Stamboom Eijsermans » Josephina Maria Adriana Rijnen (1905-1943)

Persoonlijke gegevens Josephina Maria Adriana Rijnen 

  • Zij is geboren op 23 maart 1905 in Tilburg.
    Geboorteakte Josephina Maria Adriana Rijnen Tilburg

    GemeenteTilburg
    Brontypeboek
    RegisternaamGeboorteregister 1905
    CodeTB_G_1905
    Periode register1905
    Aktenummer422

    KindJosephina Maria Adriana Rijnen
    GeboorteplaatsTilburg
    Geboortedatum23-03-1905
    Geslachtv

    VaderAdrianus Rijnen

    MoederMaria Anna Kuijpers
  • Zij is overleden op 27 september 1943 in Tilburg, zij was toen 38 jaar oud.
    Overlijdensakte Josephina Maria Adriana Rijnen Tilburg

    GemeenteTilburg
    Brontypeboek
    RegisternaamOverlijdensregister 1943
    CodeTLB_O_1943
    Periode register1943
    Aktenummer779

    OverledeneJosephina Maria Adriana Rijnen
    GeboorteplaatsTilburg
    Plaats overlijdenTilburg
    Datum overlijden27-09-1943
    Geslachtv
    Leeftijd38 jaren

    RelatieJoannes Wilhelmus Kox

    VaderAdrianus Rijnen

    MoederMaria Anna Kuijpers
  • Een kind van Adrianus Rijnen en Maria Anna Kuijpers
  • Deze gegevens zijn voor het laatst bijgewerkt op 9 juli 2012.

Gezin van Josephina Maria Adriana Rijnen

Zij is getrouwd met Joannes Wilhelmus Kox.

Zij zijn getrouwd

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Josephina Maria Adriana Rijnen?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Tijdbalk Josephina Maria Adriana Rijnen

  Deze functionaliteit is alleen beschikbaar voor browsers met Javascript ondersteuning.
Klik op de namen voor meer informatie. Gebruikte symbolen: grootouders grootouders   ouders ouders   broers-zussen broers/zussen   kinderen kinderen

Voorouders (en nakomelingen) van Josephina Maria Adriana Rijnen

Josephina Maria Adriana Rijnen
1905-1943



Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

  • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
  • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
  • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).

De getoonde gegevens hebben geen bronnen.

Aanknopingspunten in andere publicaties

Deze persoon komt ook voor in de publicatie:

Historische gebeurtenissen

  • De temperatuur op 23 maart 1905 lag tussen 2,9 °C en 13,3 °C en was gemiddeld 7,5 °C. Er was 9,7 uur zonneschijn (79%). De gemiddelde windsnelheid was 4 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het zuid-oosten. Bron: KNMI
  • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 1 augustus 1901 tot 16 augustus 1905 was er in Nederland het kabinet Kuijper met als eerste minister Dr. A. Kuijper (AR).
  • Van 17 augustus 1905 tot 11 februari 1908 was er in Nederland het kabinet De Meester met als eerste minister Mr. Th. de Meester (unie-liberaal).
  • In het jaar 1905: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 5,5 miljoen inwoners.
    • 26 januari » Een werknemer van de Premiermijn in Zuid-Afrika vindt de Cullinan, de grootste diamant uit de geschiedenis.
    • 11 februari » Oprichting van de Apostolische Prefectuur Nederlands-Borneo in Nederlands-Indië.
    • 23 februari » Paul Harris sticht in Chicago de Rotary Club.
    • 16 mei » In Vriezenveen voltrekt zich een van de grootste branden uit de Nederlandse geschiedenis, die later het hele land wist te beroeren. In een paar uur tijd branden 228 huizen, twee kerken en het gemeentehuis aan de noordkant van Vriezenveen af. Er zijn geen persoonlijke ongelukken, maar er is wel heel veel leed. Circa 1600 inwoners zijn opeens dakloos. Drie dagen na de brand brengen koningin Wilhelmina en prins Hendrik een bezoek aan het zo getroffen dorp.
    • 30 juni » Albert Einstein stuurt het artikel "Zur Elektrodynamik bewegter Körper" in, waarin hij de speciale relativiteitstheorie introduceert. Het wordt op 26 september gepubliceerd.
    • 19 september » Oprichting van IK Start (Noors: Idrettsklubben Start), een Noorse voetbalvereniging uit Kristiansand.
  • De temperatuur op 27 september 1943 lag tussen 2,5 °C en 14,0 °C en was gemiddeld 7,7 °C. Er was 0,5 mm neerslag gedurende 0,3 uur. Er was 4,3 uur zonneschijn (36%). De gemiddelde windsnelheid was 2 Bft (zwakke wind) en kwam overheersend uit het noord-westen. Bron: KNMI
  • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 27 juli 1941 tot 23 februari 1945 was er in Nederland het kabinet Gerbrandy II met als eerste minister Prof. dr. P.S. Gerbrandy (ARP).
  • In het jaar 1943: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 9,1 miljoen inwoners.
    • 3 mei » Officiële oprichtingsdatum van de honkbaltak van de Rotterdamse sportvereniging Neptunus.
    • 24 mei » Josef Mengele wordt hoofdofficier-arts in Auschwitz.
    • 28 augustus » De Deense regering treedt af nadat de Duitse bezetter een ultimatum heeft gesteld omtrent het straffen van verzetsstrijders.
    • 11 september » De nazi's beginnen met de vernietiging van de getto's van Minsk en Lida in Wit-Rusland.
    • 11 november » In Oyonnax houdt het Franse verzet een herdenkingsdefilé als verzetsdaad.
    • 13 december » De geallieerden bombarderen Schiphol in zijn geheel plat, waardoor de luchthaven voor de rest van de oorlog wordt uitgeschakeld


Dezelfde geboorte/sterftedag

Bron: Wikipedia

Bron: Wikipedia


Over de familienaam Rijnen

  • Bekijk de informatie die Genealogie Online heeft over de familienaam Rijnen.
  • Bekijk de informatie die Open Archieven heeft over Rijnen.
  • Bekijk in het Wie (onder)zoekt wie? register wie de familienaam Rijnen (onder)zoekt.

De publicatie Stamboom Eijsermans is opgesteld door .neem contact op
Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
J Eijsermans, "Stamboom Eijsermans", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-eijsermans/I116235.php : benaderd 11 februari 2026), "Josephina Maria Adriana Rijnen (1905-1943)".