De temperatuur op 8 mei 1916 lag tussen 6,6 °C en 12,5 °C en was gemiddeld 9,2 °C. Er was 2,4 mm neerslag. Er was 1,9 uur zonneschijn (12%). De gemiddelde windsnelheid was 3 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het zuiden. Bron: KNMI
Van 29 augustus 1913 tot 9 september 1918 was er in Nederland het kabinet Cort van der Linden met als eerste minister Mr. P.W.A. Cort van der Linden (liberaal).
13 januari » Door een zware storm breekt de Zuiderzeedijk op drie plaatsen door.
18 mei » Begin regeerperiode Vietnamese keizer Khải Định.
31 mei » Begin van de Zeeslag bij Jutland, ook wel gekend als de Slag voor het Skagerrak.
1 juli » Eerste Wereldoorlog: eerste dag van de Slag aan de Somme. Op deze dag komen 20.000 soldaten van het Britse leger om, en raken 40.000 gewond. Het einde van de slag is in november.
28 augustus » Duitsland verklaart de oorlog aan Roemenië.
19 september » De Luchthaven Schiphol wordt geopend als militaire vliegbasis.
Dag van overlijden 28 januari 2008
De temperatuur op 28 januari 2008 lag tussen 7,1 °C en 9,6 °C en was gemiddeld 8,3 °C. Het was vrijwel geheel bewolkt. De gemiddelde windsnelheid was 2 Bft (zwakke wind) en kwam overheersend uit het zuid-westen. Bron: KNMI
Van donderdag 22 februari 2007 tot donderdag 14 oktober 2010 was er in Nederland het kabinet Balkenende IV met als eerste minister Mr.dr. J.P. Balkenende (CDA).
3 mei » Prinses Margarita trouwt met de jurist Tjalling ten Cate.
21 juni » Het Nederlands elftal verliest met 3-1 van Rusland in de kwartfinale van het EK voetbal in het Zwitserse Bazel.
1 juli » Invoering van een algemeen rookverbod in de Nederlandse horeca.
12 augustus » RTL-cameraman Stan Storimans komt om het leven bij de bombardementen door de Russische Luchtmacht op Gori. RTL-verslaggever Jeroen Akkermans raakt lichtgewond.
23 augustus » De Belgische hoogspringster Tia Hellebaut wint in Peking de olympische titel met een sprong van 2 meter 05, een persoonlijk record.
10 september » De Boliviaanse president Evo Morales stuurt de Amerikaanse ambassadeur naar huis, omdat hij separatisten in het Zuid-Amerikaanse land zou steunen in hun onafhankelijkheidsstrijd.
Dag van begraven 2 februari 2008
De temperatuur op 2 februari 2008 lag tussen 0,4 °C en 6,2 °C en was gemiddeld 3,1 °C. Er was 7,8 mm neerslag gedurende 3,7 uur. Er was 6,0 uur zonneschijn (66%). Het was half bewolkt. De gemiddelde windsnelheid was 3 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het west-zuid-westen. Bron: KNMI
Van donderdag 22 februari 2007 tot donderdag 14 oktober 2010 was er in Nederland het kabinet Balkenende IV met als eerste minister Mr.dr. J.P. Balkenende (CDA).
3 februari » Een aflevering van het Nederlandse tv-programma Peter R. de Vries, misdaadverslaggever over de zaak-Holloway trekt 7 miljoen kijkers.
9 mei » Bij een zeer grote brand op een scheepswerf in De Punt (Drenthe) komen drie brandweermensen van korps Eelde om.
21 mei » Manchester United wint de UEFA Champions League. In de finale in Moskou wordt landgenoot Chelsea na penalty's verslagen nadat de wedstrijd na reguliere speeltijd en verlenging in 1-1 is geëindigd.
2 juni » Twee Boliviaanse departementen, Beni en Pando, spreken zich in een referendum uit voor autonomie.
20 juli » Opening van de Energieteam Arena in de Duitse stad Paderborn.
23 september » Bij een schietpartij in Kauhajoki, Finland, komen 11 mensen om, waaronder de dader.
Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen: J Eijsermans, "Stamboom Eijsermans", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-eijsermans/I129610.php : benaderd 18 oktober 2026), "Johannes Elias Maria Josephus "Jan" Snels (1916-2008)".
Kopieerwaarschuwing
Genealogische publicaties zijn auteursrechtelijk beschermd. Alhoewel gegevens veelal uit openbare archieven afkomstig zijn, levert het opzoeken, interpreteren, verzamelen, selecteren en ordenen van die gegevens een uniek werk op. Auteursrechtelijk beschermd werk mag niet zondermeer gekopieerd of herpubliceerd worden.
Houdt u aan de volgende regels
Vraag toestemming voor het overnemen van gegevens of licht de auteur op z'n minst in, de kans is groot dat de auteur toestemming geeft, vaak leidt het contact ook weer tot meer uitwisseling van gegevens.
Gebruik de gegevens pas nadat u deze heeft gecontroleerd, het liefst bij de bron (het archief).
Vermeld van wie u de gegevens heeft overgenomen, idealiter ook zijn/haar originele bron.