Stamboom Eijsermans » Cornelia "Corrie" van de Sandt (1911-)

Persoonlijke gegevens Cornelia "Corrie" van de Sandt 


Gezin van Cornelia "Corrie" van de Sandt

Zij is getrouwd met Johannes Adrianus Hendrikus van Erven.

Zij zijn getrouwd op 11 april 1932 te Tilburg, zij was toen 21 jaar oud.

Huwelijksakte Johannes Adrianus Hendrikus van Erven 11-04-1932 Tilburg
GemeenteTilburg
Brontypeboek
RegisternaamHuwelijksregister 1932
CodeTB_H_1932
Periode register1932
Aktenummer79
PlaatsTilburg
Datum11-04-1932
BruidegomJohannes Adrianus Hendrikus van Erven
GeboorteplaatsGoirle
Leeftijd26
BruidCornelia van de Sandt
GeboorteplaatsTilburg
Leeftijd21
Vader bruidegomArnoldus Adriaan van Erven
Moeder bruidegomAdriana Maria Eijzermans
Vader bruidLambertus van de Sandt
Moeder bruidJacoba Cornelia Mols
Getuige: Johannes Cornelis van Riel en Gerardus Franciscus van Riel

Notities over Cornelia "Corrie" van de Sandt

Bij haar huwelijk was zij kantoorbediende in Tilburg

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Cornelia "Corrie" van de Sandt?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Tijdbalk Cornelia "Corrie" van de Sandt

  Deze functionaliteit is alleen beschikbaar voor browsers met Javascript ondersteuning.
Klik op de namen voor meer informatie. Gebruikte symbolen: grootouders grootouders   ouders ouders   broers-zussen broers/zussen   kinderen kinderen

Voorouders (en nakomelingen) van Cornelia van de Sandt

Maria Kemmeren
± 1860-????
Jacobus Mols
± 1855-1928

Cornelia van de Sandt
1911-????

1932

Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

  • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
  • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
  • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).

De getoonde gegevens hebben geen bronnen.

Aanknopingspunten in andere publicaties

Deze persoon komt ook voor in de publicatie:

Historische gebeurtenissen

  • De temperatuur op 11 april 1932 lag tussen 3,4 °C en 11,1 °C en was gemiddeld 6,3 °C. Er was 5,9 mm neerslag gedurende 5,7 uur. Er was 6,3 uur zonneschijn (46%). De gemiddelde windsnelheid was 4 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het west-zuid-westen. Bron: KNMI
  • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 10 augustus 1929 tot 26 mei 1933 was er in Nederland het kabinet Ruys de Beerenbrouck III met als eerste minister Jonkheer mr. Ch.J.M. Ruys de Beerenbrouck (RKSP).
  • In het jaar 1932: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 8,1 miljoen inwoners.
    • 7 februari » James Chadwick publiceert in het tijdschrift Nature voor het eerst over het neutron, een deeltje zonder elektrische lading dat voorkomt in atoomkernen.
    • 5 juli » Antonio de Oliveira Salazar wordt minister-president van Portugal.
    • 18 juli » Verheffing van de Apostolische Prefectuur Padang in Nederlands-Indië tot Apostolisch vicariaat.
    • 20 september » De naam Zuiderzee wordt officieel gewijzigd in IJsselmeer.
    • 16 oktober » Opening van het Stade Armand Cesari in de Franse stad Bastia.
    • 20 november » Aardbeving bij Uden met een sterkte van 5,0 op de Schaal van Richter.

Over de familienaam Van de Sandt


De publicatie Stamboom Eijsermans is opgesteld door .neem contact op
Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
J Eijsermans, "Stamboom Eijsermans", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-eijsermans/I122056.php : benaderd 29 december 2025), "Cornelia "Corrie" van de Sandt (1911-)".