Stamboom Eijsermans » Maria Francisca "Marietje" Sleegers (1911-)

Persoonlijke gegevens Maria Francisca "Marietje" Sleegers 


Gezin van Maria Francisca "Marietje" Sleegers

Zij is getrouwd met Martinus Matheus Antonie Petrus Dekkers.

Zij zijn getrouwd op 20 september 1940 te Eindhoven, zij was toen 29 jaar oud.

BruidegomMartinus Matheus Dekkers
Leeftijd29
GeboorteplaatsStratum
Vader bruidegomJohannes Dekkers
Moeder bruidegomMathea Hendrikx
BruidMaria Francisca Sleegers
Leeftijd29
GeboorteplaatsTongelre
Vader bruidFrancis Sleegers
Moeder bruidPetronella Rooijakkers
Datum huwelijk20-09-1940
PlaatsEindhoven
BronHuwelijksregister Eindhoven 1940
Toegangsnr.405
Inv.nr.172
Aktenummer678

Kind(eren):

  1. (Niet openbaar)
  2. (Niet openbaar)

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Maria Francisca "Marietje" Sleegers?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Tijdbalk Maria Francisca "Marietje" Sleegers

  Deze functionaliteit is alleen beschikbaar voor browsers met Javascript ondersteuning.
Klik op de namen voor meer informatie. Gebruikte symbolen: grootouders grootouders   ouders ouders   broers-zussen broers/zussen   kinderen kinderen

Voorouders (en nakomelingen) van Maria Francisca Sleegers

Francis Sleegers
± 1890-????

Maria Francisca Sleegers
1911-????

1940

Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

  • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
  • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
  • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).

De getoonde gegevens hebben geen bronnen.

Aanknopingspunten in andere publicaties

Deze persoon komt ook voor in de publicatie:

Historische gebeurtenissen

  • De temperatuur op 29 juli 1911 lag tussen 17,5 °C en 30,4 °C en was gemiddeld 24,6 °C. Er was 12,0 uur zonneschijn (76%). De gemiddelde windsnelheid was 3 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het oost-zuid-oosten. Bron: KNMI
  • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 12 februari 1908 tot 29 augustus 1913 was er in Nederland het kabinet Heemskerk met als eerste minister Mr. Th. Heemskerk (AR).
  • In het jaar 1911: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 6,0 miljoen inwoners.
    • 13 februari » Oprichting van de Kroatische voetbalclub HNK Hajduk Split.
    • 11 maart » Oprichting van de Franse voetbalclub US Concarneau uit de gelijknamige plaats in Bretagne.
    • 30 mei » De eerste editie van de Indianapolis 500 vindt plaats op Indianapolis Motor Speedway.
    • 10 juli » Brand in twaalf panden op de Dam te Zaandam, zes doden.
    • 30 oktober » In Brussel vindt onder leiding van Hendrik Lorentz de allereerste Solvay-conferentie plaats.
    • 1 november » Italiaans-Turkse Oorlog - Tweede-luitenant vlieger Giulio Gavotti laat uit zijn Etrich Taube vier Cipelli-granaten vallen op vijandelijke stellingen en voert hierdoor de eerste bombardementen met behulp van een vliegtuig uit in de geschiedenis.
  • De temperatuur op 20 september 1940 lag tussen 11,2 °C en 17,3 °C en was gemiddeld 14,2 °C. Er was 11,5 mm neerslag gedurende 6,2 uur. Er was 5,2 uur zonneschijn (42%). De gemiddelde windsnelheid was 4 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het zuid-westen. Bron: KNMI
  • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 10 augustus 1939 tot 3 september 1940 was er in Nederland het kabinet De Geer II met als eerste minister Jonkheer mr. D.J. de Geer (CHU).
  • Van 3 september 1940 tot 27 juli 1941 was er in Nederland het kabinet Gerbrandy I met als eerste minister Prof. dr. P.S. Gerbrandy (ARP).
  • In het jaar 1940: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 8,8 miljoen inwoners.
    • 29 februari » De film Gone with the Wind wint acht Oscars.
    • 16 mei » De Duitse bezetters voeren de Midden-Europese Tijd en de zomertijd in Nederland in, in plaats van de tot dan toe gebruikelijke Amsterdamse Tijd. De klok wordt één uur en veertig minuten vooruit gezet.
    • 20 mei » In Auschwitz wordt een concentratiekamp ingericht.
    • 28 mei » De Belgische koning Leopold III capituleert met zijn troepen (zie België in de Tweede Wereldoorlog).
    • 25 juni » Oprichting van het Apostolisch vicariaat Semarang in Nederlands-Indië.
    • 18 november » Adolf Hitler en de Italiaanse minister van Buitenlandse Zaken Galeazzo Ciano bespreken de rampzalig verlopen invasie van Griekenland door Benito Mussolini.


Dezelfde geboorte/sterftedag

Bron: Wikipedia


Over de familienaam Sleegers

  • Bekijk de informatie die Genealogie Online heeft over de familienaam Sleegers.
  • Bekijk de informatie die Open Archieven heeft over Sleegers.
  • Bekijk in het Wie (onder)zoekt wie? register wie de familienaam Sleegers (onder)zoekt.

De publicatie Stamboom Eijsermans is opgesteld door .neem contact op
Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
J Eijsermans, "Stamboom Eijsermans", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-eijsermans/I127030.php : benaderd 19 oktober 2026), "Maria Francisca "Marietje" Sleegers (1911-)".