Stamboom Eijsermans » Johannes Sparidaens (1869-????)

Persoonlijke gegevens Johannes Sparidaens 


Gezin van Johannes Sparidaens

(1) Hij is getrouwd met Elisabeth van 't Hof.

Zij zijn getrouwd op 15 oktober 1890 te Tilburg, hij was toen 21 jaar oud.

BruidegomJohannes Sparidaens
GeboorteplaatsTilburg
Geboortedatum21-08-1869
Vader bruidegomDionisius Sparidaens
Moeder bruidegomAdriana Didden
BruidElisabeth van 't Hof
GeboorteplaatsBergen op Zoom
Geboortedatum27-10-1866
Vader bruidAntonie Johannes van 't Hof
Moeder bruidJohanna de Klerk
Datum huwelijk15-10-1890
PlaatsTilburg
BronHuwelijksregister Tilburg 1890
Toegangsnr.50
Inv.nr.7742
Aktenummer203

Kind(eren):



(2) Hij is getrouwd met Johanna Maria Ceulemans.

Zij zijn getrouwd op 17 mei 1899 te Tlburg, hij was toen 29 jaar oud.

BruidegomJohannes Sparidaens
GeboorteplaatsTilburg
Geboortedatum21-08-1869
Vader bruidegomDionisius Sparidaens
Moeder bruidegomAdriana Didden
BruidJohanna Maria Ceulemans
GeboorteplaatsBreda
Geboortedatum11-01-1865
Vader bruidPetrus Ceulemans
Moeder bruidAnna Nuijten
Datum huwelijk17-05-1899
PlaatsTilburg
BronHuwelijksregister Tilburg 1899
Toegangsnr.50
Inv.nr.7747
Aktenummer115
DiversenAkte bevat meer informatie.

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Johannes Sparidaens?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Tijdbalk Johannes Sparidaens

  Deze functionaliteit is alleen beschikbaar voor browsers met Javascript ondersteuning.
Klik op de namen voor meer informatie. Gebruikte symbolen: grootouders grootouders   ouders ouders   broers-zussen broers/zussen   kinderen kinderen

Voorouders (en nakomelingen) van Johannes Sparidaens

Johannes Sparidaens
1869-????

(1) 1890
(2) 1899

Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

  • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
  • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
  • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).

De getoonde gegevens hebben geen bronnen.

Aanknopingspunten in andere publicaties

Deze persoon komt ook voor in de publicatie:

Historische gebeurtenissen

  • De temperatuur op 21 augustus 1869 lag rond de 17,9 °C. Er was 0.5 mm neerslag. De winddruk was 1 kgf/m2 en kwam overheersend uit het noorden. De luchtdruk bedroeg 77 cm kwik. De relatieve luchtvochtigheid was 65%. Bron: KNMI
  • Koning Willem III (Huis van Oranje-Nassau) was van 1849 tot 1890 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 4 juni 1868 tot 4 januari 1871 was er in Nederland het kabinet Van Bosse - Fock met als eerste ministers Mr. P.P. van Bosse (liberaal) en Mr. C. Fock (liberaal).
  • In het jaar 1869: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 3,6 miljoen inwoners.
    • 4 maart » Ulysses S. Grant wordt beëdigd als 18e president van de Verenigde Staten
    • 10 mei » Goedkeuring van de Congregatie van de Religieuzen van Sint Vincentius a Paolo door paus Pius IX.
    • 3 november » Eerste verschijning van het Britse wetenschappelijk vakblad Nature.
    • 22 november » In Dumbarton, Schotland wordt de klipper Cutty Sark te water gelaten. Het was een van de laatste klippers, en het is de enige klipper die nog bestaat.
    • 8 december » Paus Pius IX opent het Eerste Vaticaans Concilie.
    • 28 december » William Semple verkrijgt octrooi op kauwgom.
  • De temperatuur op 17 mei 1899 lag rond de 15,5 °C. De luchtdruk bedroeg 76 cm kwik. De relatieve luchtvochtigheid was 53%. Bron: KNMI
  • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 27 juli 1897 tot 1 augustus 1901 was er in Nederland het kabinet Pierson met als eerste minister Mr. N.G. Pierson (unie-liberaal).
  • In het jaar 1899: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 5,1 miljoen inwoners.
    • 1 januari » Queens en Staten Island gaan samen met New York.
    • 23 januari » Inauguratie van Emilio Aguinaldo als president van de Constitutionele Republiek der Filipijnen.
    • 4 februari » De Duitse voetbalclub Werder Bremen wordt opgericht.
    • 12 februari » Ondertekening van het Duits-Spaans Verdrag, waarbij de Carolinen en de Noordelijke Marianen door Spanje worden verkocht aan Duitsland.
    • 9 april » Cercle Sportif Brugeois (Cercle Brugge) wordt opgericht binnen de muren van de school van de broeders Xaverianen.
    • 27 april » William Middlebrook De uitvinding van de paperclip (eerste patentaanvraag voor paperclipmachine).


Dezelfde geboorte/sterftedag

Bron: Wikipedia


Over de familienaam Sparidaens


De publicatie Stamboom Eijsermans is opgesteld door .neem contact op
Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
J Eijsermans, "Stamboom Eijsermans", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-eijsermans/I131704.php : benaderd 28 december 2025), "Johannes Sparidaens (1869-????)".