De temperatuur op 7 december 1912 lag tussen 3,7 °C en 6,1 °C en was gemiddeld 4,8 °C. Er was 0,1 mm neerslag. De gemiddelde windsnelheid was 4 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het zuiden. Bron: KNMI
12 februari » China gaat over op de gregoriaanse kalender.
14 februari » Arizona wordt de achtenveertigste staat van de Verenigde Staten.
14 maart » Arthur de Bruyne, Belgisch historicus († 1992)
5 april » Oprichting van de Italiaanse voetbalclub Modena FC.
10 april » De Titanic verlaat de haven van Southampton, Engeland.
14 april » Kort voor middernacht loopt de Titanic tijdens haar eerste reis op een ijsberg.
Dag van overlijden 20 juli 2004
De temperatuur op 20 juli 2004 lag tussen 12,7 °C en 21,9 °C en was gemiddeld 16,7 °C. Er was 2,6 mm neerslag gedurende 3,0 uur. Er was 3,4 uur zonneschijn (21%). Het was half bewolkt. De gemiddelde windsnelheid was 2 Bft (zwakke wind) en kwam overheersend uit het oost-noord-oosten. Bron: KNMI
24 januari » Gastland Tunesië begint de 24ste editie van het Afrikaans kampioenschap voetbal met een 2-1 overwinning op Rwanda in het Olympisch Stadion in Radès.
1 mei » Tien landen komen bij de Europese Unie: Estland, Letland, Litouwen, Polen, Tsjechië, Slowakije, Hongarije, Slovenië, Cyprus en Malta.
14 mei » Huwelijk van kroonprins Frederik van Denemarken en Mary Donaldson in Kopenhagen.
22 juni » De Frauenkirche in Dresden is aan het exterieur na 50 jaar hersteld van het bombardement in de Tweede Wereldoorlog.
13 november » In het Limburgse Helden wordt een moskee in brand gestoken, naar aanleiding van de moord op Theo van Gogh elf dagen eerder.
16 november » Het attractiepark Holiday World wint de Applause Award.
Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen: J Eijsermans, "Stamboom Eijsermans", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-eijsermans/I132317.php : benaderd 29 december 2025), "Nicolaas "Nico" Spijkers (1912-2004)".
Kopieerwaarschuwing
Genealogische publicaties zijn auteursrechtelijk beschermd. Alhoewel gegevens veelal uit openbare archieven afkomstig zijn, levert het opzoeken, interpreteren, verzamelen, selecteren en ordenen van die gegevens een uniek werk op. Auteursrechtelijk beschermd werk mag niet zondermeer gekopieerd of herpubliceerd worden.
Houdt u aan de volgende regels
Vraag toestemming voor het overnemen van gegevens of licht de auteur op z'n minst in, de kans is groot dat de auteur toestemming geeft, vaak leidt het contact ook weer tot meer uitwisseling van gegevens.
Gebruik de gegevens pas nadat u deze heeft gecontroleerd, het liefst bij de bron (het archief).
Vermeld van wie u de gegevens heeft overgenomen, idealiter ook zijn/haar originele bron.