Stamboom Eijsermans » Anna Traa (-1937)

Persoonlijke gegevens Anna Traa 

  • Zij is geboren in Boxtel.
  • Ze werd gedoopt.
  • Zij is gedoopt.
  • Zij is overleden op 20 januari 1937 in Boxtel.
    Bron Burgerlijke stand - Overlijden
    Archieflocatie Brabants Historisch Informatie Centrum
    Algemeen Toegangnr: 405
    Inventarisnr: 83
    Gemeente: Boxtel
    Soort akte: overlijden
    Aktenummer: 9
    Overledene Anna Traa
    Overlijdensdatum: 20-01-1937
    Vader Michiel Traa
    Moeder Johanna van Rooij
    Partner Nicolaas van Kerkoerle
    Relatie: weduwe van
  • Een kind van Michiel Traa en Johanna van Rooij
  • Deze gegevens zijn voor het laatst bijgewerkt op 21 november 2011.

Gezin van Anna Traa

Zij is getrouwd met Nicolaas van Kerkoerle.

Zij zijn getrouwd op 25 mei 1887 te Boxtel.

Bron Burgerlijke stand - Huwelijk
Archieflocatie Brabants Historisch Informatie Centrum
Algemeen Toegangnr: 50.026
Inventarisnr: 1112
Gemeente: Boxtel
Soort akte: huwelijk
Aktenummer: 15
Datum: 25-05-1887
Bruidegom Nicolaas van Kerkoerle
Geboorteplaats: Oirschot
Bruid Anna Traa
Geboorteplaats: Boxtel
Vader bruidegom Theodorus van Kerkoerle
Moeder bruidegom Johanna Rediers
Vader bruid Michiel Traa
Moeder bruid Johanna van Rooij

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Anna Traa?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!

Voorouders (en nakomelingen) van Anna Traa


Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

  • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
  • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
  • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).

De getoonde gegevens hebben geen bronnen.

Aanknopingspunten in andere publicaties

Deze persoon komt ook voor in de publicatie:

Historische gebeurtenissen

  • De temperatuur op 25 mei 1887 lag rond de 12,1 °C. De winddruk was 26 kgf/m2 en kwam overheersend uit het noord-oosten. De luchtdruk bedroeg 76 cm kwik. De relatieve luchtvochtigheid was 67%. Bron: KNMI
  • Koning Willem III (Huis van Oranje-Nassau) was van 1849 tot 1890 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 23 april 1884 tot 21 april 1888 was er in Nederland het kabinet Heemskerk met als eerste minister Mr. J. Heemskerk Azn. (conservatief).
  • In het jaar 1887: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 4,5 miljoen inwoners.
    • 26 januari » Slag bij Dogali: Abessinië verslaat de Italianen.
    • 28 januari » De eerstesteenlegging van de Eiffeltoren vindt plaats in Parijs. De toren wordt ingehuldigd op 31 maart 1889.
    • 13 maart » Aleksandr Oeljanov, de broer van Lenin pleegt een moordaanslag op tsaar Alexander III. In totaal 74 mensen worden hierbij opgepakt. De meesten worden vrijgelaten maar Aleksandr wordt terechtgesteld op 20 mei 1887 in Sjlisselburg.
    • 4 juni » In Parijs wordt het Institute Pasteur opgericht.
    • 1 september » Oprichting van de Elektrotechnische Fabriek N.V., later Getronics genaamd, door Groeneveld en van der Pol.
    • 4 december » Oprichting van de Zweedse voetbalclub Örgryte IS.
  • De temperatuur op 20 januari 1937 lag tussen -0,3 °C en 6,4 °C en was gemiddeld 2,6 °C. Er was 3,1 mm neerslag gedurende 2,4 uur. Er was 5,2 uur zonneschijn (62%). De gemiddelde windsnelheid was 3 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het zuid-zuid-westen. Bron: KNMI
  • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 31 juli 1935 tot 24 juni 1937 was er in Nederland het kabinet Colijn III met als eerste minister Dr. H. Colijn (ARP).
  • Van 24 juni 1937 tot 25 juli 1939 was er in Nederland het kabinet Colijn IV met als eerste minister Dr. H. Colijn (ARP).
  • In het jaar 1937: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 8,6 miljoen inwoners.
    • 27 maart » In Rotterdam wordt het Stadion Feijenoord (de Kuip) officieel in gebruik genomen. Feyenoord speelt een wedstrijd tegen het Belgische Beerschot en wint met 5-2.
    • 17 mei » In Solna wordt het Råsunda Stadion geopend.
    • 21 september » J.R.R. Tolkien publiceert De Hobbit.
    • 29 november » Prins Bernhard botst te Diemen met 160 kilometer per uur op een vrachtwagen. Hij raakt zwaargewond.
    • 9 december » De Slag om Nanking begint.
    • 21 december » De eerste versie van het plan voor Fall Grün wordt door de Duitse militairen afgeleverd.


Dezelfde geboorte/sterftedag

Bron: Wikipedia


Over de familienaam Traa

  • Bekijk de informatie die Genealogie Online heeft over de familienaam Traa.
  • Bekijk de informatie die Open Archieven heeft over Traa.
  • Bekijk in het Wie (onder)zoekt wie? register wie de familienaam Traa (onder)zoekt.

De publicatie Stamboom Eijsermans is opgesteld door .neem contact op
Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
J Eijsermans, "Stamboom Eijsermans", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-eijsermans/I138589.php : benaderd 27 december 2025), "Anna Traa (-1937)".