Stamboom Eijsermans » Cornelis Seebregts (1897-1974)

Persoonlijke gegevens Cornelis Seebregts 

  • Hij is geboren op 12 juni 1897 in Oisterwijk.
    Geboorteakte Cornelis Seebregts Oisterwijk
    Gemeente Oisterwijk
    Brontype boek
    Archiefnummer 915
    Deelnummer 10
    Registernaam Geboorteregister 1897
    Periode register 1897
    Aktenummer 47

    Kind Cornelis Seebregts
    Geboorteplaats Oisterwijk
    Geboortedatum 12-06-1897
    Geslacht m

    Vader Adrianus Seebregts

    Moeder Cornelia van dee Wiel
  • Hij is overleden op 15 mei 1974 in Tilburg, hij was toen 76 jaar oud.
    Bidprentje Cornelis Seebregts Tilburg
    Gemeente Tilburg
    Registernaam Bidprentjes - Letter S

    Overledene Cornelis Seebregts
    Geboorteplaats Oisterwijk
    Plaats overlijden Tilburg
    Geboortedatum 12-06-1897
    Datum overlijden 15-05-1974
    Geslacht m

    Relatie Adriana Johanna van Dongen
    Geslacht v
  • Een kind van Adrianus Seebregts en Cornelia van der Wiel
  • Deze gegevens zijn voor het laatst bijgewerkt op 11 januari 2012.

Gezin van Cornelis Seebregts

Hij is getrouwd met Adriana Johanna van Dongen.

Zij zijn getrouwd op 6 april 1921 te Tilburg, hij was toen 23 jaar oud.

Huwelijksakte Cornelis Seebregts 06-04-1921 Tilburg
Gemeente Tilburg
Brontype boek
Archiefnummer 16
Archiefnaam Ambtenaar van de burgerlijke stand te Tilburg 1811-1957
Bronnaam huwelijksregisters
Registernaam Huwelijksregister 1921
Code TB_H_1921
Periode register 1921
Aktenummer 100
Plaats Tilburg
Datum 06-04-1921

Bruidegom Cornelis Seebregts
Geboorteplaats Oisterwijk
Leeftijd 23 jaar

Bruid Adriana Johanna van Dongen
Geboorteplaats Tilburg
Leeftijd 19 jaar

Vader bruidegom Adrianus Seebregts

Moeder bruidegom Cornelia van de Wiel

Vader bruid Petrus Adrianus Pius van Dongen

Moeder bruid Cornelia van de Pas

Kind(eren):

  1. Cornelia Maria Seebregts  ± 1942-1944

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Cornelis Seebregts?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Tijdbalk Cornelis Seebregts

  Deze functionaliteit is alleen beschikbaar voor browsers met Javascript ondersteuning.
Klik op de namen voor meer informatie. Gebruikte symbolen: grootouders grootouders   ouders ouders   broers-zussen broers/zussen   kinderen kinderen

Voorouders (en nakomelingen) van Cornelis Seebregts


Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

  • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
  • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
  • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).

De getoonde gegevens hebben geen bronnen.

Aanknopingspunten in andere publicaties

Deze persoon komt ook voor in de publicatie:

