Stamboom Eijsermans » Cornelis Adrianus Spijkers (1870-1937)

Persoonlijke gegevens Cornelis Adrianus Spijkers 

  • Hij is geboren op 12 februari 1870 in Tilburg.
    Geboorteakte Cornelis Adrianus Spijkers Tilburg

    GemeenteTilburg
    Brontypeboek
    RegisternaamGeboorteregister 1870
    CodeTLB_G_1870
    Periode register1870
    Aktenummer98

    KindCornelis Adrianus Spijkers
    GeboorteplaatsTilburg
    Geboortedatum12-02-1870
    Geslachtm

    VaderCornelis Spijkers

    MoederAntonia van Berkel
  • Hij is overleden op 15 juni 1937 in Tilburg, hij was toen 67 jaar oud.
    Overlijdensakte Cornelis Adrianus Spijkers Tilburg

    GemeenteTilburg
    Brontypeboek
    RegisternaamOverlijdensregister 1937
    CodeTLB_O_1937
    Periode register1937
    Aktenummer398

    OverledeneCornelis Adrianus Spijkers
    GeboorteplaatsTilburg
    Plaats overlijdenTilburg
    Datum overlijden15-06-1937
    Geslachtm
    Leeftijd67

    RelatieElisabeth Petronella Schaapsmeerders

    VaderCornelis Spijkers

    MoederAntonia van Berkel
  • Een kind van Cornelis Spijkers en Antonia van Berkel
  • Deze gegevens zijn voor het laatst bijgewerkt op 19 juli 2011.

Gezin van Cornelis Adrianus Spijkers

Hij is getrouwd met Elisabeth Petronella Schaapsmeerders.

Zij zijn getrouwd op 11 oktober 1893 te Tilburg, hij was toen 23 jaar oud.

Huwelijksakte Cornelis Adrianus Spijkers 11-10-1893 Tilburg

GemeenteTilburg
Brontypeboek
Archiefnummer16
ArchiefnaamAmbtenaar van de burgerlijke stand te Tilburg 1811-1957
Bronnaamhuwelijksregisters
RegisternaamHuwelijksregister 1893
CodeTB_H_1893
Periode register1893
Aktenummer185
PlaatsTilburg
Datum11-10-1893

BruidegomCornelis Adrianus Spijkers
GeboorteplaatsTilburg
Geboortedatum12-02-1870
Leeftijd23

BruidElisabeth Petronella Schaapsmeerders
GeboorteplaatsTilburg
Geboortedatum28-08-1871
Leeftijd22

Vader bruidegomCornelis Spijkers

Moeder bruidegomAntonia van Berkel

Vader bruidCornelis Schaapsmeerders

Moeder bruidAdriana van den Hout

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Cornelis Adrianus Spijkers?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Tijdbalk Cornelis Adrianus Spijkers

  Deze functionaliteit is alleen beschikbaar voor browsers met Javascript ondersteuning.
Klik op de namen voor meer informatie. Gebruikte symbolen: grootouders grootouders   ouders ouders   broers-zussen broers/zussen   kinderen kinderen

Voorouders (en nakomelingen) van Cornelis Adrianus Spijkers

Leonardus Spijkers
± 1810-1880

Cornelis Adrianus Spijkers
1870-1937

1893

Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

  • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
  • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
  • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).

De getoonde gegevens hebben geen bronnen.

Aanknopingspunten in andere publicaties

Deze persoon komt ook voor in de publicatie:

