Stamboom Eijsermans » N.N. Schalkwijk (1930-1930)

Persoonlijke gegevens N.N. Schalkwijk

  • Hij/zij is geboren op 7 januari 1930 in Goirle.
  • Hij/zij is overleden op 7 januari 1930 in Goirle.
    BRON: Gemeente Goirle, Brontype boek, Registernaam Overlijdensregister 1930, Code GLE_O_1930
    Periode register 1930, Relatietype ongehuwd, Aktenummer 1, Plaats overlijden Goirle, Datum overlijden 07-01-1930
    Overledene Levenloos geboren Schalkwijk, Overledene leeftijd 0 dagen, Overledene plaats geboorte Goirle
    Vader overledene Joannes Antonius Schalkwijk, Moeder overledene Cornelia Maria van den Brekel
    Geslacht overledene niet bekend
  • Een kind van Johannes Antonius Schalkwijk en Cornelia Maria van den Brekel
  • Deze gegevens zijn voor het laatst bijgewerkt op 17 september 2010.

Gezin van N.N. Schalkwijk

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot N.N. Schalkwijk?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Tijdbalk N.N. Schalkwijk

  Deze functionaliteit is alleen beschikbaar voor browsers met Javascript ondersteuning.
Klik op de namen voor meer informatie. Gebruikte symbolen: grootouders grootouders   ouders ouders   broers-zussen broers/zussen   kinderen kinderen

Voorouders (en nakomelingen) van N.N. Schalkwijk


Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

  • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
  • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
  • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).

De getoonde gegevens hebben geen bronnen.

Aanknopingspunten in andere publicaties

Deze persoon komt ook voor in de publicatie:

Historische gebeurtenissen

  • De temperatuur op 7 januari 1930 lag tussen -0,3 °C en 6,6 °C en was gemiddeld 3,4 °C. Er was 4,0 uur zonneschijn (50%). De gemiddelde windsnelheid was 4 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het zuid-zuid-westen. Bron: KNMI
  • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 10 augustus 1929 tot 26 mei 1933 was er in Nederland het kabinet Ruys de Beerenbrouck III met als eerste minister Jonkheer mr. Ch.J.M. Ruys de Beerenbrouck (RKSP).
  • In het jaar 1930: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 7,8 miljoen inwoners.
    • 13 januari » De Mickey Mousestrip wordt voor het eerst uitgebracht.
    • 13 maart » De Amerikaans astronoom Clyde Tombaugh maakt melding van de ontdekking van de planeet Pluto.
    • 24 maart » In Rijnsburg wordt de Nederlandse amateurvoetbalclub Rijnsburgse Boys opgericht.
    • 18 juli » Uruguay en Peru spelen de allereerste voetbalwedstrijd in het Estadio Centenario in Montevideo in de openingswedstrijd van het WK voetbal.
    • 28 september » Oprichting van de Portugese voetbalclub CD Trofense.
    • 16 december » Oprichting hockeyclub MEP uit Boxtel.


Dezelfde geboorte/sterftedag

Bron: Wikipedia


Over de familienaam Schalkwijk


De publicatie Stamboom Eijsermans is opgesteld door .neem contact op
Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
J Eijsermans, "Stamboom Eijsermans", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-eijsermans/I122849.php : benaderd 27 december 2025), "N.N. Schalkwijk (1930-1930)".