Stamboom Eijsermans » Elisabeth Maria Schollen (1897-1957)

Persoonlijke gegevens Elisabeth Maria Schollen 

  • Zij is geboren op 29 mei 1897 in Tilburg.
  • Zij is overleden op 11 september 1957 in Tilburg, zij was toen 60 jaar oud.
    Overlijdensakte Elisabeth Maria Schollen Tilburg
    Gemeente Tilburg
    Brontype boek
    Registernaam Overlijdensregister 1957
    Code TB_O_1957
    Periode register 1957
    Aktenummer 696

    Overledene Elisabeth Maria Schollen
    Geboorteplaats Tilburg
    Plaats overlijden Tilburg
    Datum overlijden 11-09-1957
    Geslacht v
    Leeftijd 60

    Relatie Wilhelmus Maria Adrianus van de Sanden

    Vader Wouterus Schollen

    Moeder Dingena Maria Schenkels
  • Een kind van Waltherus Schollen en Dingena Maria Schenkels
  • Deze gegevens zijn voor het laatst bijgewerkt op 15 augustus 2011.

Gezin van Elisabeth Maria Schollen

Zij is getrouwd met Wilhelmus Maria Adrianus van de Sanden.

Zij zijn getrouwd op 7 mei 1919 te Tilburg, zij was toen 21 jaar oud.

Huwelijksakte Wilhelmus Maria Adrianus van de Sanden 07-05-1919 Tilburg

GemeenteTilburg
Brontypeboek
Archiefnummer16
ArchiefnaamAmbtenaar van de burgerlijke stand te Tilburg 1811-1957
Bronnaamhuwelijksregisters
RegisternaamHuwelijksregister 1919
CodeTB_H_1919
Periode register1919
Aktenummer102
PlaatsTilburg
Datum07-05-1919

BruidegomWilhelmus Maria Adrianus van de Sanden
GeboorteplaatsTilburg
Leeftijd21 jaar

BruidElisabeth Maria Schollen
GeboorteplaatsTilburg
Leeftijd21 jaar

Vader bruidegomWilhelmus van de Sanden

Moeder bruidegomAdriana Maria van de Zilver

Vader bruidWouterus Schollen

Moeder bruidDingena Maria Schenkels

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Elisabeth Maria Schollen?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Tijdbalk Elisabeth Maria Schollen

  Deze functionaliteit is alleen beschikbaar voor browsers met Javascript ondersteuning.
Klik op de namen voor meer informatie. Gebruikte symbolen: grootouders grootouders   ouders ouders   broers-zussen broers/zussen   kinderen kinderen

Voorouders (en nakomelingen) van Elisabeth Maria Schollen

Elisabeth Maria Schollen
1897-1957

1919

Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

  • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
  • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
  • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).

De getoonde gegevens hebben geen bronnen.

Aanknopingspunten in andere publicaties

Deze persoon komt ook voor in de publicatie:

Historische gebeurtenissen

  • De temperatuur op 29 mei 1897 lag rond de 14,7 °C. De luchtdruk bedroeg 75 cm kwik. De relatieve luchtvochtigheid was 66%. Bron: KNMI
  • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Regentes Emma (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1898 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 9 mei 1894 tot 27 juli 1897 was er in Nederland het kabinet Roëll met als eerste minister Jonkheer mr. J. Roëll (oud-liberaal).
  • Van 27 juli 1897 tot 1 augustus 1901 was er in Nederland het kabinet Pierson met als eerste minister Mr. N.G. Pierson (unie-liberaal).
  • In het jaar 1897: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 5,1 miljoen inwoners.
    • 18 mei » Oprichting van de Chileense voetbalclub Unión Española
    • 12 juni » Karl Elsener vraagt octrooi aan op het Zwitsers zakmes (Original Offiziersmesser).
    • 13 juli » Guglielmo Marconi verkrijgt octrooi op de draadloze telegraaf.
    • 20 augustus » De Britse legerarts Ronald Ross ontdekt dat tropische steekmuggen de overbrenger zijn van malaria.
    • 31 oktober » Frankrijk eist het atol Bassas da India op.
    • 28 december » Het toneelstuk Cyrano de Bergerac van Edmond Rostand gaat in première.
  • De temperatuur op 7 mei 1919 lag tussen 4,1 °C en 15,2 °C en was gemiddeld 10,1 °C. Er was 5,8 uur zonneschijn (38%). De gemiddelde windsnelheid was 3 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het oosten. Bron: KNMI
  • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 9 september 1918 tot 18 september 1922 was er in Nederland het kabinet Ruys de Beerenbrouck I met als eerste minister Jonkheer mr. Ch.J.M. Ruys de Beerenbrouck (RKSP).
  • In het jaar 1919: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 6,7 miljoen inwoners.
    • 3 januari » Ernest Rutherford slaagt erin een atoom te splitsen.
    • 15 januari » Oprichting van de Tunesische voetbalclub Espérance Sportive de Tunis.
    • 28 april » Officiële instelling van de Volkenbond tijdens de vredesbesprekingen in Versailles.
    • 4 mei » Leden van de 4 mei-beweging demonstreren op het Tiananmen-plein tegen het verdrag van Versailles en het onvermogen van de Chinese regering.
    • 15 juni » John Alcock en Arthur Whitton-Brown vliegen non-stop van Newfoundland over de Atlantische Oceaan naar Ierland.
    • 14 augustus » Oprichting van de Poolse voetbalclub Ruch Radzionków.
  • De temperatuur op 11 september 1957 lag tussen 12,1 °C en 18,0 °C en was gemiddeld 14,9 °C. Er was 31,2 mm neerslag gedurende 12,8 uur. Er was 0,2 uur zonneschijn (2%). Het was vrijwel geheel bewolkt. De gemiddelde windsnelheid was 5 Bft (vrij krachtige wind) en kwam overheersend uit het zuid-westen. Bron: KNMI
  • Koningin Juliana (Huis van Oranje-Nassau) was van 4 september 1948 tot 30 april 1980 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 13 oktober 1956 tot 22 december 1957 was er in Nederland het kabinet Drees III met als eerste minister Dr. W. Drees (PvdA).
  • In het jaar 1957: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 11,0 miljoen inwoners.
    • 12 februari » Bisschopswijding van Wilhelmus Marinus Bekkers, Nederlands bisschop-coadjutor van 's-Hertogenbosch.
    • 3 maart » Corry Brokken wint het Eurovisiesongfestival met het liedje 'Net als toen'.
    • 31 augustus » De Federatie van Malaya wordt een onafhankelijk schiereiland.
    • 19 september » Eerste ondergrondse test van een nucleaire bom in de VS.
    • 31 oktober » Stroomuitval in Minnesota, waardoor een van de patiënten van Dr. Lillihei sterft en zijn vriend Earl Bakken gestimuleerd wordt de pacemaker uit te vinden.
    • 3 november » Lancering van Russische kunstmaan Spoetnik 2 met aan boord de hond Laika.


Dezelfde geboorte/sterftedag

Bron: Wikipedia

Bron: Wikipedia


Over de familienaam Schollen

  • Bekijk de informatie die Genealogie Online heeft over de familienaam Schollen.
  • Bekijk de informatie die Open Archieven heeft over Schollen.
  • Bekijk in het Wie (onder)zoekt wie? register wie de familienaam Schollen (onder)zoekt.

De publicatie Stamboom Eijsermans is opgesteld door .neem contact op
Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
J Eijsermans, "Stamboom Eijsermans", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-eijsermans/I124671.php : benaderd 10 februari 2026), "Elisabeth Maria Schollen (1897-1957)".