Historische gebeurtenissen

  • De temperatuur op 12 februari 1870 lag rond de -4,7 °C. Er was 0.1 mm neerslag. De winddruk was 22 kgf/m2 en kwam overheersend uit het oost-noord-oosten. De luchtdruk bedroeg 77 cm kwik. De relatieve luchtvochtigheid was 90%. Bron: KNMI
  • Koning Willem III (Huis van Oranje-Nassau) was van 1849 tot 1890 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 4 juni 1868 tot 4 januari 1871 was er in Nederland het kabinet Van Bosse - Fock met als eerste ministers Mr. P.P. van Bosse (liberaal) en Mr. C. Fock (liberaal).
  • In het jaar 1870: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 3,6 miljoen inwoners.
    • 19 juli » Begin van de Frans-Pruisische Oorlog
    • 2 augustus » Feestelijke opening van 's werelds eerste metro, onder de Theems, nabij de Tower Bridge in Londen.
    • 4 september » Keizer Napoleon III van Frankrijk wordt afgezet. De Derde Republiek wordt uitgeroepen.
    • 20 september » De Inname van Rome beëindigt de Kerkelijke Staat.
    • 27 september » Verheffing van het Apostolisch vicariaat Luxemburg tot Bisdom Luxemburg.
    • 12 december » Joseph H. Rainey uit South Carolina wordt het eerste zwarte lid van het Amerikaans Congres.
  • De temperatuur op 11 oktober 1893 lag rond de 10,7 °C. De luchtdruk bedroeg 76 cm kwik. De relatieve luchtvochtigheid was 84%. Bron: KNMI
  • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Regentes Emma (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1898 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 21 augustus 1891 tot 9 mei 1894 was er in Nederland het kabinet Van Tienhoven met als eerste minister Mr. G. van Tienhoven (unie-liberaal).
  • In het jaar 1893: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 5,1 miljoen inwoners.
    • 17 januari » Een 'veiligheidscomité' o.l.v. Sanford Dole pleegt een staatsgreep en zet koningin Lili'uokalani af: het eerste geval van VS-Amerikaans imperialisme.
    • 4 maart » Grover Cleveland (zelfde als hierboven) wordt beëdigd als 24e president van de Verenigde Staten
    • 10 maart » Ivoorkust wordt een Franse kolonie.
    • 11 augustus » De Amerikaan Arthur Augustus Zimmerman wordt in Chicago (Illinois) de eerste wereldkampioen wielrennen op de baan.
    • 19 september » De vrouwen in Nieuw-Zeeland krijgen stemrecht.
    • 23 december » Eerste opvoering van de Duitse opera Hänsel und Gretel.
  • De temperatuur op 15 juni 1937 lag tussen 11,5 °C en 16,6 °C en was gemiddeld 13,2 °C. Er was 4,2 mm neerslag gedurende 2,8 uur. Er was 0,3 uur zonneschijn (2%). De gemiddelde windsnelheid was 4 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het west-noord-westen. Bron: KNMI
  • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 31 juli 1935 tot 24 juni 1937 was er in Nederland het kabinet Colijn III met als eerste minister Dr. H. Colijn (ARP).
  • Van 24 juni 1937 tot 25 juli 1939 was er in Nederland het kabinet Colijn IV met als eerste minister Dr. H. Colijn (ARP).
  • In het jaar 1937: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 8,6 miljoen inwoners.
    • 1 januari » Anastasio Somoza García wordt President van Nicaragua.
    • 18 maart » Oprichting van de Azerbeidzjaanse voetbalclub Neftçi Bakoe.
    • 11 juli » De Nederlander J.K. Hoekstra vestigt het huidige Nederlandse record zweefvliegen (duurvlucht) door 24 uur en 3 minuten in de lucht te blijven.
    • 14 juli » Oprichting Hockeyclub 's-Hertogenbosch.
    • 12 november » Japanse troepen bezetten Shanghai.
    • 9 december » De Slag om Nanking begint.


Dezelfde geboorte/sterftedag

Bron: Wikipedia

Bron: Wikipedia


Over de familienaam Spijkers

  • Bekijk de informatie die Genealogie Online heeft over de familienaam Spijkers.
  • Bekijk de informatie die Open Archieven heeft over Spijkers.
  • Bekijk in het Wie (onder)zoekt wie? register wie de familienaam Spijkers (onder)zoekt.

De publicatie Stamboom Eijsermans is opgesteld door .neem contact op
Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
J Eijsermans, "Stamboom Eijsermans", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-eijsermans/I132108.php : benaderd 14 februari 2026), "Cornelis Adrianus Spijkers (1870-1937)".