Stamboom Eijsermans » Franciscus Cornelis Wilhelmus Stabel (± 1945-1946)

Persoonlijke gegevens Franciscus Cornelis Wilhelmus Stabel 


Gezin van Franciscus Cornelis Wilhelmus Stabel

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Franciscus Cornelis Wilhelmus Stabel?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Tijdbalk Franciscus Cornelis Wilhelmus Stabel

  Deze functionaliteit is alleen beschikbaar voor browsers met Javascript ondersteuning.
Klik op de namen voor meer informatie. Gebruikte symbolen: grootouders grootouders   ouders ouders   broers-zussen broers/zussen   kinderen kinderen

Voorouders (en nakomelingen) van Franciscus Cornelis Wilhelmus Stabel

Franciscus Cornelis Wilhelmus Stabel
± 1945-1946


Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

  • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
  • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
  • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).

De getoonde gegevens hebben geen bronnen.

Aanknopingspunten in andere publicaties

Deze persoon komt ook voor in de publicatie:

Historische gebeurtenissen

  • De temperatuur op 24 maart 1946 lag tussen 0,4 °C en 12,2 °C en was gemiddeld 6,7 °C. Er was 0,6 mm neerslag gedurende 1,1 uur. Er was 1,8 uur zonneschijn (15%). De gemiddelde windsnelheid was 2 Bft (zwakke wind) en kwam overheersend uit het zuid-zuid-westen. Bron: KNMI
  • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 24 juni 1945 tot 3 juli 1946 was er in Nederland het kabinet Schermerhorn - Drees met als eerste ministers Prof. ir. W. Schermerhorn (VDB) en W. Drees (PvdA).
  • Van 3 juli 1946 tot 7 augustus 1948 was er in Nederland het kabinet Beel I met als eerste minister Dr. L.J.M. Beel (KVP).
  • In het jaar 1946: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 9,3 miljoen inwoners.
    • 1 januari » In de Verenigde Staten wordt de eerste elektronische computer (de ENIAC) vervaardigd.
    • 6 februari » Het Dagblad van het Oosten verschijnt weer als zelfstandige krant. Het Parool trekt zich terug uit de regio en de lezers van de Nieuwe Twentsche en Almelosche Courant stappen grotendeels over naar het Dagblad van het Oosten.
    • 10 februari » Het Argentijns voetbalelftal wint voor de achtste keer de Copa América door in de slotwedstrijd met 2-0 te winnen van Brazilië.
    • 24 maart » Eerste uitzending van Alistair Cookes Letter from America.
    • 9 juni » Koning Rama VIII van Thailand wordt doodgeschoten gevonden in zijn slaapkamer. Hij wordt opgevolgd door zijn broer Bhumibol als koning Rama IX.
    • 4 juli » De Filipijnen worden onafhankelijk van de Verenigde Staten


Dezelfde geboorte/sterftedag

Bron: Wikipedia


Over de familienaam Stabel

  • Bekijk de informatie die Genealogie Online heeft over de familienaam Stabel.
  • Bekijk de informatie die Open Archieven heeft over Stabel.
  • Bekijk in het Wie (onder)zoekt wie? register wie de familienaam Stabel (onder)zoekt.

De publicatie Stamboom Eijsermans is opgesteld door .neem contact op
Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
J Eijsermans, "Stamboom Eijsermans", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-eijsermans/I133019.php : benaderd 27 september 2026), "Franciscus Cornelis Wilhelmus Stabel (± 1945-1946)".