Stamboom Eijsermans » Maria Cornelia Staps (1903-1950)

Persoonlijke gegevens Maria Cornelia Staps 

  • Zij is geboren op 16 september 1903 in Tilburg.
    Geboorteakte Maria Cornelia Staps Tilburg
    Gemeente Tilburg
    Brontype boek
    Registernaam Geboorteregister 1903
    Code TB_G_1903
    Periode register 1903
    Aktenummer 1203

    Kind Maria Cornelia Staps
    Geboorteplaats Tilburg
    Geboortedatum 16-09-1903
    Geslacht v

    Vader Petrus Wilhelmus Staps

    Moeder Maria Elisabeth Mols
  • Zij is overleden op 5 december 1950 in Tilburg, zij was toen 47 jaar oud.
    Overlijdensakte Maria Cornelia Staps Tilburg
    Gemeente Tilburg
    Brontype boek
    Registernaam Overlijdensregister 1950
    Code TLB_O_1950
    Periode register 1950
    Aktenummer 967

    Overledene Maria Cornelia Staps
    Geboorteplaats Tilburg
    Plaats overlijden Tilburg
    Datum overlijden 05-12-1950
    Geslacht v
    Leeftijd 47 jaar

    Relatie Antonius Marinus Haans

    Vader Petrus Wilhelmus Staps

    Moeder Maria Elisabeth Mols
  • Een kind van Petrus Wilhelmus Staps en Maria Elisabeth Mols
  • Deze gegevens zijn voor het laatst bijgewerkt op 22 maart 2013.

Gezin van Maria Cornelia Staps

Zij is getrouwd met Antonius Marinus Haans.

Zij zijn getrouwd op 5 september 1933 te Tilburg, zij was toen 29 jaar oud.

BruidegomAntonius Marinus Haans
Leeftijd27
GeboorteplaatsTilburg
Vader bruidegomPetrus Franciscus Haans
Moeder bruidegomTheresia Johanna Wilhelmina van Berkel
BruidMaria Cornelia Staps
Leeftijd29
GeboorteplaatsTilburg
Vader bruidPetrus Wilhelmus Staps
Moeder bruidMaria Elisabeth Mols
Datum huwelijk05-09-1933
PlaatsTilburg
BronHuwelijksregister Tilburg 1933
Toegangsnr.405
Inv.nr.547
Aktenummer419

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Maria Cornelia Staps?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Tijdbalk Maria Cornelia Staps

  Deze functionaliteit is alleen beschikbaar voor browsers met Javascript ondersteuning.
Klik op de namen voor meer informatie. Gebruikte symbolen: grootouders grootouders   ouders ouders   broers-zussen broers/zussen   kinderen kinderen

Voorouders (en nakomelingen) van Maria Cornelia Staps


Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

  • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
  • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
  • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).

De getoonde gegevens hebben geen bronnen.

Aanknopingspunten in andere publicaties

Deze persoon komt ook voor in de publicatie:

Historische gebeurtenissen

  • De temperatuur op 16 september 1903 lag tussen 9,0 °C en 15,1 °C en was gemiddeld 11,2 °C. Er was 0,9 uur zonneschijn (7%). Bron: KNMI
  • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 1 augustus 1901 tot 16 augustus 1905 was er in Nederland het kabinet Kuijper met als eerste minister Dr. A. Kuijper (AR).
  • In het jaar 1903: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 5,3 miljoen inwoners.
    • 14 januari » In Amsterdam breekt een spoorwegstaking uit.
    • 11 maart » België - Priester Adolf Daens houdt in het Parlement een toespraak tegen de Katholieke partij.
    • 15 maart » De eerste Turkse voetbalclub, Beşiktaş JK, wordt opgericht.
    • 27 mei » Opening nieuwe Koopmansbeurs van Amsterdam (Beurs van Berlage) door Koningin Wilhelmina
    • 11 juni » De moord op koning Alexander Obrenović en koningin Draga Mašin van Servië maakt een einde aan de dynastie van het Huis Obrenović.
    • 2 augustus » Onsuccesvolle opstand van de Macedoniërs tegen het Ottomaanse Rijk.
  • De temperatuur op 5 september 1933 lag tussen 8,4 °C en 21,5 °C en was gemiddeld 15,3 °C. Er was 10,1 uur zonneschijn (75%). De gemiddelde windsnelheid was 3 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het oost-zuid-oosten. Bron: KNMI
  • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 10 augustus 1929 tot 26 mei 1933 was er in Nederland het kabinet Ruys de Beerenbrouck III met als eerste minister Jonkheer mr. Ch.J.M. Ruys de Beerenbrouck (RKSP).
  • Van 26 mei 1933 tot 31 juli 1935 was er in Nederland het kabinet Colijn II met als eerste minister Dr. H. Colijn (ARP).
  • In het jaar 1933: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 8,2 miljoen inwoners.
    • 14 maart » Hans Veerman, Nederlands acteur († 2014)
    • 22 maart » Het concentratiekamp Dachau wordt geopend.
    • 18 juni » Opening van het Stade Félix Bollaert in Lens, Frankrijk.
    • 14 juli » In Duitsland worden alle politieke partijen behalve de NSDAP verboden.
    • 1 september » Oprichting Eindhovense hockeyclub Oranje Zwart.
    • 6 december » Een federale rechter in de Verenigde Staten beslist dat Ulysses van James Joyce niet aanstootgevend is.
  • De temperatuur op 5 december 1950 lag tussen -6,8 °C en 2,2 °C en was gemiddeld -1,0 °C. Er was 10,3 mm neerslag gedurende 4,9 uur. Er was 1,6 uur zonneschijn (20%). De gemiddelde windsnelheid was 3 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het zuid-westen. Bron: KNMI
  • Koningin Juliana (Huis van Oranje-Nassau) was van 4 september 1948 tot 30 april 1980 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 7 augustus 1948 tot 15 maart 1951 was er in Nederland het kabinet Drees - Van Schaik met als eerste ministers Dr. W. Drees (PvdA) en Mr. J.R.H. van Schaik (KVP).
  • In het jaar 1950: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 10,0 miljoen inwoners.
    • 3 januari » In Egypte behalen de Wafdisten bij de verkiezingen een grote overwinning. In het parlement verkrijgen zij 225 van de 319 zetels.
    • 7 mei » Heerenveen wint met 6-5 van Ajax terwijl het een half uur vóór tijd nog met 1-5 achterstaat.
    • 16 augustus » Jean Duvieusart treedt terug als premier van België ten gunste van Joseph Pholien.
    • 16 september » Oprichting van de Zweedse voetbalclub Gunnilse IS.
    • 24 september » Het Albanees voetbalelftal lijdt de zwaarste nederlaag uit zijn bestaan. In Boedapest wordt met 12-0 verloren van Hongarije.
    • 7 oktober » De Verenigde Naties onder leiding van de Verenigde Staten vallen Korea binnen.


Dezelfde geboorte/sterftedag

Bron: Wikipedia

Bron: Wikipedia


Over de familienaam Staps

  • Bekijk de informatie die Genealogie Online heeft over de familienaam Staps.
  • Bekijk de informatie die Open Archieven heeft over Staps.
  • Bekijk in het Wie (onder)zoekt wie? register wie de familienaam Staps (onder)zoekt.

De publicatie Stamboom Eijsermans is opgesteld door .neem contact op
Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
J Eijsermans, "Stamboom Eijsermans", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-eijsermans/I133924.php : benaderd 20 februari 2026), "Maria Cornelia Staps (1903-1950)".