Stamboom Eijsermans » Petrus Smeekens (1874-1941)

Persoonlijke gegevens Petrus Smeekens 

  • Hij is geboren op 15 oktober 1874 in Gilze en Rijen.
    Geboorteakte Petrus Smeekens Gilze en Rijen

    GemeenteGilze en Rijen
    Brontypeboek
    RegisternaamGeboorteregister 1874
    CodeGZRI_G_1874
    Periode register1874
    Aktenummer65

    KindPetrus Smeekens
    GeboorteplaatsGilze en Rijen
    Geboortedatum15-10-1874
    Geslachtm

    VaderJosephus Smeekens

    MoederAnna van Gestel
  • Hij is overleden op 8 december 1941 in Gilze en Rijen, hij was toen 67 jaar oud.
    Overlijdensakte Petrus Smeekens Gilze en Rijen

    GemeenteGilze en Rijen
    Brontypeboek
    RegisternaamOverlijdensregister 1941
    CodeGZRI_O_1941
    Periode register1941
    Aktenummer86

    OverledenePetrus Smeekens
    GeboorteplaatsGilze en Rijen
    Plaats overlijdenGilze en Rijen
    Datum overlijden08-12-1941
    Geslachtm
    Leeftijd67

    RelatieJacoba Adriana Paulussen

    VaderJosephus Smeekens

    MoederAnna van Gestel
  • Een kind van Josephus Smeekens en Anna van Gestel
  • Deze gegevens zijn voor het laatst bijgewerkt op 9 augustus 2011.

Gezin van Petrus Smeekens

Hij is getrouwd met Jacoba Adriana Paulissen.

Zij zijn getrouwd op 6 mei 1898 te Gilze en Rijen, hij was toen 23 jaar oud.

Huwelijksakte Petrus Smeekens 06-05-1898 Gilze en Rijen

GemeenteGilze en Rijen
Brontypeboek
RegisternaamHuwelijksregister 1898
CodeGZRI_H_1898
Periode register1898
Aktenummer10
PlaatsGilze en Rijen
Datum06-05-1898

BruidegomPetrus Smeekens
GeboorteplaatsGilze en Rijen
Leeftijd23

BruidJacoba Adriana Paulussen
GeboorteplaatsTilburg
Leeftijd25

Vader bruidegomJosephus Smeekens

Moeder bruidegomAnna van Gestel

Vader bruidFranciscus Paulussen

Moeder bruidMaria Catharina Hendrikx

Kind(eren):


Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Petrus Smeekens?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Tijdbalk Petrus Smeekens

  Deze functionaliteit is alleen beschikbaar voor browsers met Javascript ondersteuning.
Klik op de namen voor meer informatie. Gebruikte symbolen: grootouders grootouders   ouders ouders   broers-zussen broers/zussen   kinderen kinderen

Voorouders (en nakomelingen) van Petrus Smeekens

Petrus Smeekens
± 1809-1867
Adriana Michielsen
± 1813-1843

Petrus Smeekens
1874-1941

1898
N.N. Smeekens
1899-1899
N.N. Smeekens
1901-1901

Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

  • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
  • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
  • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).

De getoonde gegevens hebben geen bronnen.

Aanknopingspunten in andere publicaties

Deze persoon komt ook voor in de publicatie:

