Stamboom Eijsermans » Josephina Maria Cornelia "Josephien" van Besouw (1896-1969)

Persoonlijke gegevens Josephina Maria Cornelia "Josephien" van Besouw 


Gezin van Josephina Maria Cornelia "Josephien" van Besouw

Zij is getrouwd met Theodorus Petrus Antonius Greeve.

Zij zijn getrouwd op 21 juni 1921 te Goirle, zij was toen 24 jaar oud.

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Josephina Maria Cornelia "Josephien" van Besouw?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Tijdbalk Josephina Maria Cornelia "Josephien" van Besouw

  Deze functionaliteit is alleen beschikbaar voor browsers met Javascript ondersteuning.
Klik op de namen voor meer informatie. Gebruikte symbolen: grootouders grootouders   ouders ouders   broers-zussen broers/zussen   kinderen kinderen

Voorouders (en nakomelingen) van Josephina Maria Cornelia van Besouw

Josephina Maria Cornelia van Besouw
1896-1969

1921

Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

  • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
  • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
  • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).

De getoonde gegevens hebben geen bronnen.

Aanknopingspunten in andere publicaties

Deze persoon komt ook voor in de publicatie:

Historische gebeurtenissen

  • De temperatuur op 15 juli 1896 lag rond de 22,3 °C. De luchtdruk bedroeg 76 cm kwik. De relatieve luchtvochtigheid was 61%. Bron: KNMI
  • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Regentes Emma (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1898 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 9 mei 1894 tot 27 juli 1897 was er in Nederland het kabinet Roëll met als eerste minister Jonkheer mr. J. Roëll (oud-liberaal).
  • In het jaar 1896: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 5,1 miljoen inwoners.
    • 23 januari » Wilhelm Röntgen maakt voor het eerst een foto via elektromagnetische stralingen van de hand van Albert von Kölliker.
    • 5 april » Opening van de eerste moderne Olympische Spelen in Athene, Griekenland. Zie ook 6 april.
    • 15 april » Einde van de eerste moderne Olympische Spelen, zie Olympische Zomerspelen 1896.
    • 2 juni » De in Engeland werkende Italiaanse ingenieur Guglielmo Marconi ontvangt patent voor zijn uitvinding van de draadloze telegrafie.
    • 16 augustus » Skookum Jim Mason vindt een rijke goudader in Klondike (Noordwest Canada). Binnen een jaar komen minstens 50.000 mensen hun geluk beproeven.
    • 25 december » John Sousa componeert "The Stars and Stripes Forever".
  • De temperatuur op 21 juni 1921 lag tussen 7,9 °C en 14,3 °C en was gemiddeld 10,7 °C. Er was 1,2 mm neerslag. Er was 2,9 uur zonneschijn (17%). De gemiddelde windsnelheid was 4 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het noord-noord-westen. Bron: KNMI
  • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 9 september 1918 tot 18 september 1922 was er in Nederland het kabinet Ruys de Beerenbrouck I met als eerste minister Jonkheer mr. Ch.J.M. Ruys de Beerenbrouck (RKSP).
  • In het jaar 1921: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 6,9 miljoen inwoners.
    • 3 februari » In München vindt de eerste massabijeenkomst van de NSDAP plaats.
    • 14 maart » Lis Hartel, Deens amazone († 2009)
    • 24 mei » De Belgische regering verleent het stakingsrecht aan de vakbonden.
    • 4 augustus » De Franse uitvinder Édouard Belin verstuurt draadloos een fax over de Atlantische Oceaan.
    • 1 december » Oprichting van het rooms-katholieke Apostolisch vicariaat Siberië.
    • 3 december » Oprichting van de Egyptische voetbalbond.
  • De temperatuur op 24 april 1969 lag tussen 4,0 °C en 12,7 °C en was gemiddeld 9,0 °C. Er was 8,2 mm neerslag gedurende 6,2 uur. Er was -0,1 uur zonneschijn (0%). Het was zwaar bewolkt. De gemiddelde windsnelheid was 3 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het zuiden. Bron: KNMI
  • Koningin Juliana (Huis van Oranje-Nassau) was van 4 september 1948 tot 30 april 1980 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 5 april 1967 tot dinsdag 6 juli 1971 was er in Nederland het kabinet De Jong met als eerste minister P.J.S. de Jong (KVP).
  • In het jaar 1969: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 12,8 miljoen inwoners.
    • 14 april » Voor het eerst kunnen ook kijkers buiten de Verenigde Staten kijken naar de jaarlijkse Oscaruitreiking.
    • 23 mei » De rock-opera Tommy van The Who komt uit.
    • 31 mei » Opening van de Kennedytunnel, de 690 m lange tunnel onder de Schelde ten zuiden van Antwerpen.
    • 5 juli » Op Curaçao wordt de radicale socialistische partij Frente Obrero Liberashon opgericht.
    • 9 augustus » In het Disneyland Park te Anaheim wordt de attractie Haunted Mansion geopend.
    • 17 december » De besprekingen over het SALT I-verdrag beginnen.


Dezelfde geboorte/sterftedag

Bron: Wikipedia

Bron: Wikipedia


Over de familienaam Van Besouw


De publicatie Stamboom Eijsermans is opgesteld door .neem contact op
Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
J Eijsermans, "Stamboom Eijsermans", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-eijsermans/I13147.php : benaderd 26 september 2026), "Josephina Maria Cornelia "Josephien" van Besouw (1896-1969)".