Historische gebeurtenissen

  • De temperatuur op 12 juni 1897 lag rond de 25,1 °C. De luchtdruk bedroeg 77 cm kwik. De relatieve luchtvochtigheid was 48%. Bron: KNMI
  • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Regentes Emma (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1898 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 9 mei 1894 tot 27 juli 1897 was er in Nederland het kabinet Roëll met als eerste minister Jonkheer mr. J. Roëll (oud-liberaal).
  • Van 27 juli 1897 tot 1 augustus 1901 was er in Nederland het kabinet Pierson met als eerste minister Mr. N.G. Pierson (unie-liberaal).
  • In het jaar 1897: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 5,1 miljoen inwoners.
    • 4 maart » William McKinley wordt beëdigd als 25e president van de Verenigde Staten
    • 18 mei » Oprichting van de Chileense voetbalclub Unión Española
    • 19 mei » Oscar Wilde wordt vrijgelaten uit de gevangenis.
    • 12 juni » Karl Elsener vraagt octrooi aan op het Zwitsers zakmes (Original Offiziersmesser).
    • 13 juli » Guglielmo Marconi verkrijgt octrooi op de draadloze telegraaf.
    • 28 december » Het toneelstuk Cyrano de Bergerac van Edmond Rostand gaat in première.
  • De temperatuur op 6 april 1921 lag tussen 6,0 °C en 9,8 °C en was gemiddeld 7,3 °C. Er was 1,1 uur zonneschijn (8%). De gemiddelde windsnelheid was 4 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het noorden. Bron: KNMI
  • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 9 september 1918 tot 18 september 1922 was er in Nederland het kabinet Ruys de Beerenbrouck I met als eerste minister Jonkheer mr. Ch.J.M. Ruys de Beerenbrouck (RKSP).
  • In het jaar 1921: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 6,9 miljoen inwoners.
    • 23 januari » Oprichting van de Spaanse voetbalclub Deportivo Alavés.
    • 28 januari » Albert Einstein zet heel de wereld op zijn kop. In een redevoering in Berlijn beweert hij dat het universum gemeten kan worden.
    • 27 april » Bij de gemeenteraadsverkiezingen in de gemeente Amsterdam worden namens de Rapaille Partij de zwerver Had-je-me-maar en de ex-anarchist Bertus Zuurbier verkozen.
    • 1 mei » De gemeente Veldhoven ontstaat uit drie vroegere dorpen.
    • 24 mei » De Belgische regering verleent het stakingsrecht aan de vakbonden.
    • 18 december » Het Pools voetbalelftal speelt de eerste interland uit de geschiedenis van het land. In Boedapest wordt met 1-0 verloren van Hongarije.
  • De temperatuur op 15 mei 1974 lag tussen 9,1 °C en 17,7 °C en was gemiddeld 12,4 °C. Er was -0,1 mm neerslag. Er was 7,2 uur zonneschijn (46%). Het was half bewolkt. De gemiddelde windsnelheid was 2 Bft (zwakke wind) en kwam overheersend uit het noord-oosten. Bron: KNMI
  • Koningin Juliana (Huis van Oranje-Nassau) was van 4 september 1948 tot 30 april 1980 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van vrijdag 11 mei 1973 tot maandag 19 december 1977 was er in Nederland het kabinet Den Uyl met als eerste minister Drs. J.M. den Uyl (PvdA).
  • In het jaar 1974: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 13,5 miljoen inwoners.
    • 2 januari » Het minimumloon in Nederland is vastgesteld als volgt: 1049,10 gulden per maand; 242,10 gulden per week en 48,42 gulden per dag.
    • 21 maart » Minister Irene Vorrink opent het eerste proefstation waar vijf elektrische witkar-wagentjes beschikbaar zijn.
    • 15 mei » Verkiezing van Walter Scheel tot vierde bondspresident van West-Duitsland.
    • 14 juni » De allereerste rode kaart in het voetbal wordt uitgereikt aan de Chileen Carlos Caszely op het WK.
    • 4 september » In de eerste interland na het WK voetbal 1974 in West-Duitsland wint het Nederlands voetbalelftal in Stockholm met 5-1 van Zweden. Johan Neeskens benut twee strafschoppen. Middenvelder Jan Peters van N.E.C. maakt zijn debuut voor Oranje.
    • 13 december » Malta wordt een republiek.


Dezelfde geboorte/sterftedag

Bron: Wikipedia

  • 1892 » Ferdinand Schörner, Duits veldmaarschalk († 1973)
  • 1893 » Kommer Kleijn, Nederlands toneel- en hoorspelacteur, dramaturg en hoorspelregisseur († 1982)
  • 1893 » Lou Asperslagh, Nederlands graficus, glazenier, kunstschilder, tekenaar, etser en dichter († 1949)
  • 1897 » Anthony Eden, Engels staatsman († 1977)
  • 1899 » Gene Kardos, Amerikaans bigbandleider en jazzviolist († 1980)
  • 1900 » Netherwood Hughes, Brits oorlogsveteraan († 2009)

Bron: Wikipedia


Over de familienaam Seebregts


De publicatie Stamboom Eijsermans is opgesteld door .neem contact op
Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
J Eijsermans, "Stamboom Eijsermans", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-eijsermans/I126078.php : benaderd 19 oktober 2026), "Cornelis Seebregts (1897-1974)".