De temperatuur op 20 december 1909 lag tussen -0,8 °C en 3,3 °C en was gemiddeld 1,2 °C. Er was 2,0 mm neerslag. Er was 3,3 uur zonneschijn (43%). De gemiddelde windsnelheid was 4 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het west-zuid-westen. Bron: KNMI
15 januari » De (Koninklijke) Vereniging De Friesche Elf Steden wordt opgericht.
2 februari » In de Franse krant Le Figaro publiceert de Italiaanse schrijver Filippo Tommasso Marinetti zijn futuristisch manifest: een loflied op de dynamiek van het machinetijdperk.
4 maart » William Howard Taft wordt beëdigd als 27e president van de Verenigde Staten
6 april » De Amerikaanse ontdekkingsreiziger Robert Peary bereikt (vermoedelijk) de Noordpool, samen met Matthew Henson en vier Inuit: Ooqueh, Ootah, Egingwah en Seeglo.
22 april » Scheepsramp op de Zuiderzee nabij Lemmer, 7 doden.
1 september » De eerste Nijmeegse Vierdaagse gaat van start.
Trouwdag 15 september 1931
De temperatuur op 15 september 1931 lag tussen 1,5 °C en 18,3 °C en was gemiddeld 10,1 °C. Er was 5,9 uur zonneschijn (46%). De gemiddelde windsnelheid was 2 Bft (zwakke wind) en kwam overheersend uit het west-zuid-westen. Bron: KNMI
Van 10 augustus 1929 tot 26 mei 1933 was er in Nederland het kabinet Ruys de Beerenbrouck III met als eerste minister Jonkheer mr. Ch.J.M. Ruys de Beerenbrouck (RKSP).
5 maart » Daniel Salamanca Urey wordt president van Bolivia.
26 april » Bisschopswijding van Leo Kierkels, Nederlands apostolisch delegaat in Brits-Indië, door kardinaal Willem Marinus van Rossum.
13 mei » Verkiezing van Paul Doumer tot president van Frankrijk.
3 juni » Oprichting van de Kroatische voetbalclub NK Varteks Varaždin.
11 juli » Opening van het Prater Stadion in de Oostenrijkse hoofdstad Wenen.
16 oktober » Benoeming van Angelo Roncalli tot apostolisch delegaat in Bulgarije.
Dag van overlijden 9 april 1984
De temperatuur op 9 april 1984 lag tussen 1,9 °C en 9,6 °C en was gemiddeld 5,4 °C. Er was 0,2 mm neerslag gedurende 0,3 uur. Er was 1,6 uur zonneschijn (12%). Het was zwaar bewolkt. De gemiddelde windsnelheid was 2 Bft (zwakke wind) en kwam overheersend uit het west-noord-westen. Bron: KNMI
Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen: J Eijsermans, "Stamboom Eijsermans", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-eijsermans/I129718.php : benaderd 28 december 2025), "Wilhelmus Josephus Maria Snels (1909-1984)".
Kopieerwaarschuwing
Genealogische publicaties zijn auteursrechtelijk beschermd. Alhoewel gegevens veelal uit openbare archieven afkomstig zijn, levert het opzoeken, interpreteren, verzamelen, selecteren en ordenen van die gegevens een uniek werk op. Auteursrechtelijk beschermd werk mag niet zondermeer gekopieerd of herpubliceerd worden.
Houdt u aan de volgende regels
Vraag toestemming voor het overnemen van gegevens of licht de auteur op z'n minst in, de kans is groot dat de auteur toestemming geeft, vaak leidt het contact ook weer tot meer uitwisseling van gegevens.
Gebruik de gegevens pas nadat u deze heeft gecontroleerd, het liefst bij de bron (het archief).
Vermeld van wie u de gegevens heeft overgenomen, idealiter ook zijn/haar originele bron.