Stamboom Eijsermans » Anna Maria van Spaandonk (1892-1941)

Persoonlijke gegevens Anna Maria van Spaandonk 

  • Zij is geboren op 6 augustus 1892 in Tilburg.
    Geboorteakte Anna Maria van Spaandonk Tilburg
    Gemeente Tilburg
    Brontype boek
    Registernaam Geboorteregister 1892
    Code TLB_G_1892
    Periode register 1892
    Aktenummer 720

    Kind Anna Maria van Spaandonk
    Geboorteplaats Tilburg
    Geboortedatum 06-08-1892
    Geslacht v

    Vader Adrianus Bartholomeus Hendrikus van Spaandonk

    Moeder Johanna Jacoba Zomers
  • Zij is overleden op 20 maart 1941 in Tilburg, zij was toen 48 jaar oud.
    OverledeneAnna Maria van Spaandonk
    Datum overlijden20-03-1941
    PlaatsTilburg
    GeslachtVrouw
    Relatieechtgenote van Sikke Berghuis
    VaderAdrianus Bartholomeus Hendrikus van Spaandonk
    MoederJohanna Jacoba Zomers
    BronOverlijdensregister Tilburg 1941
    Toegangsnr.405
    Inv.nr.561
    Aktenummer296
    Akte datum21-03-1941
  • Een kind van Adrianus Bartholomeus Hendrikus van Spaandonk en Johanna Jacoba Zomers
  • Deze gegevens zijn voor het laatst bijgewerkt op 15 augustus 2018.

Gezin van Anna Maria van Spaandonk

Zij is getrouwd met Sikke Berghuis.

Zij zijn getrouwd op 12 januari 1916 te Tilburg, zij was toen 23 jaar oud.

Huwelijksakte Sikke Berghuis 12-01-1916 Tilburg
Gemeente Tilburg
Brontype boek
Archiefnummer 16
Archiefnaam Ambtenaar van de burgerlijke stand te Tilburg 1811-1957
Bronnaam huwelijksregisters
Registernaam Huwelijksregister 1916
Code TB_H_1916
Periode register 1916
Aktenummer 10
Plaats Tilburg
Datum 12-01-1916

Bruidegom Sikke Berghuis
Geboorteplaats Dokkum
Leeftijd 22 jaar

Bruid Anna Maria van Spaandonk
Geboorteplaats Tilburg
Leeftijd 23 jaar

Vader bruidegom Sijbolt Piers Berghuis

Moeder bruidegom Petje Sikkes Postma

Vader bruid Adrianus Bartholomeus Hendrikus van Spaandonk

Moeder bruid Johanna Jacoba Zomers

Kind(eren):

  1. (Niet openbaar)

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Anna Maria van Spaandonk?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Tijdbalk Anna Maria van Spaandonk

  Deze functionaliteit is alleen beschikbaar voor browsers met Javascript ondersteuning.
Klik op de namen voor meer informatie. Gebruikte symbolen: grootouders grootouders   ouders ouders   broers-zussen broers/zussen   kinderen kinderen

Voorouders (en nakomelingen) van Anna Maria van Spaandonk


Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

  • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
  • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
  • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).

De getoonde gegevens hebben geen bronnen.

Aanknopingspunten in andere publicaties

Deze persoon komt ook voor in de publicatie:

Historische gebeurtenissen

  • De temperatuur op 6 augustus 1892 lag rond de 18,5 °C. De luchtdruk bedroeg 76 cm kwik. De relatieve luchtvochtigheid was 78%. Bron: KNMI
  • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Regentes Emma (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1898 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 21 augustus 1891 tot 9 mei 1894 was er in Nederland het kabinet Van Tienhoven met als eerste minister Mr. G. van Tienhoven (unie-liberaal).
  • In het jaar 1892: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 5,1 miljoen inwoners.
    • 15 maart » Verheffing van de rooms-katholieke apostolische prefectuur Denemarken tot het apostolisch vicariaat Denemarken.
    • 3 april » Het eerste sundae-ijsje wordt gedocumenteerd.
    • 14 mei » Oprichting van huidige Arnhemse voetbalclub Vitesse.
    • 7 juni » Tijdens een vijf dagen durende uitbarsting van de vulkaan Awu op het Indonesische eiland Sangir komen 1.532 mensen om.
    • 31 oktober » Inwijding van de gerestaureerde slotkapel in Wittenberg.
    • 25 november » De Franse baron Pierre de Coubertin lanceert het idee de Olympische Spelen in moderne vorm te doen herleven.
  • De temperatuur op 12 januari 1916 lag tussen -1,4 °C en 6,7 °C en was gemiddeld 3,2 °C. Er was 0,4 mm neerslag. Er was 0,6 uur zonneschijn (7%). De gemiddelde windsnelheid was 3 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het zuid-zuid-westen. Bron: KNMI
  • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 29 augustus 1913 tot 9 september 1918 was er in Nederland het kabinet Cort van der Linden met als eerste minister Mr. P.W.A. Cort van der Linden (liberaal).
  • In het jaar 1916: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 6,4 miljoen inwoners.
    • 15 maart » De Universiteit van Gent wordt vernederlandst; dit wordt echter na het einde van de Eerste Wereldoorlog weer teruggedraaid.
    • 31 mei » Begin van de Zeeslag bij Jutland, ook wel gekend als de Slag voor het Skagerrak.
    • 10 juni » In Arabië breekt de Arabische opstand uit.
    • 27 juni » Oprichting van de Chileense voetbalclub Club de Deportes Green Cross.
    • 12 oktober » Oprichting van de Mexicaanse voetbalclub Club América.
    • 30 december » Kroning van Karel I van Oostenrijk en Zita van Bourbon-Parma tot koning en koningin van Hongarije in Boedapest.
  • De temperatuur op 20 maart 1941 lag tussen -0,6 °C en 8,4 °C en was gemiddeld 3,8 °C. Er was 1,4 uur zonneschijn (12%). De gemiddelde windsnelheid was 2 Bft (zwakke wind) en kwam overheersend uit het west-noord-westen. Bron: KNMI
  • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 3 september 1940 tot 27 juli 1941 was er in Nederland het kabinet Gerbrandy I met als eerste minister Prof. dr. P.S. Gerbrandy (ARP).
  • Van 27 juli 1941 tot 23 februari 1945 was er in Nederland het kabinet Gerbrandy II met als eerste minister Prof. dr. P.S. Gerbrandy (ARP).
  • In het jaar 1941: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 8,9 miljoen inwoners.
    • 20 januari » Franklin Delano Roosevelt wordt voor de derde maal als president geïnaugureerd, een unicum in de Amerikaanse geschiedenis.
    • 4 februari » De Maasbode wordt door de Duitse bezetter verboden en verschijnt niet meer.
    • 9 maart » Begin van het dagboek van Etty Hillesum.
    • 14 maart » Wolfgang Petersen, Duits filmregisseur
    • 1 augustus » Hillegersberg, Overschie en Schiebroek worden bij de gemeente Rotterdam gevoegd.
    • 8 december » In het concentratiekamp Chełmno bij Łódź gebruikt Duitsland voor het eerst op vrachtwagens gemonteerde gaskamers om joden te vermoorden.


Dezelfde geboorte/sterftedag

Bron: Wikipedia

Bron: Wikipedia


Over de familienaam Van Spaandonk


De publicatie Stamboom Eijsermans is opgesteld door .neem contact op
Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
J Eijsermans, "Stamboom Eijsermans", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-eijsermans/I130646.php : benaderd 10 februari 2026), "Anna Maria van Spaandonk (1892-1941)".