Stamboom Eijsermans » Josephina Mathilda van Rooij (1899-1904)

Persoonlijke gegevens Josephina Mathilda van Rooij 

  • Zij is geboren op 26 september 1899 in Goirle.
    Geboorteakte Josephina Mathilda van Rooij Goirle
    Gemeente Goirle
    Brontype boek
    Archiefnummer 907
    Archiefnaam Burgerlijke stand
    Bronnaam register van geboorten
    Registernaam Geboorteregister 1899
    Periode register 1899
    Aktenummer 74

    Kind Josephina Mathilda van Rooij
    Geboorteplaats Goirle
    Geboortedatum 26-09-1899
    Geslacht v

    Vader Hendricus van Rooij

    Moeder Maria Theresia Bartels
  • Zij is overleden op 3 juni 1904 in Tilburg, zij was toen 4 jaar oud.
    Overlijdensakte Josephina Mathilda van Rooij Tilburg
    Gemeente Tilburg
    Brontype boek
    Registernaam Overlijdensregister 1904
    Code TLB_O_1904
    Periode register 1904
    Aktenummer 375
    Diversen Aangegeven door Henricus van Rooij, vader.

    Overledene Josephina Mathilda van Rooij
    Geboorteplaats Goirle
    Plaats overlijden Tilburg
    Datum overlijden 03-06-1904
    Geslacht v
    Leeftijd 4 jaar

    Relatie

    Vader Hendricus van Rooij

    Moeder Maria Theresia Bartels
  • Een kind van Hendricus van Rooij en Maria Theresia Bartels
  • Deze gegevens zijn voor het laatst bijgewerkt op 18 maart 2012.

Gezin van Josephina Mathilda van Rooij

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Josephina Mathilda van Rooij?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Tijdbalk Josephina Mathilda van Rooij

  Deze functionaliteit is alleen beschikbaar voor browsers met Javascript ondersteuning.
Klik op de namen voor meer informatie. Gebruikte symbolen: grootouders grootouders   ouders ouders   broers-zussen broers/zussen   kinderen kinderen

Voorouders (en nakomelingen) van Josephina Mathilda van Rooij

Hendriena Nouwens
± 1830-????

Josephina Mathilda van Rooij
1899-1904


Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

  • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
  • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
  • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).

De getoonde gegevens hebben geen bronnen.

Aanknopingspunten in andere publicaties

Deze persoon komt ook voor in de publicatie:

Historische gebeurtenissen

  • De temperatuur op 26 september 1899 lag rond de 12,9 °C. De luchtdruk bedroeg 75 cm kwik. De relatieve luchtvochtigheid was 82%. Bron: KNMI
  • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 27 juli 1897 tot 1 augustus 1901 was er in Nederland het kabinet Pierson met als eerste minister Mr. N.G. Pierson (unie-liberaal).
  • In het jaar 1899: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 5,1 miljoen inwoners.
    • 1 januari » Queens en Staten Island gaan samen met New York.
    • 23 januari » Inauguratie van Emilio Aguinaldo als president van de Constitutionele Republiek der Filipijnen.
    • 4 februari » De Duitse voetbalclub Werder Bremen wordt opgericht.
    • 2 april » Priesterwijding van Eugenio Pacelli in Rome door aartsbisschop Francesco di Paola Cassetta.
    • 9 april » Cercle Sportif Brugeois (Cercle Brugge) wordt opgericht binnen de muren van de school van de broeders Xaverianen.
    • 21 juli » Begin van de Newsboy's strike, New York
  • De temperatuur op 3 juni 1904 lag tussen 9,9 °C en 17,0 °C en was gemiddeld 13,1 °C. Er was 4,5 uur zonneschijn (27%). De gemiddelde windsnelheid was 3 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het noorden. Bron: KNMI
  • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 1 augustus 1901 tot 16 augustus 1905 was er in Nederland het kabinet Kuijper met als eerste minister Dr. A. Kuijper (AR).
  • In het jaar 1904: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 5,4 miljoen inwoners.
    • 18 april » In Parijs verschijnt het socialistische dagblad L'Humanité voor het eerst.
    • 15 juni » Het stoomschip de General Slocum vat vlam in de haven van New York. Meer dan 1000 personen, voornamelijk vrouwen en kinderen uit de wijk Little Germany, laten het leven.
    • 16 juni » Op deze dag speelt het boek Ulysses van James Joyce zich af.
    • 4 juli » Oprichting van de Duitse voetbalclub Borussia Fulda.
    • 31 oktober » Einde van de pogingen van de Japanners om Port Arthur te veroveren in de Russisch-Japanse Oorlog
    • 31 oktober » Het Nationaal Congres van Brazilië keurt de Wet voor Verplichte Vaccinatie goed, wat de aanleiding is voor de "Vaccinrevolte".


Dezelfde geboorte/sterftedag

Bron: Wikipedia

Bron: Wikipedia


Over de familienaam Van Rooij


De publicatie Stamboom Eijsermans is opgesteld door .neem contact op
Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
J Eijsermans, "Stamboom Eijsermans", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-eijsermans/I119696.php : benaderd 4 oktober 2026), "Josephina Mathilda van Rooij (1899-1904)".