Stamboom Eijsermans » Petrus Antonius Bertens (1905-)

Persoonlijke gegevens Petrus Antonius Bertens 

  • Hij is geboren op 30 oktober 1905 in Tilburg.
    Geboorteakte Petrus Antonius Bertens Tilburg

    GemeenteTilburg
    Brontypeboek
    RegisternaamGeboorteregister 1905
    CodeTB_G_1905
    Periode register1905
    Aktenummer1512
    Diversentweeling

    KindPetrus Antonius Bertens
    GeboorteplaatsTilburg
    Geboortedatum30-10-1905
    Geslachtm

    VaderJohannes Cornelis Bertens

    MoederMaria Elisabeth Martina Melis
  • Een kind van Johannes Cornelis Bertens en Maria Elisabeth Martina Melis
  • Deze gegevens zijn voor het laatst bijgewerkt op 1 augustus 2011.

Gezin van Petrus Antonius Bertens

Hij is getrouwd met Josepha Joanna Adriana de Bruijn.

Zij zijn getrouwd op 14 november 1932 te Tilburg, hij was toen 27 jaar oud.

Huwelijksakte Petrus Antonius Bertens 14-11-1932 Tilburg

GemeenteTilburg
Brontypeboek
RegisternaamHuwelijksregister 1932
CodeTB_H_1932
Periode register1932
Aktenummer487
PlaatsTilburg
Datum14-11-1932

BruidegomPetrus Antonius Bertens
GeboorteplaatsTilburg
Leeftijd27

BruidJosepha Joanna Adriana de Bruijn
GeboorteplaatsTilburg
Leeftijd19

Vader bruidegomJohannes Cornelis Bertens

Moeder bruidegomMaria Elisabeth Martina Melis

Vader bruidPetrus Joannes de Bruijn

Moeder bruidMaria Allegonda Bertens

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Petrus Antonius Bertens?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Tijdbalk Petrus Antonius Bertens

  Deze functionaliteit is alleen beschikbaar voor browsers met Javascript ondersteuning.
Klik op de namen voor meer informatie. Gebruikte symbolen: grootouders grootouders   ouders ouders   broers-zussen broers/zussen   kinderen kinderen

Voorouders (en nakomelingen) van Petrus Antonius Bertens


Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

  • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
  • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
  • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).

De getoonde gegevens hebben geen bronnen.

Aanknopingspunten in andere publicaties

Deze persoon komt ook voor in de publicatie:

Historische gebeurtenissen

  • De temperatuur op 30 oktober 1905 lag tussen 5,4 °C en 12,1 °C en was gemiddeld 9,0 °C. Er was 0,6 uur zonneschijn (6%). De gemiddelde windsnelheid was 5 Bft (vrij krachtige wind) en kwam overheersend uit het zuiden. Bron: KNMI
  • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 1 augustus 1901 tot 16 augustus 1905 was er in Nederland het kabinet Kuijper met als eerste minister Dr. A. Kuijper (AR).
  • Van 17 augustus 1905 tot 11 februari 1908 was er in Nederland het kabinet De Meester met als eerste minister Mr. Th. de Meester (unie-liberaal).
  • In het jaar 1905: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 5,5 miljoen inwoners.
    • 30 april » Het Nederlands voetbalelftal speelt zijn eerste officiële interland. België was de tegenstander. Na negentig minuten was de stand 1-1; Nederland won uiteindelijk met 4-1.
    • 16 mei » In Vriezenveen voltrekt zich een van de grootste branden uit de Nederlandse geschiedenis, die later het hele land wist te beroeren. In een paar uur tijd branden 228 huizen, twee kerken en het gemeentehuis aan de noordkant van Vriezenveen af. Er zijn geen persoonlijke ongelukken, maar er is wel heel veel leed. Circa 1600 inwoners zijn opeens dakloos. Drie dagen na de brand brengen koningin Wilhelmina en prins Hendrik een bezoek aan het zo getroffen dorp.
    • 1 juni » Oprichting van de Spaanse voetbalclub Sporting Gijón.
    • 27 juni » Er breekt muiterij uit op het Russische oorlogsschip Potemkin.
    • 24 augustus » Wielrenner Lucien Petit-Breton scherpt het zeven jaar oude werelduurrecord aan tot 41 kilometer en 110 meter.
    • 3 december » Zoltán Halmay vestigt het allereerste officiële wereldrecord op de 100 meter vrije slag. In Wenen tikt de Hongaarse zwemmer aan in 1.05,8.
  • De temperatuur op 14 november 1932 lag tussen -1,3 °C en 5,7 °C en was gemiddeld 2,5 °C. Er was 3,8 uur zonneschijn (43%). De gemiddelde windsnelheid was 3 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het oosten. Bron: KNMI
  • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 10 augustus 1929 tot 26 mei 1933 was er in Nederland het kabinet Ruys de Beerenbrouck III met als eerste minister Jonkheer mr. Ch.J.M. Ruys de Beerenbrouck (RKSP).
  • In het jaar 1932: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 8,1 miljoen inwoners.
    • 4 februari » Japan bezet Harbin in China.
    • 7 februari » James Chadwick publiceert in het tijdschrift Nature voor het eerst over het neutron, een deeltje zonder elektrische lading dat voorkomt in atoomkernen.
    • 21 mei » Amelia Earhart voltooit als eerste vrouw een non-stop solovlucht over de Atlantische Oceaan.
    • 28 mei » De Afsluitdijk wordt om twee minuten over één 's middags gesloten; de Zuiderzee is nu het IJsselmeer.
    • 11 juli » Muhammad Ali Bey al-Abid wordt president van Syrië.
    • 23 september » Het koninkrijk Hedjaz en het sultanaat Nadjd worden samengevoegd tot het koninkrijk Saoedi-Arabië.


Dezelfde geboorte/sterftedag

Bron: Wikipedia


Over de familienaam Bertens

  • Bekijk de informatie die Genealogie Online heeft over de familienaam Bertens.
  • Bekijk de informatie die Open Archieven heeft over Bertens.
  • Bekijk in het Wie (onder)zoekt wie? register wie de familienaam Bertens (onder)zoekt.

De publicatie Stamboom Eijsermans is opgesteld door .neem contact op
Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
J Eijsermans, "Stamboom Eijsermans", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-eijsermans/I12761.php : benaderd 10 februari 2026), "Petrus Antonius Bertens (1905-)".