Stamboom Eijsermans » Joanna Catharina Aben (1875-1885)

Persoonlijke gegevens Joanna Catharina Aben 

  • Zij is geboren op 16 juli 1875 in Tilburg.
    Geboorteakte Joanna Catharina Aben Tilburg
    Gemeente Tilburg
    Brontype boek
    Registernaam Geboorteregister 1875
    Code TLB_G_1875
    Periode register 1875
    Aktenummer 535

    Kind Joanna Catharina Aben
    Geboorteplaats Tilburg
    Geboortedatum 16-07-1875
    Geslacht v

    Vader Cornelis Aben

    Moeder Maria Martina van Lissum
  • Zij is overleden op 3 februari 1885 in Tilburg, zij was toen 9 jaar oud.
    Overlijdensakte Joanna Catharina Aben Tilburg
    Gemeente Tilburg
    Brontype boek
    Registernaam Overlijdensregister 1885
    Code TLB_O_1885
    Periode register 1885
    Aktenummer 80
    Diversen aangegeven door Cornelis Aben, vader.

    Overledene Joanna Catharina Aben
    Geboorteplaats Tilburg
    Plaats overlijden Tilburg
    Datum overlijden 03-02-1885
    Geslacht v
    Leeftijd 1

    Relatie

    Vader Cornelis Aben

    Moeder Maria Martina van Lissum
  • Een kind van Cornelis Aben en Maria Martina van Lissum
  • Deze gegevens zijn voor het laatst bijgewerkt op 11 september 2011.

Gezin van Joanna Catharina Aben

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Joanna Catharina Aben?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Tijdbalk Joanna Catharina Aben

  Deze functionaliteit is alleen beschikbaar voor browsers met Javascript ondersteuning.
Klik op de namen voor meer informatie. Gebruikte symbolen: grootouders grootouders   ouders ouders   broers-zussen broers/zussen   kinderen kinderen

Voorouders (en nakomelingen) van Joanna Catharina Aben

Johannes Aben
1822-1887
Cornelis Aben
1848-1892

Joanna Catharina Aben
1875-1885


Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

  • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
  • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
  • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).

De getoonde gegevens hebben geen bronnen.

Aanknopingspunten in andere publicaties

Deze persoon komt ook voor in de publicatie:

Historische gebeurtenissen

  • De temperatuur op 16 juli 1875 lag rond de 17,4 °C. De winddruk was 1 kgf/m2 en kwam overheersend uit het oost-noord-oosten. De luchtdruk bedroeg 76 cm kwik. De relatieve luchtvochtigheid was 71%. Bron: KNMI
  • Koning Willem III (Huis van Oranje-Nassau) was van 1849 tot 1890 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 27 augustus 1874 tot 3 november 1877 was er in Nederland het kabinet Heemskerk - Van Lijnden van Sandenburg met als eerste ministers Mr. J. Heemskerk Azn. (conservatief) en Mr. C.Th. baron Van Lijnden van Sandenburg (AR).
  • In het jaar 1875: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 4,0 miljoen inwoners.
    • 3 maart » In Parijs gaat Bizets opera Carmen in première. Het publiek is gechoqueerd en jouwt Bizet uit.
    • 30 april » Inwijding van Begraafplaats Sint Barbara in Utrecht.
    • 25 augustus » Als eerste zwemt Matthew Webb Het Kanaal over.
    • 8 september » Oprichting van het Gezelschap van het Goddelijk Woord door de Duitse priester Arnold Janssen.
    • 23 september » William Bonney ("Billy the Kid") wordt voor de eerste keer gearresteerd.
    • 13 oktober » In Deventer wordt de sportclub Utile Dulci opgericht, tegenwoordig de oudste nog bestaande veldsportvereniging van Nederland.
  • De temperatuur op 3 februari 1885 lag rond de 5,8 °C. Er was 0.8 mm neerslag. De winddruk was 1 kgf/m2 en kwam overheersend uit het zuid-westen. De luchtdruk bedroeg 75 cm kwik. De relatieve luchtvochtigheid was 97%. Bron: KNMI
  • Koning Willem III (Huis van Oranje-Nassau) was van 1849 tot 1890 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 23 april 1884 tot 21 april 1888 was er in Nederland het kabinet Heemskerk met als eerste minister Mr. J. Heemskerk Azn. (conservatief).
  • In het jaar 1885: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 4,5 miljoen inwoners.
    • 3 april » De motor van Gottlieb Daimler wordt gepatenteerd in Duitsland.
    • 13 mei » Oprichting van de Nederlandsche Kolfbond in de sociëteit De Vereniging te Haarlem. Honderd jaar later, op maandag 13 mei 1985, krijgt de bond het predicaat Koninklijk.
    • 17 juni » Het Vrijheidsbeeld komt aan in de haven van New York.
    • 6 juli » Eerste tests van het vaccin tegen hondsdolheid door Louis Pasteur.
    • 10 november » Demonstratie van de eerste motorfiets door bouwer Gottlieb Daimler.
    • 10 december » ASR Nereus wordt opgericht te Amsterdam.


Dezelfde geboorte/sterftedag

Bron: Wikipedia

Bron: Wikipedia


Over de familienaam Aben

  • Bekijk de informatie die Genealogie Online heeft over de familienaam Aben.
  • Bekijk de informatie die Open Archieven heeft over Aben.
  • Bekijk in het Wie (onder)zoekt wie? register wie de familienaam Aben (onder)zoekt.

De publicatie Stamboom Eijsermans is opgesteld door .neem contact op
Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
J Eijsermans, "Stamboom Eijsermans", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-eijsermans/I1315.php : benaderd 26 december 2025), "Joanna Catharina Aben (1875-1885)".