Stamboom Eijsermans » Barbara Henrica Josepha van Rijswijk (1904-1985)

Persoonlijke gegevens Barbara Henrica Josepha van Rijswijk 


Gezin van Barbara Henrica Josepha van Rijswijk

Zij is getrouwd met Hendricus Cornelis Maria Cruijssen Cruijssen.

Zij zijn getrouwd voor november 1942 te Tilburg.Bron 2

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Barbara Henrica Josepha van Rijswijk?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Tijdbalk Barbara Henrica Josepha van Rijswijk

  Deze functionaliteit is alleen beschikbaar voor browsers met Javascript ondersteuning.
Klik op de namen voor meer informatie. Gebruikte symbolen: grootouders grootouders   ouders ouders   broers-zussen broers/zussen   kinderen kinderen

Voorouders (en nakomelingen) van Barbara Henrica Josepha van Rijswijk

Barbara Henrica Josepha van Rijswijk
1904-1985

< 1942

Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

  • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
  • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
  • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).

Bronnen

  1. Gemeente Tilburg : Bidprentjes - Letter R
  2. Stamboom 1695-1927 op internet

Aanknopingspunten in andere publicaties

Deze persoon komt ook voor in de publicatie:

Historische gebeurtenissen

  • De temperatuur op 31 januari 1904 lag tussen 3,4 °C en 7,6 °C en was gemiddeld 4,9 °C. Er was 1,5 uur zonneschijn (17%). De gemiddelde windsnelheid was 5 Bft (vrij krachtige wind) en kwam overheersend uit het zuid-zuid-oosten. Bron: KNMI
  • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 1 augustus 1901 tot 16 augustus 1905 was er in Nederland het kabinet Kuijper met als eerste minister Dr. A. Kuijper (AR).
  • In het jaar 1904: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 5,4 miljoen inwoners.
    • 9 februari » Frankrijk en Groot-Brittannië sluiten de Entente cordiale.
    • 29 juni » In Drenthe worden twee prehistorische veenlijken gevonden: het paar van Weerdinge.
    • 4 juli » Oprichting van de Duitse voetbalclub Borussia Fulda.
    • 10 augustus » Priesterwijding van Angelo Roncalli in Rome.
    • 31 oktober » Het Nationaal Congres van Brazilië keurt de Wet voor Verplichte Vaccinatie goed, wat de aanleiding is voor de "Vaccinrevolte".
    • 5 november » De Engelse atleet Alfred Shrubb vestigt het werelduurrecord atletiek in Glasgow: in één uur tijd loopt hij 18742 m.
  • De temperatuur op 12 oktober 1985 lag tussen 5,3 °C en 15,9 °C en was gemiddeld 10,1 °C. Er was 5,5 uur zonneschijn (50%). Het was half bewolkt. De gemiddelde windsnelheid was 1 Bft (zwakke wind) en kwam overheersend uit het noorden. Bron: KNMI
  • Koningin Beatrix (Huis van Oranje-Nassau) was van 30 april 1980 tot 30 april 2013 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van donderdag 4 november 1982 tot maandag 14 juli 1986 was er in Nederland het kabinet Lubbers I met als eerste minister Drs. R.F.M. Lubbers (CDA).
  • In het jaar 1985: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 14,5 miljoen inwoners.
    • 29 mei » In het Heizelstadion te Brussel komen 39 voetbalfans om het leven en raken honderden gewond voorafgaand aan de Europa Cup I-finale tussen Liverpool FC en Juventus FC.
    • 9 juli » De in Zuid-Afrika gevangengenomen Nederlandse anti-apartheidsactivist Klaas de Jonge weet te ontsnappen naar de Nederlandse ambassade in Pretoria. Vrijwel meteen wordt hij daar weer door de Zuid-Afrikaanse politie weggesleept wat de aanleiding is voor een diplomatieke rel.
    • 21 juli » De Franse wielrenner Bernard Hinault wint voor de vijfde en laatste keer de Ronde van Frankrijk.
    • 1 september » Het wrak van de Titanic wordt op 3800m diepte in Noorden van de Atlantische Oceaan ontdekt.
    • 10 oktober » Een F-14 gevechtsvliegtuig onderschept een Egyptisch vliegtuig met de kapers van de Achille Lauro aan boord. Het vliegtuig wordt gedwongen te landen op Sicilië en de kapers worden gearresteerd.
    • 16 oktober » Het Nederlands voetbalelftal verliest in de play-offs voor deelname aan het WK voetbal 1986 de eerste wedstrijd van België. Frank Vercauteren tekent voor de enige treffer, nadat Oranje al na vier minuten met tien man speelt na de rode kaart voor Wim Kieft.
  • De temperatuur op 15 oktober 1985 lag tussen 12,3 °C en 14,7 °C en was gemiddeld 13,1 °C. Er was 0,3 mm neerslag gedurende 1,0 uur. Er was 0,2 uur zonneschijn (2%). Het was vrijwel geheel bewolkt. De gemiddelde windsnelheid was 2 Bft (zwakke wind) en kwam overheersend uit het noorden. Bron: KNMI
  • Koningin Beatrix (Huis van Oranje-Nassau) was van 30 april 1980 tot 30 april 2013 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van donderdag 4 november 1982 tot maandag 14 juli 1986 was er in Nederland het kabinet Lubbers I met als eerste minister Drs. R.F.M. Lubbers (CDA).
  • In het jaar 1985: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 14,5 miljoen inwoners.
    • 31 januari » Benoeming van Johannes ter Schure tot bisschop van Bisdom 's-Hertogenbosch.
    • 12 februari » Minister Elco Brinkman weigert de P.C. Hooft-prijs uit te reiken aan Hugo Brandt Corstius.
    • 14 mei » Het Nederlands voetbalelftal behoudt kans op deelname aan het WK voetbal 1986 door in Boedapest met 1-0 te winnen van Hongarije. Rob de Wit maakt het enige doelpunt voor Oranje.
    • 25 mei » Doordat een tyfoon met windkracht 12 om ongeveer 3 uur 's nachts langs de kust van Bangladesh raast, komen grote gebieden onder water te staan.
    • 29 mei » In het Heizelstadion te Brussel komen 39 voetbalfans om het leven en raken honderden gewond voorafgaand aan de Europa Cup I-finale tussen Liverpool FC en Juventus FC.
    • 25 augustus » Bij atletiekwedstrijden in Keulen verbetert Rob Druppers zijn eigen en ruim twee jaar oude Nederlands record op de 800 meter (1.44,20) met een tijd van 1.43,56.


Dezelfde geboorte/sterftedag

Bron: Wikipedia

Bron: Wikipedia


Over de familienaam Van Rijswijk


De publicatie Stamboom Eijsermans is opgesteld door .neem contact op
Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
J Eijsermans, "Stamboom Eijsermans", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-eijsermans/I116513.php : benaderd 12 oktober 2026), "Barbara Henrica Josepha van Rijswijk (1904-1985)".