Historische gebeurtenissen

  • De temperatuur op 15 oktober 1874 lag rond de 12,3 °C. De winddruk was 2 kgf/m2 en kwam overheersend uit het zuid-zuid-oosten. De luchtdruk bedroeg 75 cm kwik. De relatieve luchtvochtigheid was 81%. Bron: KNMI
  • Koning Willem III (Huis van Oranje-Nassau) was van 1849 tot 1890 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 6 juli 1872 tot 27 augustus 1874 was er in Nederland het kabinet De Vries - Fransen van de Putte met als eerste ministers Mr. G. de Vries Azn. (liberaal) en I.D. Fransen van de Putte (liberaal).
  • Van 27 augustus 1874 tot 3 november 1877 was er in Nederland het kabinet Heemskerk - Van Lijnden van Sandenburg met als eerste ministers Mr. J. Heemskerk Azn. (conservatief) en Mr. C.Th. baron Van Lijnden van Sandenburg (AR).
  • In het jaar 1874: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 4,0 miljoen inwoners.
    • 1 januari » Afschaffing van de 'differentiële rechten' in Nederlands-Indië; de in- en uitvoerrechten worden gelijk voor Nederlanders en buitenlanders. Minister van Koloniën Fransen van de Putte verwezenlijkt hiermee een belangrijk liberaal programmapunt.
    • 1 januari » De stad New York annexeert de Bronx.
    • 14 maart » Anton Philips, Nederlands industrieel († 1951)
    • 15 april » In Parijs start een groep jonge, voornamelijk impressionistische kunstenaars een geruchtmakende expositie.
    • 5 juni » K.S.R.V. Njord opgericht, eerste Nederlandse studentenroeivereniging.
  • De temperatuur op 6 mei 1898 lag rond de 10,4 °C. De luchtdruk bedroeg 75 cm kwik. De relatieve luchtvochtigheid was 98%. Bron: KNMI
  • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Regentes Emma (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1898 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 27 juli 1897 tot 1 augustus 1901 was er in Nederland het kabinet Pierson met als eerste minister Mr. N.G. Pierson (unie-liberaal).
  • In het jaar 1898: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 5,1 miljoen inwoners.
    • 1 mei » Oprichting van de Zwitserse voetbalclub FC Thun.
    • 25 mei » Oprichting van de Slowaakse voetbalclub 1. FC Tatran Prešov onder de naam ETVE Prešov (Eperjesi Torna es Vivo Egyesület).
    • 29 mei » Instelling van de Nobelprijs.
    • 30 mei » Ontdekking van krypton door Morris Travers.
    • 22 juni » Spaans-Amerikaanse Oorlog: Amerikaanse mariniers landen op Cuba.
    • 26 december » Ontdekking van radium, door Marie Curie.
  • De temperatuur op 8 december 1941 lag tussen 0,6 °C en 7,7 °C en was gemiddeld 4,7 °C. Er was 8,8 mm neerslag gedurende 5,7 uur. Er was 0,5 uur zonneschijn (6%). De gemiddelde windsnelheid was 4 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het westen. Bron: KNMI
  • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 3 september 1940 tot 27 juli 1941 was er in Nederland het kabinet Gerbrandy I met als eerste minister Prof. dr. P.S. Gerbrandy (ARP).
  • Van 27 juli 1941 tot 23 februari 1945 was er in Nederland het kabinet Gerbrandy II met als eerste minister Prof. dr. P.S. Gerbrandy (ARP).
  • In het jaar 1941: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 8,9 miljoen inwoners.
    • 4 februari » De Maasbode wordt door de Duitse bezetter verboden en verschijnt niet meer.
    • 4 februari » Roy Plunkett maakt – middels een octrooi-aanvraag – zijn uitvinding van het teflon wereldkundig.
    • 14 maart » Wolfgang Petersen, Duits filmregisseur
    • 6 april » Duitse troepen vallen Joegoslavië en Griekenland binnen.
    • 31 oktober » De Duitse U 552 onderzeeboot torpedeert met succes een Amerikaanse torpedobootjager, op een moment dat de VS nog niet in oorlog was met Duitsland.
    • 17 november » Joseph Grew, de Amerikaanse ambassadeur in Japan, meldt het State Department dat Japan van plan is Pearl Harbor aan te vallen. Zijn telegram wordt genegeerd.


Dezelfde geboorte/sterftedag

Bron: Wikipedia

Bron: Wikipedia


Over de familienaam Smeekens

  • Bekijk de informatie die Genealogie Online heeft over de familienaam Smeekens.
  • Bekijk de informatie die Open Archieven heeft over Smeekens.
  • Bekijk in het Wie (onder)zoekt wie? register wie de familienaam Smeekens (onder)zoekt.

De publicatie Stamboom Eijsermans is opgesteld door .neem contact op
Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
J Eijsermans, "Stamboom Eijsermans", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-eijsermans/I127339.php : benaderd 27 december 2025), "Petrus Smeekens (1874-1941)".