De temperatuur op 30 juli 1925 lag tussen 11,2 °C en 19,7 °C en was gemiddeld 16,1 °C. Er was 7,1 mm neerslag. Er was 5,0 uur zonneschijn (32%). De gemiddelde windsnelheid was 4 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het west-zuid-westen. Bron: KNMI
Van 19 september 1922 tot 4 augustus 1925 was er in Nederland het kabinet Ruys de Beerenbrouck II met als eerste minister Jonkheer mr. Ch.J.M. Ruys de Beerenbrouck (RKSP).
Van 4 augustus 1925 tot 8 maart 1926 was er in Nederland het kabinet Colijn I met als eerste minister Dr. H. Colijn (ARP).
3 januari » Benito Mussolini kondigt aan dat hij de dictator wordt van Italië.
14 maart » John Jacobs, Engels golfspeler († 2017)
16 april » In Sofia vinden bij een bomaanslag in de Sveta Nedeliakathedraal 150 mensen de dood.
7 juli » Oprichting van de Belgische voetbalclub Koninklijke White Star Club Lauwe.
11 november » Robert Millikan bewijst het bestaan van kosmische straling.
12 december » Reza Pahlavi grijpt de macht in Iran als Sjah.
Trouwdag 17 juli 1951
De temperatuur op 17 juli 1951 lag tussen 8,5 °C en 22,8 °C en was gemiddeld 17,0 °C. Er was 13,9 uur zonneschijn (86%). Het was licht bewolkt. De gemiddelde windsnelheid was 2 Bft (zwakke wind) en kwam overheersend uit het noord-westen. Bron: KNMI
Van 7 augustus 1948 tot 15 maart 1951 was er in Nederland het kabinet Drees - Van Schaik met als eerste ministers Dr. W. Drees (PvdA) en Mr. J.R.H. van Schaik (KVP).
Van 15 maart 1951 tot 2 september 1952 was er in Nederland het kabinet Drees I met als eerste minister Dr. W. Drees (PvdA).
28 januari » Opening van het Estádio Fonte Nova in Salvador, Brazilië.
8 maart » Splitsing van het Apostolisch vicariaat van de Kleine Soenda-eilanden in Indonesië in de Apostolische Vicariaten Endeh, Larantuka en Ruteng.
23 mei » Tibetaanse afgevaardigden tekenen (gedwongen) een overeenkomst voor "De bevrijding van Tibet".
23 juni » De staat Washington in de Verenigde Staten wordt een zelfstandige rooms-katholieke kerkprovincie met het Aartsbisdom Seattle, het Bisdom Spokane en het nieuwe Bisdom Yakima
16 juli » Troonsafstand van koning Leopold III der Belgen.
16 oktober » Mies Bouwman maakt haar debuut op de Nederlandse televisie als omroepster bij de KRO.
Dag van overlijden 20 mei 2001
De temperatuur op 20 mei 2001 lag tussen 3,7 °C en 18,2 °C en was gemiddeld 11,6 °C. Er was 8,6 uur zonneschijn (54%). Het was half bewolkt. De gemiddelde windsnelheid was 2 Bft (zwakke wind) en kwam overheersend uit het noorden. Bron: KNMI
20 februari » Er wordt in Groot-Brittannië bij 20 varkens mond-en-klauwzeer (MKZ) ontdekt, een maand later worden de eerste gevallen in Nederland vastgesteld. Begin 2002 is de MKZ crisis officieel voorbij.
9 maart » Over de periode van de voorgaande week vernietigen de Taliban twee historische boeddhabeelden in Bamiyan, Afghanistan.
2 juni » Bisschopswijding van Gerard de Korte, Nederlands hulpbisschop van Utrecht, door kardinaal Adrianus Simonis in de Sint-Catharinakathedraal in Utrecht.
26 augustus » President Robert Mugabe van Zimbabwe maakt bekend dat hij alle blanke boeren het land wil uitjagen.
1 september » De 1-0 nederlaag van het Nederlands elftal in en tegen Ierland leidt uiteindelijk tot uitschakeling van het WK van 2002. De definitieve uitschakeling is 5 september. Voor het eerst in zestien jaar is Nederland niet van de partij op een eindtoernooi.
2 december » Enron vraagt de Chapter 11-status aan wegens een dreigend bankroet nadat Dynegy een bod van 8,4 miljard dollar heeft ingetrokken. Het is het grootste bankroet in de Verenigde Staten in 2003 en heeft grote gevolgen, zelfs politiek.
Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen: J Eijsermans, "Stamboom Eijsermans", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-eijsermans/I138519.php : benaderd 9 oktober 2026), "Goverdina Johanna Maria Tra (1925-2001)".
Kopieerwaarschuwing
Genealogische publicaties zijn auteursrechtelijk beschermd. Alhoewel gegevens veelal uit openbare archieven afkomstig zijn, levert het opzoeken, interpreteren, verzamelen, selecteren en ordenen van die gegevens een uniek werk op. Auteursrechtelijk beschermd werk mag niet zondermeer gekopieerd of herpubliceerd worden.
Houdt u aan de volgende regels
Vraag toestemming voor het overnemen van gegevens of licht de auteur op z'n minst in, de kans is groot dat de auteur toestemming geeft, vaak leidt het contact ook weer tot meer uitwisseling van gegevens.
Gebruik de gegevens pas nadat u deze heeft gecontroleerd, het liefst bij de bron (het archief).
Vermeld van wie u de gegevens heeft overgenomen, idealiter ook zijn/haar originele bron.