart 1889.
    • 13 maart » Aleksandr Oeljanov, de broer van Lenin pleegt een moordaanslag op tsaar Alexander III. In totaal 74 mensen worden hierbij opgepakt. De meesten worden vrijgelaten maar Aleksandr wordt terechtgesteld op 20 mei 1887 in Sjlisselburg.
    • 4 juni » In Parijs wordt het Institute Pasteur opgericht.
    • 12 juli » Oprichting van Odense Cricketklub, waar twee jaar later de Deense voetbalclub Odense BK uit voortkomt.
    • 15 augustus » Eerste beklimming van de Mönch in Zwitserland.
    • 1 september » Emile Berliner vraagt octrooi aan op de grammofoonplaat.
  • De temperatuur op 28 augustus 1932 lag tussen 11,5 °C en 22,2 °C en was gemiddeld 16,7 °C. Er was 0,1 mm neerslag. Er was 9,6 uur zonneschijn (69%). De gemiddelde windsnelheid was 2 Bft (zwakke wind) en kwam overheersend uit het noord-noord-oosten. Bron: KNMI
  • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 10 augustus 1929 tot 26 mei 1933 was er in Nederland het kabinet Ruys de Beerenbrouck III met als eerste minister Jonkheer mr. Ch.J.M. Ruys de Beerenbrouck (RKSP).
  • In het jaar 1932: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 8,1 miljoen inwoners.
    • 5 februari » Benoeming van Guillaume Lemmens tot bisschop-coadjutor met recht van opvolging van Roermond in Nederland.
    • 7 februari » James Chadwick publiceert in het tijdschrift Nature voor het eerst over het neutron, een deeltje zonder elektrische lading dat voorkomt in atoomkernen.
    • 13 maart » Nederland speelt zijn eerste officiële rugbyinterland. In Amsterdam wordt met 6-6 gelijkgespeeld tegen België.
    • 19 maart » Opening van de Sydney Harbour Bridge.
    • 29 mei » Oprichting van de Centrale Organisatie van Voetbal Scheidsrechters.
    • 5 juli » Antonio de Oliveira Salazar wordt minister-president van Portugal.


Dezelfde geboorte/sterftedag

Bron: Wikipedia

Bron: Wikipedia


Over de familienaam Van Beurden


De publicatie Stamboom Eijsermans is opgesteld door .neem contact op
Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
J Eijsermans, "Stamboom Eijsermans", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-eijsermans/I13866.php : benaderd 26 december 2025), "Johanna Christina van Beurden (1854-1932)".