Stamboom Eijsermans » Alexius Adrianus Segers (± 1865-1941)

Persoonlijke gegevens Alexius Adrianus Segers 

  • Hij is geboren rond 1865 in Baarle-Hertog (België).
  • Hij is overleden op 18 februari 1941 in Chaam.
    Overlijdensakte Alexius Adrianus Segers Chaam
    Gemeente Chaam
    Brontype boek
    Registernaam Overlijdensregister 1941
    Code CHA_O_1941
    Periode register 1941
    Aktenummer 5

    Overledene Alexius Adrianus Segers
    Geboorteplaats Baarle-Hertog (België)
    Plaats overlijden Chaam
    Datum overlijden 18-02-1941
    Geslacht m
    Leeftijd 76

    Relatie Johanna Aarts

    Vader Marinus Segers

    Moeder Adriana Maria Rijvers
  • Een kind van Marijn Segers en Adriana Maria Rijvers
  • Deze gegevens zijn voor het laatst bijgewerkt op 13 november 2012.

Gezin van Alexius Adrianus Segers

Hij is getrouwd met Joanna Aarts.

Zij zijn getrouwd op 5 januari 1906 te Baarle-Nassau.

Huwelijksakte Alexius Adrianus Segers 05-01-1906 Baarle-Nassau
Gemeente Baarle-Nassau
Brontype boek
Registernaam Huwelijksregister 1906
Code BAR_H_1906
Periode register 1906
Aktenummer 1
Plaats Baarle-Nassau
Datum 05-01-1906
Diversen De bruid was weduwe van Johannes van den Broek.

Bruidegom Alexius Adrianus Segers
Geboorteplaats Baarle-Hertog (België)
Leeftijd 41

Bruid Johanna Aarts
Geboorteplaats Alphen en Riel
Leeftijd 46

Vader bruidegom Marinus Segers

Moeder bruidegom Adriana Maria Rijvers

Vader bruid Siardus Aarts

Moeder bruid Adriana Maria Aarts

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Alexius Adrianus Segers?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Tijdbalk Alexius Adrianus Segers

  Deze functionaliteit is alleen beschikbaar voor browsers met Javascript ondersteuning.
Klik op de namen voor meer informatie. Gebruikte symbolen: grootouders grootouders   ouders ouders   broers-zussen broers/zussen   kinderen kinderen

Voorouders (en nakomelingen) van Alexius Adrianus Segers

Adriaan Segers
± 1802-1878
Adriaan Rijvers
± 1780-1853
Marijn Segers
± 1826-????

Alexius Adrianus Segers
± 1865-1941

1906

Joanna Aarts
1859-1942


Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

  • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
  • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
  • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).

De getoonde gegevens hebben geen bronnen.

Aanknopingspunten in andere publicaties

Deze persoon komt ook voor in de publicatie:

Historische gebeurtenissen

  • De temperatuur op 5 januari 1906 lag tussen 2,9 °C en 9,0 °C en was gemiddeld 7,1 °C. Er was 13,4 mm neerslag. De gemiddelde windsnelheid was 4 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het west-zuid-westen. Bron: KNMI
  • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 17 augustus 1905 tot 11 februari 1908 was er in Nederland het kabinet De Meester met als eerste minister Mr. Th. de Meester (unie-liberaal).
  • In het jaar 1906: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 5,5 miljoen inwoners.
    • 1 januari » Het Nederlands Verbond van Vakverenigingen (NVV) wordt opgericht. Henri Polak wordt voorzitter.
    • 18 april » De Gereformeerde Bond wordt binnen de Nederlandse Hervormde Kerk opgericht.
    • 18 april » San Francisco wordt getroffen door een zware aardbeving.
    • 22 november » In Bilthoven wordt de Stichtse Cricket en Hockey Club (SCHC) opgericht.
    • 10 december » Theodore Roosevelt krijgt de Nobelprijs voor de Vrede.
    • 23 december » Oprichting van de Paraguayaanse voetbalclub Atlántida Sport Club.
  • De temperatuur op 18 februari 1941 lag tussen 1,9 °C en 10,6 °C en was gemiddeld 5,5 °C. Er was 0,9 mm neerslag gedurende 3,1 uur. Er was 5,6 uur zonneschijn (55%). De gemiddelde windsnelheid was 3 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het zuid-zuid-oosten. Bron: KNMI
  • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 3 september 1940 tot 27 juli 1941 was er in Nederland het kabinet Gerbrandy I met als eerste minister Prof. dr. P.S. Gerbrandy (ARP).
  • Van 27 juli 1941 tot 23 februari 1945 was er in Nederland het kabinet Gerbrandy II met als eerste minister Prof. dr. P.S. Gerbrandy (ARP).
  • In het jaar 1941: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 8,9 miljoen inwoners.
    • 4 maart » Groot-Brittannië start in de Tweede Wereldoorlog Operatie Claymore, een invasie van de Noorse eilandengroep Lofoten.
    • 9 maart » Begin van het dagboek van Etty Hillesum.
    • 9 maart » De Duitse bezetters ontbinden alle Nederlandse omroepen; de Rijksradio Omroep, ook wel de Nederlandsche Omroep genoemd, kwam ervoor in de plaats.
    • 9 mei » De Duitse onderzeeboot U 110 wordt gekaapt door de Royal Navy waarbij codeboeken en Enigma-codeermachine worden buitgemaakt. Deze hielpen de codebrekers in Bletchley Park de Duitse codes te kraken.
    • 18 augustus » De eerste tweehonderd gevangenen komen aan in kamp Amersfoort. Het is een groep communisten die eerder waren geïnterneerd in kamp Schoorl.
    • 11 september » Franklin Delano Roosevelt verklaart in reactie op de Duitse aanvallen met onderzeeboten dat de Amerikaanse vloot voortaan met geweld zal reageren (FDR Fireside Chat: "On Maintaining Freedom of the Seas"), en loopt hiermee vooruit op de formele oorlogsverklaring van december 1941 (na 'Pearl Harbor').


Dezelfde geboorte/sterftedag

Bron: Wikipedia


Over de familienaam Segers

  • Bekijk de informatie die Genealogie Online heeft over de familienaam Segers.
  • Bekijk de informatie die Open Archieven heeft over Segers.
  • Bekijk in het Wie (onder)zoekt wie? register wie de familienaam Segers (onder)zoekt.

De publicatie Stamboom Eijsermans is opgesteld door .neem contact op
Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
J Eijsermans, "Stamboom Eijsermans", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-eijsermans/I126227.php : benaderd 12 oktober 2026), "Alexius Adrianus Segers (± 1865-1941)".