De temperatuur op 25 februari 1928 lag tussen -0,1 °C en 8,9 °C en was gemiddeld 4,0 °C. Er was 9,2 uur zonneschijn (87%). De gemiddelde windsnelheid was 4 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het zuid-oosten. Bron: KNMI
12 juni » Sanatorium Zonnestraal in Hilversum wordt geopend.
5 augustus » De eerste marathon van Amsterdam wordt gelopen als onderdeel van de Olympische Zomerspelen 1928.
12 augustus » Sluitingsceremonie van de Olympische Spelen in Amsterdam.
25 augustus » Oprichting van de Uruguayaanse voetbalclub Club Atlético Batacazo, de voorloper van Deportivo Maldonado.
29 augustus » Oprichting van de Hondurese voetbalclub Club Deportivo Motagua uit de hoofdstad Tegucigalpa.
6 oktober » Chiang Kai-shek wordt president van Kwomintang-China.
Dag van overlijden 18 november 1987
De temperatuur op 18 november 1987 lag tussen 5,6 °C en 13,2 °C en was gemiddeld 9,8 °C. Er was 1,4 uur zonneschijn (16%). Het was half tot zwaar bewolkt. De gemiddelde windsnelheid was 2 Bft (zwakke wind) en kwam overheersend uit het west-zuid-westen. Bron: KNMI
13 april » Portugal en China tekenen een overeenkomst waarbij het eiland Macau in 1999 wordt teruggegeven aan China.
19 april » Eerste verschijning van The Simpsons op de Amerikaanse televisie, als onderdeel van The Tracey Ullman Show.
5 mei » President Kenneth Kaunda van Zambia beschuldigt het Internationaal Monetair Fonds (IMF) ervan een lastercampagne te zijn begonnen tegen zijn land.
16 augustus » In Keulen verbetert atleet Achmed de Kom zijn eigen drie dagen oude Nederlands record op de 100 meter (10,35 seconden) met een tijd van 10,33 seconden.
19 oktober » Beurscrisis, bekend onder de naam Zwarte maandag.
16 december » Het Nederlands voetbalelftal sluit de kwalificatiereeks voor het EK voetbal 1988 af met een 3-0 zege op Griekenland. Invaller Hans Gillhaus scoort drie keer.
Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen: J Eijsermans, "Stamboom Eijsermans", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-eijsermans/I131527.php : benaderd 20 oktober 2026), "Johannes Adrianus Petrus Spapens (1928-1987)".
Kopieerwaarschuwing
Genealogische publicaties zijn auteursrechtelijk beschermd. Alhoewel gegevens veelal uit openbare archieven afkomstig zijn, levert het opzoeken, interpreteren, verzamelen, selecteren en ordenen van die gegevens een uniek werk op. Auteursrechtelijk beschermd werk mag niet zondermeer gekopieerd of herpubliceerd worden.
Houdt u aan de volgende regels
Vraag toestemming voor het overnemen van gegevens of licht de auteur op z'n minst in, de kans is groot dat de auteur toestemming geeft, vaak leidt het contact ook weer tot meer uitwisseling van gegevens.
Gebruik de gegevens pas nadat u deze heeft gecontroleerd, het liefst bij de bron (het archief).
Vermeld van wie u de gegevens heeft overgenomen, idealiter ook zijn/haar originele bron.