Stamboom Eijsermans » Gerarda Bertens (1868-1955)

Persoonlijke gegevens Gerarda Bertens 

  • Zij is geboren op 22 augustus 1868 in Tilburg.
    Geboorteakte Gerarda Bertens Tilburg
    Gemeente Tilburg
    Brontype boek
    Registernaam Geboorteregister 1868
    Code TLB_G_1868
    Periode register 1868
    Aktenummer 512

    Kind Gerarda Bertens
    Geboorteplaats Tilburg
    Geboortedatum 22-08-1868
    Geslacht v

    Vader Peter Bertens

    Moeder Elisabeth van Berkel
  • Zij is overleden op 20 maart 1955 in Tilburg, zij was toen 86 jaar oud.
    Overlijdensakte Gerarda Bertens Tilburg
    Gemeente Tilburg
    Brontype boek
    Registernaam Overlijdensregister 1955
    Code TB_O_1955
    Periode register 1955
    Aktenummer 305

    Overledene Gerarda Bertens
    Geboorteplaats Tilburg
    Plaats overlijden Tilburg
    Datum overlijden 20-03-1955
    Geslacht v
    Leeftijd 86

    Relatie

    Vader Peter Bertens

    Moeder Elisabeth van Berkel
  • Een kind van Peter Bertens en Elisabeth van Berkel
  • Deze gegevens zijn voor het laatst bijgewerkt op 16 juli 2012.

Gezin van Gerarda Bertens

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Gerarda Bertens?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Tijdbalk Gerarda Bertens

  Deze functionaliteit is alleen beschikbaar voor browsers met Javascript ondersteuning.
Klik op de namen voor meer informatie. Gebruikte symbolen: grootouders grootouders   ouders ouders   broers-zussen broers/zussen   kinderen kinderen

Voorouders (en nakomelingen) van Gerarda Bertens

Peter Bertens
1829-1887

Gerarda Bertens
1868-1955


Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

  • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
  • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
  • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).

De getoonde gegevens hebben geen bronnen.

Aanknopingspunten in andere publicaties

Deze persoon komt ook voor in de publicatie:

Historische gebeurtenissen

  • De temperatuur op 22 augustus 1868 lag rond de 15,5 °C. Er was 2 mm neerslag. De winddruk was 18 kgf/m2 en kwam overheersend uit het zuiden. De luchtdruk bedroeg 75 cm kwik. De relatieve luchtvochtigheid was 85%. Bron: KNMI
  • Koning Willem III (Huis van Oranje-Nassau) was van 1849 tot 1890 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 1 juni 1866 tot 4 juni 1868 was er in Nederland het kabinet Van Zuijlen van Nijevelt - Heemskerk met als eerste ministers Mr. J.P.J.A. graaf Van Zuijlen van Nijevelt (AR) en Mr. J. Heemskerk Azn. (conservatief).
  • Van 4 juni 1868 tot 4 januari 1871 was er in Nederland het kabinet Van Bosse - Fock met als eerste ministers Mr. P.P. van Bosse (liberaal) en Mr. C. Fock (liberaal).
  • In het jaar 1868: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 3,6 miljoen inwoners.
    • 30 januari » Charles Darwin publiceert Variations of Plants and Animals under Domestication
    • 20 februari » Huwelijk van prins Lodewijk van Beieren en aartshertogin Maria Theresia Henriëtte van Oostenrijk-Este in Wenen.
    • 23 juni » Christopher Sholes verkrijgt octrooi op de eerste schrijfmachine.
    • 7 augustus » Oprichting van de Rooms-katholieke Apostolische Prefectuur Denemarken.
    • 18 augustus » De Britse astronoom Norman Lockyer ontdekt helium op de zon.
    • 23 september » Puerto Rico verklaart zich onafhankelijk van Spanje.
  • De temperatuur op 20 maart 1955 lag tussen -8,4 °C en 4,2 °C en was gemiddeld -1,0 °C. Er was 0,2 mm neerslag gedurende 0,2 uur. Er was 6,5 uur zonneschijn (54%). Het was half bewolkt. De gemiddelde windsnelheid was 3 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het zuid-zuid-westen. Bron: KNMI
  • Koningin Juliana (Huis van Oranje-Nassau) was van 4 september 1948 tot 30 april 1980 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 2 september 1952 tot 13 oktober 1956 was er in Nederland het kabinet Drees II met als eerste minister Dr. W. Drees (PvdA).
  • In het jaar 1955: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 10,7 miljoen inwoners.
    • 17 maart » Oprichting van de Uruguayaanse voetbalclub Club Atlético El Tanque.
    • 9 mei » In Machala, Ecuador wordt het Estadio 9 de Mayo officieel in gebruik genomen.
    • 17 mei » Het derde kabinet Drees komt ten val nadat de ontwerphuurwet door de Tweede Kamer is verworpen.
    • 14 september » Oprichting van het Aartsbisdom Dakar en het bisdom Ziguinchor in Senegal. Benoeming van Marcel Lefebvre tot aartsbisschop van Dakar.
    • 21 september » Voor het eerst is er een Nederlandse voetbalclub in een Europacuptoernooi actief. PSV verliest uit met 6-1 van Rapid Wien.
    • 9 december » Oprichting van de Chileense voetbalclub Club de Deportes La Serena.


Dezelfde geboorte/sterftedag

Bron: Wikipedia

Bron: Wikipedia


Over de familienaam Bertens

  • Bekijk de informatie die Genealogie Online heeft over de familienaam Bertens.
  • Bekijk de informatie die Open Archieven heeft over Bertens.
  • Bekijk in het Wie (onder)zoekt wie? register wie de familienaam Bertens (onder)zoekt.

De publicatie Stamboom Eijsermans is opgesteld door .neem contact op
Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
J Eijsermans, "Stamboom Eijsermans", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-eijsermans/I12469.php : benaderd 26 december 2025), "Gerarda Bertens (1868-1955)".