Stamboom Eijsermans » Petrus Adrianus Arnoldus van Berkel (± 1889-1920)

Persoonlijke gegevens Petrus Adrianus Arnoldus van Berkel 

  • Hij is geboren rond 1889 in Tilburg.
  • Hij is overleden op 25 november 1920 in Tilburg.
    Overlijdensakte Petrus Adrianus Arnoldus van Berkel Tilburg

    GemeenteTilburg
    Brontypeboek
    RegisternaamOverlijdensregister 1920
    CodeTLB_O_1920
    Periode register1920
    Aktenummer749

    OverledenePetrus Adrianus Arnoldus van Berkel
    GeboorteplaatsTilburg
    Plaats overlijdenTilburg
    Datum overlijden25-11-1920
    Geslachtm
    Leeftijd31 jaren

    RelatieMaria Henrica Francisca Hendriks

    VaderArnoldus van Berkel

    MoederAnna Desmares
  • Een kind van Arnoldus van Berkel en Anna Desmares
  • Deze gegevens zijn voor het laatst bijgewerkt op 1 augustus 2012.

Gezin van Petrus Adrianus Arnoldus van Berkel

Hij is getrouwd met Maria Henrica Francisca Hendriks.

Zij zijn getrouwd op 7 februari 1912 te Tilburg.

Huwelijksakte Petrus Adrianus Arnoldus van Berkel 07-02-1912 Tilburg

GemeenteTilburg
Brontypeboek
Archiefnummer16
ArchiefnaamAmbtenaar van de burgerlijke stand te Tilburg 1811-1957
Bronnaamhuwelijksregisters
RegisternaamHuwelijksregister 1912
CodeTB_H_1912
Periode register1912
Aktenummer34
PlaatsTilburg
Datum07-02-1912

BruidegomPetrus Adrianus Arnoldus van Berkel
GeboorteplaatsTilburg
Leeftijd22 jaar

BruidMaria Henrica Francisca Hendriks
GeboorteplaatsTilburg
Leeftijd25 jaar

Vader bruidegomArnoldus van Berkel

Moeder bruidegomAnna Desmares

Vader bruidCarel Hermanus Johannes Hendriks

Moeder bruidCornelia Maria Breemer

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Petrus Adrianus Arnoldus van Berkel?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Tijdbalk Petrus Adrianus Arnoldus van Berkel

  Deze functionaliteit is alleen beschikbaar voor browsers met Javascript ondersteuning.
Klik op de namen voor meer informatie. Gebruikte symbolen: grootouders grootouders   ouders ouders   broers-zussen broers/zussen   kinderen kinderen

Voorouders (en nakomelingen) van Petrus Adrianus Arnoldus van Berkel

Pieter Desmares
± 1825-1877
Maria Hop
± 1835-1911
Anna Desmares
± 1856-1926

Petrus Adrianus Arnoldus van Berkel
± 1889-1920

1912

Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

  • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
  • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
  • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).

De getoonde gegevens hebben geen bronnen.

Aanknopingspunten in andere publicaties

Deze persoon komt ook voor in de publicatie:

Historische gebeurtenissen

  • De temperatuur op 7 februari 1912 lag tussen 4,4 °C en 9,6 °C en was gemiddeld 6,2 °C. Er was 2,7 mm neerslag. Er was 3,3 uur zonneschijn (35%). De gemiddelde windsnelheid was 4 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het zuiden. Bron: KNMI
  • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 12 februari 1908 tot 29 augustus 1913 was er in Nederland het kabinet Heemskerk met als eerste minister Mr. Th. Heemskerk (AR).
  • In het jaar 1912: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 6,0 miljoen inwoners.
    • 7 februari » Coen de Koning wint de tweede Elfstedentocht in 11 uur en 40 minuten met een gemiddelde snelheid van 16,58 km/h.
    • 12 februari » Er komt een eind aan de Mantsjoe Qing-dynastie met de abdicatie van de 12-jarige keizer van China Pu-Yi.
    • 28 februari » De Vereniging van Nederlandse Gemeenten wordt opgericht.
    • 15 april » Het passagiersschip Titanic zinkt op haar eerste overtocht; ongeveer 1500 mensen komen bij die ramp om.
    • 5 mei » Oprichting van de Oostenrijkse voetbalclub SV Ried.
    • 19 september » In Breda wordt voetbalclub NAC opgericht na een fusie tussen NOAD (Nooit Ophouden Altijd Doorzetten) en ADVENDO (Aangenaam Door Vermaak En Nuttig Door Ontspanning).
  • De temperatuur op 25 november 1920 lag tussen -1,2 °C en 6,9 °C en was gemiddeld 2,0 °C. Er was 0,9 uur zonneschijn (11%). De gemiddelde windsnelheid was 3 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het zuid-zuid-oosten. Bron: KNMI
  • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 9 september 1918 tot 18 september 1922 was er in Nederland het kabinet Ruys de Beerenbrouck I met als eerste minister Jonkheer mr. Ch.J.M. Ruys de Beerenbrouck (RKSP).
  • In het jaar 1920: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 6,8 miljoen inwoners.
    • 2 februari » Estland verklaart zijn onafhankelijkheid van Rusland.
    • 29 maart » In Ierland breekt een anti-Britse opstand uit.
    • 20 juli » Voetbalclub sc Heerenveen wordt opgericht.
    • 15 augustus » Oprichting van de Italiaanse voetbalclub Empoli FC.
    • 28 augustus » Het duel tussen Joegoslavië en Tsjecho-Slowakije (0-7) in Antwerpen betekent voor beide landen de eerste officiële voetbalinterland uit de geschiedenis.
    • 8 november » Bruintje Beer maakt zijn debuut in de Daily Express.


Dezelfde geboorte/sterftedag

Bron: Wikipedia


Over de familienaam Van Berkel


De publicatie Stamboom Eijsermans is opgesteld door .neem contact op
Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
J Eijsermans, "Stamboom Eijsermans", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-eijsermans/I12020.php : benaderd 26 februari 2026), "Petrus Adrianus Arnoldus van Berkel (± 1889-1920)".