Stamboom Eijsermans » Adriana van Beurden (1860-1930)

Persoonlijke gegevens Adriana van Beurden 

  • Zij is geboren op 2 juni 1860 in Tilburg.
    Geboorteakte Adriana van Beurden Tilburg
    Gemeente Tilburg
    Brontype boek
    Registernaam Geboorteregister 1860
    Code TLB_G_1860
    Periode register 1860
    Aktenummer 255

    Kind Adriana van Beurden
    Geboorteplaats Tilburg
    Geboortedatum 02-06-1860
    Geslacht v

    Vader Adriaan van Beurden

    Moeder Arnolda van de Gouw
  • Zij is overleden op 23 april 1930 in Tilburg, zij was toen 69 jaar oud.
    Overlijdensakte Adriana van Beurden Tilburg
    Gemeente Tilburg
    Brontype boek
    Registernaam Overlijdensregister 1930
    Code TLB_O_1930
    Periode register 1930
    Aktenummer 244
    Diversen eerder weduwe van Willem Klaassen

    Overledene Adriana van Beurden
    Geboorteplaats Tilburg
    Plaats overlijden Tilburg
    Datum overlijden 23-04-1930
    Geslacht v
    Leeftijd 69

    Relatie Franciscus Cornelis Meeuwissen

    Vader Adriaan van Beurden

    Moeder Arnolda van de Gouw
  • Een kind van Adriaan van Beurden en Arnolda van de Gouw
  • Deze gegevens zijn voor het laatst bijgewerkt op 18 januari 2012.

Gezin van Adriana van Beurden

(1) Zij is getrouwd met Willem Klaassen.

Zij zijn getrouwd op 7 juni 1882 te Tilburg, zij was toen 22 jaar oud.

Huwelijksakte Willem Klaassen 07-06-1882 Tilburg
Gemeente Tilburg
Brontype boek
Archiefnummer 16
Archiefnaam Ambtenaar van de burgerlijke stand te Tilburg 1811-1957
Bronnaam huwelijksregisters
Registernaam Huwelijksregister 1882
Code TB_H_1882
Periode register 1882
Aktenummer 101
Plaats Tilburg
Datum 07-06-1882

Bruidegom Willem Klaassen
Geboortedatum 31-07-1858
Leeftijd 23 jaar

Bruid Adriana van Beurden
Geboorteplaats Tilburg
Geboortedatum 02-06-1860
Leeftijd 22 jaar

Vader bruidegom Cornelis Klaassen

Moeder bruidegom Johanna van den Boer

Vader bruid Adriaan van Beurden

Moeder bruid Arnolda van de Gouw

Kind(eren):

  1. Cornelis Klaassen  ± 1883-????


(2) Zij is getrouwd met Franciscus Cornelis Meeuwissen.

Zij zijn getrouwd op 14 januari 1914 te Tilburg, zij was toen 53 jaar oud.

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Adriana van Beurden?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Tijdbalk Adriana van Beurden

  Deze functionaliteit is alleen beschikbaar voor browsers met Javascript ondersteuning.
Klik op de namen voor meer informatie. Gebruikte symbolen: grootouders grootouders   ouders ouders   broers-zussen broers/zussen   kinderen kinderen

Voorouders (en nakomelingen) van Adriana van Beurden

Joseph van de Gouw
± 1800-????

Adriana van Beurden
1860-1930

(1) 1882
Cornelis Klaassen
± 1883-????
(2) 1914

Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

  • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
  • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
  • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).

De getoonde gegevens hebben geen bronnen.

Aanknopingspunten in andere publicaties

Deze persoon komt ook voor in de publicatie:

