Stamboom Eijsermans » Henrica Wilhelmina Timmers (1891-1974)

Persoonlijke gegevens Henrica Wilhelmina Timmers 


Gezin van Henrica Wilhelmina Timmers

Zij is getrouwd met Leonardus van Hout.

Zij zijn getrouwd op 18 augustus 1912 te Eindhoven (Woensel), zij was toen 21 jaar oud.

RIN MH:F625
_UID DD7B6443-E09D-4148-A142-A7E29E0AB260
_UPD 02 DEC 2009 17:10:18 GMT+1

Notities over Henrica Wilhelmina Timmers

_UID 34709AFD-2E82-477B-BE40-B3546956BA13
_UPD 02 DEC 2009 17:10:32 GMT+1
SURN Timmers

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Henrica Wilhelmina Timmers?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Tijdbalk Henrica Wilhelmina Timmers

  Deze functionaliteit is alleen beschikbaar voor browsers met Javascript ondersteuning.
Klik op de namen voor meer informatie. Gebruikte symbolen: grootouders grootouders   ouders ouders   broers-zussen broers/zussen   kinderen kinderen

Voorouders (en nakomelingen) van Henrica Wilhelmina Timmers

Henrica Wilhelmina Timmers
1891-1974

1912

Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

  • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
  • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
  • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).

De getoonde gegevens hebben geen bronnen.

Aanknopingspunten in andere publicaties

Deze persoon komt ook voor in de publicatie:

Historische gebeurtenissen

  • De temperatuur op 25 januari 1891 lag rond de 2,5 °C. Er was 2 mm neerslag. De winddruk was 5 kgf/m2 en kwam overheersend uit het west-zuid-westen. De luchtdruk bedroeg 76 cm kwik. De relatieve luchtvochtigheid was 96%. Bron: KNMI
  • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Regentes Emma (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1898 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 21 april 1888 tot 21 augustus 1891 was er in Nederland het kabinet Mackay met als eerste minister Mr. A. baron Mackay (AR).
  • Van 21 augustus 1891 tot 9 mei 1894 was er in Nederland het kabinet Van Tienhoven met als eerste minister Mr. G. van Tienhoven (unie-liberaal).
  • In het jaar 1891: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 5,1 miljoen inwoners.
    • 29 januari » Liliuokalani wordt koningin van Hawaï.
    • 31 januari » In Porto vindt de Revolte van 31 januari 1891 plaats, een mislukte poging om de monarchie in Portugal ten val te brengen en een republiek op te richten.
    • 10 maart » Almon Strowger verkrijgt patent op de automatische telefooncentrale.
    • 21 augustus » In Nederland treedt het kabinet-Van Tienhoven aan, als opvolger van kabinet-Mackay.
    • 3 november » De Gazet van Antwerpen publiceert haar allereerste uitgave.
    • 13 november » De Belgische voetbalvereniging Club Brugge wordt opgericht.
  • De temperatuur op 18 augustus 1912 lag tussen 12,7 °C en 21,5 °C en was gemiddeld 15,9 °C. Er was 1,7 mm neerslag. Er was 2,3 uur zonneschijn (16%). De gemiddelde windsnelheid was 3 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het zuiden. Bron: KNMI
  • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 12 februari 1908 tot 29 augustus 1913 was er in Nederland het kabinet Heemskerk met als eerste minister Mr. Th. Heemskerk (AR).
  • In het jaar 1912: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 6,0 miljoen inwoners.
    • 17 januari » De Brit Robert Falcon Scott bereikt de Zuidpool, meer dan een maand na zijn rivaal Roald Amundsen.
    • 15 februari » In Amsterdam wordt de Stichting Bouwfonds Handwerkers Vriendenkring opgericht om joodse Amsterdammers betere huisvesting te kunnen bieden.
    • 14 april » Kort voor middernacht loopt de Titanic tijdens haar eerste reis op een ijsberg.
    • 16 april » Oprichting van de Kroatische voetbalclub RNK Split.
    • 5 mei » Opening van Maksimirstadion in Zagreb.
    • 3 december » Einde van de eerste Balkanoorlog.
  • De temperatuur op 24 augustus 1974 lag tussen 10,5 °C en 21,4 °C en was gemiddeld 16,2 °C. Er was 3,9 uur zonneschijn (28%). Het was half bewolkt. De gemiddelde windsnelheid was 2 Bft (zwakke wind) en kwam overheersend uit het zuid-westen. Bron: KNMI
  • Koningin Juliana (Huis van Oranje-Nassau) was van 4 september 1948 tot 30 april 1980 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van vrijdag 11 mei 1973 tot maandag 19 december 1977 was er in Nederland het kabinet Den Uyl met als eerste minister Drs. J.M. den Uyl (PvdA).
  • In het jaar 1974: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 13,5 miljoen inwoners.
    • 24 maart » Officiële opening van de Universiteit van Mauritius.
    • 26 juni » Het Nederlands voetbalelftal verslaat ook Argentinië bij het WK voetbal 1974 in West-Duitsland. Het groepsduel in Gelsenkirchen eindigt in 4-0, onder meer door twee doelpunten van Johan Cruijff.
    • 21 juli » De Belgische wielrenner Eddy Merckx wint de Ronde van Frankrijk.
    • 6 september » De Tijd verschijnt voor het eerst als (opinie)weekblad, en wel onder leiding van hoofdredacteur Arie Kuiper.
    • 9 oktober » Het Nederlands voetbalelftal in Helsinki verslaat Zwitserland met 1-0 in een vriendschappelijke wedstrijd in de Rotterdamse Kuip. Centrumspits Ruud Geels maakt in de 39ste minuut het enige doelpunt. Theo de Jong en Dick Schneider spelen hun laatste interland voor Oranje.
    • 5 december » De laatste aflevering van Monty Python's Flying Circus wordt uitgezonden.


Dezelfde geboorte/sterftedag

Bron: Wikipedia

Bron: Wikipedia


Over de familienaam Timmers

  • Bekijk de informatie die Genealogie Online heeft over de familienaam Timmers.
  • Bekijk de informatie die Open Archieven heeft over Timmers.
  • Bekijk in het Wie (onder)zoekt wie? register wie de familienaam Timmers (onder)zoekt.

De publicatie Stamboom Eijsermans is opgesteld door .neem contact op
Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
J Eijsermans, "Stamboom Eijsermans", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-eijsermans/I138231.php : benaderd 6 oktober 2026), "Henrica Wilhelmina Timmers (1891-1974)".