Stamboom Eijsermans » Martina Maria Timmermans (1908-1991)

Persoonlijke gegevens Martina Maria Timmermans 


Gezin van Martina Maria Timmermans

Zij is getrouwd met Albertus Antonius Cornelis Looijkens.

Zij zijn getrouwd op 2 juni 1938 te Helvoirt, zij was toen 30 jaar oud.

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Martina Maria Timmermans?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Tijdbalk Martina Maria Timmermans

  Deze functionaliteit is alleen beschikbaar voor browsers met Javascript ondersteuning.
Klik op de namen voor meer informatie. Gebruikte symbolen: grootouders grootouders   ouders ouders   broers-zussen broers/zussen   kinderen kinderen

Voorouders (en nakomelingen) van Martina Maria Timmermans

Martina Maria Timmermans
1908-1991

1938

Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

  • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
  • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
  • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).

De getoonde gegevens hebben geen bronnen.

Aanknopingspunten in andere publicaties

Deze persoon komt ook voor in de publicatie:

Historische gebeurtenissen

  • De temperatuur op 23 januari 1908 lag tussen -5,8 °C en -2,8 °C en was gemiddeld -4,9 °C. De gemiddelde windsnelheid was 1 Bft (zwakke wind) en kwam overheersend uit het noord-oosten. Bron: KNMI
  • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 17 augustus 1905 tot 11 februari 1908 was er in Nederland het kabinet De Meester met als eerste minister Mr. Th. de Meester (unie-liberaal).
  • Van 12 februari 1908 tot 29 augustus 1913 was er in Nederland het kabinet Heemskerk met als eerste minister Mr. Th. Heemskerk (AR).
  • In het jaar 1908: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 5,7 miljoen inwoners.
    • 27 januari » Ontdekking van de Jupitermaan Pasiphae door Philibert Jacques Melotte.
    • 1 april » Oprichting van de Argentijnse voetbalclub CA San Lorenzo de Almagro.
    • 27 mei » Royal Sporting club Anderlecht wordt gesticht door Charles Roos
    • 25 juli » Oprichting van Oostenrijkse voetbalclub LASK Linz.
    • 25 juli » Oprichting van de Duitse roei-, tennis- en hockeyclub Rüsselsheimer RK uit Rüsselsheim am Main.
    • 28 december » In Messina (Italië) vallen als gevolg van een aardbeving en een tsunami meer dan 100.000 doden.
  • De temperatuur op 2 juni 1938 lag tussen 7,8 °C en 18,0 °C en was gemiddeld 12,7 °C. Er was 0,1 mm neerslag. Er was 7,7 uur zonneschijn (47%). De gemiddelde windsnelheid was 5 Bft (vrij krachtige wind) en kwam overheersend uit het zuid-zuid-westen. Bron: KNMI
  • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 24 juni 1937 tot 25 juli 1939 was er in Nederland het kabinet Colijn IV met als eerste minister Dr. H. Colijn (ARP).
  • In het jaar 1938: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 8,6 miljoen inwoners.
    • 3 maart » In Saoedi-Arabië wordt olie in de grond gevonden.
    • 6 april » Ontdekking van teflon door Roy Plunkett.
    • 16 april » Groot-Brittannië erkent de Italiaanse annexatie van Abessinië.
    • 2 september » De Republiek Hatay verklaart zich onafhankelijk van het door Frankrijk bestuurde Syrië.
    • 9 oktober » Demonstratie van de eerste hoogtemeter op basis van radiogolven, in New York.
    • 9 november » (Reichs)kristallnacht, de eerste massale geweldpleging tegen Joden en hun eigendommen in nazi-Duitsland (in de nacht van 9 op 10 november).
  • De temperatuur op 8 oktober 1991 lag tussen 8,6 °C en 18,1 °C en was gemiddeld 13,9 °C. Er was 3,5 uur zonneschijn (31%). Het was half tot zwaar bewolkt. De gemiddelde windsnelheid was 1 Bft (zwakke wind) en kwam overheersend uit het oost-zuid-oosten. Bron: KNMI
  • Koningin Beatrix (Huis van Oranje-Nassau) was van 30 april 1980 tot 30 april 2013 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van dinsdag 7 november 1989 tot maandag 22 augustus 1994 was er in Nederland het kabinet Lubbers III met als eerste minister Drs. R.F.M. Lubbers (CDA).
  • In het jaar 1991: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 15,0 miljoen inwoners.
    • 26 maart » De presidenten van Brazilië, Argentinië, Paraguay en Uruguay ondertekenen een blauwdruk voor een gemeenschappelijke markt van de evenaar tot Antarctica.
    • 16 mei » Zviad Gamsachoerdia wordt met 86% van de stemmen gekozen tot de eerste president van de onafhankelijke republiek Georgië.
    • 7 september » Ronald Venetiaan gekozen tot president van Suriname.
    • 24 oktober » Na een uitbarsting van de vulkaan Lokon op Noord-Sulawesi in Indonesië moeten honderden gezinnen uit een nabijgelegen dorp worden geëvacueerd.
    • 13 november » Recordinternational Heinz Hermann speelt tegen Roemenië zijn 117de en laatste interland voor het Zwitsers voetbalelftal.
    • 22 december » Onder leiding van Tengiz Kitovani en Dzjaba Ioseliani belegeren paramilitaire groepen en een deel van de Georgische Nationale Garde het parlementsgebouw in de hoofdstad Tblisi.


Dezelfde geboorte/sterftedag

Bron: Wikipedia

Bron: Wikipedia


Over de familienaam Timmermans


De publicatie Stamboom Eijsermans is opgesteld door .neem contact op
Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
J Eijsermans, "Stamboom Eijsermans", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-eijsermans/I138046.php : benaderd 16 februari 2026), "Martina Maria Timmermans (1908-1991)".