Stamboom Eijsermans » Joanna Roelen (± 1850-1933)

Persoonlijke gegevens Joanna Roelen 

  • Zij is geboren rond 1850 in Steenbergen.
  • Zij is overleden op 6 september 1933 in Nieuw-Vossemeer.
    OverledeneJoanna Roelen
    Datum overlijden06-09-1933
    PlaatsNieuw-Vossemeer
    GeslachtVrouw
    RelatieWeduwe van Michiel van Boven
    VaderKornelis Roelen
    MoederCornelia IJzermans
    BronOverlijdensregister 1933
    Toegangsnr.405
    Inv.nr.607
    Aktenummer14
  • Een kind van Kornelis Roelen en Anna Cornelia IJzermans
  • Deze gegevens zijn voor het laatst bijgewerkt op 18 juli 2018.

Gezin van Joanna Roelen

Zij is getrouwd met Michiel van Boven.

Zij zijn getrouwd op 10 juni 1870 te Steenbergen.

Bron Burgerlijke stand - Huwelijk
Archieflocatie Brabants Historisch Informatie Centrum
Algemeen Toegangnr: 50.150
Inventarisnr: 7327
Gemeente: Steenbergen
Soort akte: huwelijk
Aktenummer: 30
Datum: 10-06-1870
Bruidegom Michiel van Boven
Geboorteplaats: Nieuw-Vossemeer
Bruid Joanna Roelen
Geboorteplaats: Steenbergen
Vader bruidegom Cornelis van Boven
Moeder bruidegom Dingena Rens
Vader bruid Kornelis Roelen
Moeder bruid Cornelia Ijzermans

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Joanna Roelen?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Tijdbalk Joanna Roelen

  Deze functionaliteit is alleen beschikbaar voor browsers met Javascript ondersteuning.
Klik op de namen voor meer informatie. Gebruikte symbolen: grootouders grootouders   ouders ouders   broers-zussen broers/zussen   kinderen kinderen

Voorouders (en nakomelingen) van Joanna Roelen

Daniel Roelen
± 1795-????
Joanna Roelands
± 1795-????
Carolus IJzermans
± 1795-????
Maria Rovers
± 1795-????
Kornelis Roelen
± 1815-????

Joanna Roelen
± 1850-1933

1870

Michiel van Boven
± 1850-????


Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

  • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
  • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
  • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).

De getoonde gegevens hebben geen bronnen.

Aanknopingspunten in andere publicaties

Deze persoon komt ook voor in de publicatie:

Historische gebeurtenissen

  • De temperatuur op 10 juni 1870 lag rond de 16,0 °C. De winddruk was 14 kgf/m2 en kwam overheersend uit het westen. De luchtdruk bedroeg 75 cm kwik. De relatieve luchtvochtigheid was 50%. Bron: KNMI
  • Koning Willem III (Huis van Oranje-Nassau) was van 1849 tot 1890 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 4 juni 1868 tot 4 januari 1871 was er in Nederland het kabinet Van Bosse - Fock met als eerste ministers Mr. P.P. van Bosse (liberaal) en Mr. C. Fock (liberaal).
  • In het jaar 1870: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 3,6 miljoen inwoners.
    • 19 juli » Begin van de Frans-Pruisische Oorlog
    • 16 augustus » De veldslag bij Mars-la-Tour vormde een onderdeel van de Frans-Duitse Oorlog (1870-1871). Twee Pruisische korpsen drongen het volledige Franse Rijnleger terug naar de forten van Metz.
    • 4 september » Keizer Napoleon III van Frankrijk wordt afgezet. De Derde Republiek wordt uitgeroepen.
    • 20 september » De Inname van Rome beëindigt de Kerkelijke Staat.
    • 27 september » Verheffing van het Apostolisch vicariaat Luxemburg tot Bisdom Luxemburg.
    • 12 december » Joseph H. Rainey uit South Carolina wordt het eerste zwarte lid van het Amerikaans Congres.
  • De temperatuur op 6 september 1933 lag tussen 8,4 °C en 22,8 °C en was gemiddeld 15,9 °C. Er was 11,3 uur zonneschijn (85%). De gemiddelde windsnelheid was 3 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het oosten. Bron: KNMI
  • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 10 augustus 1929 tot 26 mei 1933 was er in Nederland het kabinet Ruys de Beerenbrouck III met als eerste minister Jonkheer mr. Ch.J.M. Ruys de Beerenbrouck (RKSP).
  • Van 26 mei 1933 tot 31 juli 1935 was er in Nederland het kabinet Colijn II met als eerste minister Dr. H. Colijn (ARP).
  • In het jaar 1933: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 8,2 miljoen inwoners.
    • 1 februari » Eerste toespraak van Hitler via de zenders van de Duitse omroep.
    • 13 februari » Vondst van een bronzen wijnemmer (situla) (met inhoud) in het Vorstengraf in Oss.
    • 27 februari » Het Duitse parlementsgebouw, de Rijksdag in Berlijn, wordt in brand gestoken.
    • 25 juni » Vrijgave van de Verklaring van Feiten door Jehova's getuigen in nazi-Duitsland.
    • 30 augustus » Oprichting van Air France.
    • 1 september » Oprichting Eindhovense hockeyclub Oranje Zwart.


Dezelfde geboorte/sterftedag

Bron: Wikipedia


Over de familienaam Roelen

  • Bekijk de informatie die Genealogie Online heeft over de familienaam Roelen.
  • Bekijk de informatie die Open Archieven heeft over Roelen.
  • Bekijk in het Wie (onder)zoekt wie? register wie de familienaam Roelen (onder)zoekt.

De publicatie Stamboom Eijsermans is opgesteld door .neem contact op
Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
J Eijsermans, "Stamboom Eijsermans", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-eijsermans/I117357.php : benaderd 28 december 2025), "Joanna Roelen (± 1850-1933)".