Historische gebeurtenissen

  • De temperatuur op 2 juni 1860 lag rond de 13,3 °C. Er was 3 mm neerslag. De winddruk was 4 kgf/m2 en kwam overheersend uit het zuid-westen. De luchtdruk bedroeg 75 cm kwik. De relatieve luchtvochtigheid was 75%. Bron: KNMI
  • Koning Willem III (Huis van Oranje-Nassau) was van 1849 tot 1890 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 18 maart 1858 tot 23 februari 1860 was er in Nederland het kabinet Rochussen - Van Bosse met als eerste ministers J.J. Rochussen (conservatief-liberaal) en Mr. P.P. van Bosse (liberaal).
  • Van 23 februari 1860 tot 14 maart 1861 was er in Nederland het kabinet Van Hall - Van Heemstra met als eerste ministers Mr. F.A. baron Van Hall (conservatief-liberaal) en Mr. S. baron Van Heemstra (liberaal).
  • In het jaar 1860: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 3,3 miljoen inwoners.
    • 8 februari » De Eerste Kamer der Staten-Generaal brengt het kabinet-Rochussen ten val door de verwerping van een wetsvoorstel inzake de aanleg en exploitatie van de Noorder- en Zuiderspoorweg.
    • 10 mei » Ontdekking van cesium door Robert Bunsen en Gustav Kirchhoff.
    • 18 september » Het Koninkrijk Sardinië brengt de Kerkelijke Staat in de Slag bij Castelfidardo een nederlaag toe.
    • 31 oktober » Executie in Maastricht van Johannes Nathan, de laatste Nederlander die in vredestijd is geëxecuteerd.
    • 8 december » Oprichting van de nv Gemeentekrediet van België.
    • 26 december » In stadion Hallam Pitch in Sheffield wordt de eerste voetbalwedstrijd gespeeld en die gaat tussen Sheffield FC en Hallam FC.
  • De temperatuur op 14 januari 1914 lag tussen -5,3 °C en -2,4 °C en was gemiddeld -4,1 °C. Er was 6,3 uur zonneschijn (77%). De gemiddelde windsnelheid was 4 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het noord-oosten. Bron: KNMI
  • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 29 augustus 1913 tot 9 september 1918 was er in Nederland het kabinet Cort van der Linden met als eerste minister Mr. P.W.A. Cort van der Linden (liberaal).
  • In het jaar 1914: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 6,2 miljoen inwoners.
    • 5 januari » In de autofabrieken van Henry Ford wordt de achturige werkdag ingevoerd.
    • 2 mei » In Antwerpen richten de politici Van Cauwelaert, Van de Perre en Hendrix de krant De Standaard op.
    • 30 juni » Gandhi wordt gearresteerd in zijn anti-apartheidsstrijd in Zuid-Afrika.
    • 31 oktober » Begin zware beschietingen rondom het Belgische dorp Wijtschate.
    • 10 november » De Duitsers bezetten Diksmuide tijdens de Slag om de IJzer in de Eerste Wereldoorlog.
    • 15 december » Einde van de Slag bij Łódź; Rusland trekt zich terug op Moskou.
  • De temperatuur op 23 april 1930 lag tussen 1,6 °C en 19,4 °C en was gemiddeld 12,5 °C. Er was 8,5 uur zonneschijn (59%). De gemiddelde windsnelheid was 4 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het zuid-oosten. Bron: KNMI
  • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 10 augustus 1929 tot 26 mei 1933 was er in Nederland het kabinet Ruys de Beerenbrouck III met als eerste minister Jonkheer mr. Ch.J.M. Ruys de Beerenbrouck (RKSP).
  • In het jaar 1930: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 7,8 miljoen inwoners.
    • 18 februari » Clyde Tombaugh ontdekt de planeet Pluto na bestudering van foto's die in januari zijn genomen (sinds 24 augustus 2006 wordt Pluto niet langer als planeet maar als dwergplaneet bestempeld).
    • 5 april » In een gebaar van burgerlijke ongehoorzaamheid breekt Mahatma Gandhi de Britse wet door naar de zee te lopen en zout te maken.
    • 29 juni » De Z. Robertus Bellarminus, SJ wordt heilig verklaard door Paus Pius XI.
    • 18 juli » Uruguay en Peru spelen de allereerste voetbalwedstrijd in het Estadio Centenario in Montevideo in de openingswedstrijd van het WK voetbal.
    • 22 oktober » Oprichting van de amateurvoetbalclub SC Genemuiden.
    • 25 november » Op Java begint een uitbarsting van de vulkaan Merapi. 13 dorpen worden vernietigd, en 23 andere zwaar beschadigd. Er sterven meer dan 1300 mensen. Pas in september 1931 komt de vulkaan weer tot rust.


Dezelfde geboorte/sterftedag

Bron: Wikipedia

Bron: Wikipedia


Over de familienaam Van Beurden


De publicatie Stamboom Eijsermans is opgesteld door .neem contact op
Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
J Eijsermans, "Stamboom Eijsermans", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-eijsermans/I13449.php : benaderd 26 december 2025), "Adriana van Beurden (1860-1930)".