Stamboom Eijsermans » Johanna Timmermans (1819-1898)

Persoonlijke gegevens Johanna Timmermans 

  • Zij is geboren op 2 december 1819 in Bladel.
  • Zij is overleden op 7 april 1898 in Diessen, zij was toen 78 jaar oud.
    Overlijdensakte Johanna Timmermans Diessen
    Gemeente Diessen
    Brontype boek
    Archiefnummer 905
    Deelnummer 20
    Registernaam Overlijdensregister 1898
    Periode register 1898
    Aktenummer 11
    Diversen De overledene was eerst weduwe van Wouter van de Put, daarna van Jan Moonen

    Overledene Johanna Timmermans
    Geboorteplaats Bladel
    Plaats overlijden Diessen
    Datum overlijden 07-04-1898
    Geslacht v
    Leeftijd 78 jaren

    Relatie Jan van den Hout

    Vader Antonij Timmermans

    Moeder Petronella Aarts
  • Een kind van Antonij Timmermans en Petronella Aarts
  • Deze gegevens zijn voor het laatst bijgewerkt op 22 augustus 2012.

Gezin van Johanna Timmermans

(1) Zij is getrouwd met Wouter van de Put.

Zij zijn getrouwd op 3 maart 1851 te Diessen, zij was toen 31 jaar oud.

Huwelijksakte Wouter Adriaan van de Put 03-03-1851 Diessen

GemeenteDiessen
Brontypeboek
Archiefnummer905
Deelnummer10
RegisternaamHuwelijksregister 1851
Periode register1851
Aktenummer4
PlaatsDiessen
Datum03-03-1851

BruidegomWouter Adriaan van de Put
GeboorteplaatsDiessen
Geboortedatum29-06-1820

BruidJoanna Timmermans
GeboorteplaatsBladel
Geboortedatum02-12-1819

Vader bruidegomAdriaan van de Put

Moeder bruidegomCornelia Kuijpers

Vader bruidAntonij Timmermans

Moeder bruidPetronilla Aarts

(2) Zij is getrouwd met Jan Moonen.

Zij zijn getrouwd op 29 januari 1855 te Diessen, zij was toen 35 jaar oud.

Huwelijksakte Johannes Moonen 29-01-1855 Diessen
Gemeente Diessen
Brontype boek
Archiefnummer 905
Deelnummer 10
Registernaam Huwelijksregister 1855
Periode register 1855
Aktenummer 1
Plaats Diessen
Datum 29-01-1855
Diversen Bruid weduwe van Wouter van de Put

Bruidegom Johannes Moonen
Geboorteplaats Diessen
Geboortedatum 27-05-1830

Bruid Joanna Timmermans
Geboorteplaats Bladel
Geboortedatum 02-12-1819

Vader bruidegom Cornelis Peter Moonen

Moeder bruidegom Johanna Vingerhoets

Vader bruid Antonij Timmermans

Moeder bruid Petronella Aarts

Kind(eren):

  1. Johannes Moonen  1862-???? 


(3) Zij is getrouwd met Jan van den Hout.

Zij zijn getrouwd op 3 november 1864 te Diessen, zij was toen 44 jaar oud.

Huwelijksakte Johannes van den Hout 03-11-1864 Diessen

GemeenteDiessen
Brontypeboek
Archiefnummer905
Deelnummer11
RegisternaamHuwelijksregister 1864
Periode register1864
Aktenummer6
PlaatsDiessen
Datum03-11-1864
DiversenBruid weduwe in eerste huwelijk van Wouter van de Put en in tweede huwelijk van Jan Moonen.

BruidegomJohannes van den Hout
GeboorteplaatsDiessen
Geboortedatum16-03-1836

BruidJoanna Timmermans
GeboorteplaatsBladel
Geboortedatum02-12-1819

Vader bruidegomPeter van den Hout

Moeder bruidegomMaria Catharina van Korven

Vader bruidAntonij Timmermans

Moeder bruidPetronella Aarts

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Johanna Timmermans?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Tijdbalk Johanna Timmermans

  Deze functionaliteit is alleen beschikbaar voor browsers met Javascript ondersteuning.
Klik op de namen voor meer informatie. Gebruikte symbolen: grootouders grootouders   ouders ouders   broers-zussen broers/zussen   kinderen kinderen

Voorouders (en nakomelingen) van Johanna Timmermans

Johanna van Roij
± 1770-????
Antonij Timmermans
± 1796-1863
Petronella Aarts
± 1795-????

Johanna Timmermans
1819-1898

(1) 1851
(2) 1855

Jan Moonen
1830-????

(3) 1864

Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

  • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
  • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
  • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).

De getoonde gegevens hebben geen bronnen.

