De temperatuur op 2 september 1917 lag tussen 10,2 °C en 17,4 °C en was gemiddeld 14,1 °C. Er was 5,1 mm neerslag. Er was 5,4 uur zonneschijn (40%). De gemiddelde windsnelheid was 4 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het westen. Bron: KNMI
Van 29 augustus 1913 tot 9 september 1918 was er in Nederland het kabinet Cort van der Linden met als eerste minister Mr. P.W.A. Cort van der Linden (liberaal).
17 januari » De Verenigde Staten kopen de Maagdeneilanden van Denemarken voor $25 miljoen.
9 april » Canadezen veroveren Vimy Ridge tijdens een offensief bij Arras.
30 april » Oprichting van de Uruguayaanse voetbalclub Club Atlético Progreso.
26 juni » De eerste Amerikaanse troepen landen in Frankrijk.
14 september » Na de revolutie in februari van 1917 wordt de republiek in Rusland uitgeroepen.
2 november » De Balfour-verklaring belooft de Joodse zionisten Britse hulp bij de opbouw van een 'nationaal tehuis' in Palestina.
Trouwdag 25 juli 1945
De temperatuur op 25 juli 1945 lag tussen 10,0 °C en 21,2 °C en was gemiddeld 16,0 °C. Er was 1,2 uur zonneschijn (8%). De gemiddelde windsnelheid was 2 Bft (zwakke wind) en kwam overheersend uit het noord-noord-oosten. Bron: KNMI
Van 27 juli 1941 tot 23 februari 1945 was er in Nederland het kabinet Gerbrandy II met als eerste minister Prof. dr. P.S. Gerbrandy (ARP).
Van 23 februari 1945 tot 24 juni 1945 was er in Nederland het kabinet Gerbrandy III met als eerste minister Prof. dr. P.S. Gerbrandy (ARP).
Van 24 juni 1945 tot 3 juli 1946 was er in Nederland het kabinet Schermerhorn - Drees met als eerste ministers Prof. ir. W. Schermerhorn (VDB) en W. Drees (PvdA).
11 juni » De laatste Duitse troepen op Schiermonnikoog worden afgevoerd.
8 juli » De Nederlandse onderzeeboot O 19 loopt vast op Laddrif en wordt twee dagen later vernietigd door de Amerikaanse onderzeeboot Cod.
6 augustus » WO II: de eerste atoombomaanval ooit wordt uitgevoerd op Hiroshima: 70.000 doden.
2 september » De Democratische Republiek van Vietnam verklaart zich onafhankelijk van Unie van Indochina.
30 september » De Finse atleet Viljo Heino verbetert in Turku het werelduurrecord atletiek: in één uur tijd loopt hij 19.339 meter.
Dag van overlijden 27 oktober 2006
De temperatuur op 27 oktober 2006 lag tussen 9,2 °C en 16,3 °C en was gemiddeld 12,3 °C. Er was -0,1 mm neerslag. Er was 4,9 uur zonneschijn (49%). Het was half bewolkt. De gemiddelde windsnelheid was 2 Bft (zwakke wind) en kwam overheersend uit het west-zuid-westen. Bron: KNMI
Van dinsdag 27 mei 2003 tot vrijdag 7 juli 2006 was er in Nederland het kabinet Balkenende II met als eerste minister Mr.dr. J.P. Balkenende (CDA).
Van vrijdag 7 juli 2006 tot donderdag 22 februari 2007 was er in Nederland het kabinet Balkenende III met als eerste minister Mr.dr. J.P. Balkenende (CDA).
6 augustus » In Utrecht raakt een trap van de straat naar de werf van de Oudegracht los bij een muzikale botenparade, waardoor tientallen mensen licht- tot zwaargewond raken. Een slachtoffer bezwijkt aan zijn verwondingen.
9 augustus » Atlete Kim Gevaert wint goud op het Europees kampioenschap atletiek op de 100m. Dit was het eerste goud voor België op het EK sinds 1971.
9 augustus » De Duitse wielrenner Jens Voigt wint de Ronde van Duitsland.
15 augustus » Bij wedstrijden in Tallinn scherpt de Russische atlete Tatjana Lysenko haar eigen wereldrecord kogelslingeren (77,41 meter) aan tot 77,80 meter.
31 oktober » Start uitzendingen 101 TV, het Nederlands digitaal themakanaal van BNN
16 december » Talpa, de zender van John de Mol, verandert van naam. De nieuwe zendernaam is nu Tien.
Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen: J Eijsermans, "Stamboom Eijsermans", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-eijsermans/I122197.php : benaderd 10 oktober 2026), "Cornelis Petrus Johannes "Cees" Santegoets (1917-2006)".
Kopieerwaarschuwing
Genealogische publicaties zijn auteursrechtelijk beschermd. Alhoewel gegevens veelal uit openbare archieven afkomstig zijn, levert het opzoeken, interpreteren, verzamelen, selecteren en ordenen van die gegevens een uniek werk op. Auteursrechtelijk beschermd werk mag niet zondermeer gekopieerd of herpubliceerd worden.
Houdt u aan de volgende regels
Vraag toestemming voor het overnemen van gegevens of licht de auteur op z'n minst in, de kans is groot dat de auteur toestemming geeft, vaak leidt het contact ook weer tot meer uitwisseling van gegevens.
Gebruik de gegevens pas nadat u deze heeft gecontroleerd, het liefst bij de bron (het archief).
Vermeld van wie u de gegevens heeft overgenomen, idealiter ook zijn/haar originele bron.