Aanknopingspunten in andere publicaties

Deze persoon komt ook voor in de publicatie:

Historische gebeurtenissen

  • De temperatuur op 2 december 1819 lag rond de 6,0 °C. De wind kwam overheersend uit het zuiden. Typering van het weer: omtrent betrokken regen. Bron: KNMI
  • De Republiek der Verenigde Nederlanden werd in 1794-1795 door de Fransen veroverd onder leiding van bevelhebber Charles Pichegru (geholpen door de Nederlander Herman Willem Daendels); de verovering werd vergemakkelijkt door het dichtvriezen van de Waterlinie; Willem V moest op 18 januari 1795 uitwijken naar Engeland (en van daaruit in 1801 naar Duitsland); de patriotten namen de macht over van de aristocratische regenten en proclameerden de Bataafsche Republiek; op 16 mei 1795 werd het Haags Verdrag gesloten, waarmee ons land een vazalstaat werd van Frankrijk; in 3.1796 kwam er een Nationale Vergadering; in 1798 pleegde Daendels een staatsgreep, die de unitarissen aan de macht bracht; er kwam een nieuwe grondwet, die een Vertegenwoordigend Lichaam (met een Eerste en Tweede Kamer) instelde en als regering een Directoire; in 1799 sloeg Daendels bij Castricum een Brits-Russische invasie af; in 1801 kwam er een nieuwe grondwet; bij de Vrede van Amiens (1802) kreeg ons land van Engeland zijn koloniën terug (behalve Ceylon); na de grondwetswijziging van 1805 kwam er een raadpensionaris als eenhoofdig gezag, namelijk Rutger Jan Schimmelpenninck (van 31 oktober 1761 tot 25 maart 1825).
  • In het jaar 1819: Bron: Wikipedia
    • 22 februari » Spanje moet Florida afstaan aan de Verenigde Staten.
    • 4 juni » Paus Pius VII stelt één nieuwe kardinaal aan.
    • 14 december » Alabama wordt de 22ste staat van de Verenigde Staten van Amerika.
    • 17 december » Simón Bolívar sticht Colombia.
  • De temperatuur op 3 november 1864 lag rond de -0,5 °C. De luchtdruk bedroeg 77 cm kwik. De relatieve luchtvochtigheid was 90%. Bron: KNMI
  • Koning Willem III (Huis van Oranje-Nassau) was van 1849 tot 1890 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 1 februari 1862 tot 10 februari 1866 was er in Nederland het kabinet Thorbecke II met als eerste minister Mr. J.R. Thorbecke (liberaal).
  • In het jaar 1864: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 3,6 miljoen inwoners.
    • 1 februari » Oprichting van het Rode Kruis van België.
    • 25 juni » In Den Haag wordt de eerste tramlijn in Nederland, een paardentram, geopend.
    • 18 september » Zaligverklaring van Margaretha Maria Alacoque (1647-1690), Frans religieuze en mystica.
    • 31 oktober » Nevada wordt de 36ste staat van de VS.
    • 20 november » Zaligverklaring van Petrus Canisius, Nederlands theoloog.
    • 29 november » In Colorado brengen vrijwilligers onder leiding van kolonel John Chivington ten minste 400 Cheyenne en Arapahoe Indianen om bij Sand Creek, waar ze met toestemming een kamp hadden opgeslagen.
  • De temperatuur op 7 april 1898 lag rond de 8,8 °C. De luchtdruk bedroeg 76 cm kwik. De relatieve luchtvochtigheid was 95%. Bron: KNMI
  • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Regentes Emma (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1898 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 27 juli 1897 tot 1 augustus 1901 was er in Nederland het kabinet Pierson met als eerste minister Mr. N.G. Pierson (unie-liberaal).
  • In het jaar 1898: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 5,1 miljoen inwoners.
    • 14 juni » Thomas Edison dient een stapeltje octrooiaanvragen in voor de droogkast, de fonograaf en de mixer.
    • 30 juli » De arts John Harvey Kellogg ontdekt bij toeval de cornflake.
    • 10 september » Opening van het stadion Roker Park in de Engelse stad Sunderland.
    • 25 oktober » Johanna ter Meulen en suikerraffinadeur Willem Spakler richten in Amsterdam de filantropische Woningmaatschappij Oud-Amsterdam NV op.
    • 10 december » In Parijs wordt een verdrag getekend waarmee officieel een einde komt aan de oorlog tussen Spanje en de Verenigde Staten.
    • 26 december » Ontdekking van radium, door Marie Curie.


Dezelfde geboorte/sterftedag

Bron: Wikipedia

Bron: Wikipedia


Over de familienaam Timmermans


De publicatie Stamboom Eijsermans is opgesteld door .neem contact op
Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
J Eijsermans, "Stamboom Eijsermans", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-eijsermans/I137961.php : benaderd 28 december 2025), "Johanna Timmermans (1819-1898)".