Stamboom Eijsermans » Hendrikus Franciscus Lucien "Henk" van Rijen (1932-1997)

Persoonlijke gegevens Hendrikus Franciscus Lucien "Henk" van Rijen 


Gezin van Hendrikus Franciscus Lucien "Henk" van Rijen

Hij is getrouwd met (Niet openbaar).

Zij zijn getrouwd op 26 februari 1957 te Goirle, hij was toen 25 jaar oud.


Kind(eren):

  1. (Niet openbaar)
  2. (Niet openbaar)

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Hendrikus Franciscus Lucien "Henk" van Rijen?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Tijdbalk Hendrikus Franciscus Lucien "Henk" van Rijen

  Deze functionaliteit is alleen beschikbaar voor browsers met Javascript ondersteuning.
Klik op de namen voor meer informatie. Gebruikte symbolen: grootouders grootouders   ouders ouders   broers-zussen broers/zussen   kinderen kinderen

Voorouders (en nakomelingen) van Hendrikus Franciscus Lucien van Rijen

Henricus van Rijen
± 1837-1909
Lucia Aarts
1845-1930

Hendrikus Franciscus Lucien van Rijen
1932-1997

1957
(Niet openbaar)

Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

  • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
  • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
  • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).

De getoonde gegevens hebben geen bronnen.

Aanknopingspunten in andere publicaties

Deze persoon komt ook voor in de publicatie:

Historische gebeurtenissen

  • De temperatuur op 28 januari 1932 lag tussen -4,1 °C en -1,5 °C en was gemiddeld -2,5 °C. De gemiddelde windsnelheid was 2 Bft (zwakke wind) en kwam overheersend uit het zuiden. Bron: KNMI
  • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 10 augustus 1929 tot 26 mei 1933 was er in Nederland het kabinet Ruys de Beerenbrouck III met als eerste minister Jonkheer mr. Ch.J.M. Ruys de Beerenbrouck (RKSP).
  • In het jaar 1932: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 8,1 miljoen inwoners.
    • 28 januari » Japan bezet Sjanghai.
    • 27 maart » Oprichting van de amateurvoetbalclub VV De Bataven.
    • 21 mei » Amelia Earhart voltooit als eerste vrouw een non-stop solovlucht over de Atlantische Oceaan.
    • 22 juni » Catalina Tomàs wordt heilig verklaard door Paus Pius XI.
    • 28 juni » In België wordt de eerste taalwet in stemming gebracht.
    • 16 oktober » Opening van het Stade Armand Cesari in de Franse stad Bastia.
  • De temperatuur op 26 februari 1957 lag tussen 1,4 °C en 8,3 °C en was gemiddeld 5,2 °C. Er was 2,0 mm neerslag gedurende 0,8 uur. Er was 0,2 uur zonneschijn (2%). Het was half tot zwaar bewolkt. De gemiddelde windsnelheid was 3 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het westen. Bron: KNMI
  • Koningin Juliana (Huis van Oranje-Nassau) was van 4 september 1948 tot 30 april 1980 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 13 oktober 1956 tot 22 december 1957 was er in Nederland het kabinet Drees III met als eerste minister Dr. W. Drees (PvdA).
  • In het jaar 1957: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 11,0 miljoen inwoners.
    • 21 april » Encycliek Fidei Donum van Paus Pius XII over de toestand van de katholieke missie (vooral in Afrika).
    • 9 mei » Paul-Henri Spaak wordt secretaris-generaal van de NAVO.
    • 27 juni » Orkaan Audrey maakt vijfhonderd slachtoffers in de Amerikaanse staten Louisiana en Texas.
    • 7 september » Laatste Jip en Janneke-verhaal verschijnt in Het Parool.
    • 13 oktober » De Amerikaanse actrice Jayne Mansfield verricht op Het Kasteel de aftrap van de voetbalwedstrijd tussen Sparta en DOS. De spelers van de Rotterdamse club zijn zo onder de indruk van de zwoele kus op de mond van aanvoerder Rinus Terlouw dat Sparta met 7-1 verliest.
    • 5 december » Zwarte Sinterklaas, de Nederlanders worden gesommeerd Indonesië te verlaten.
  • De temperatuur op 20 augustus 1997 lag tussen 13,6 °C en 26,9 °C en was gemiddeld 20,7 °C. Er was 7,8 uur zonneschijn (54%). Het was licht bewolkt. De gemiddelde windsnelheid was 2 Bft (zwakke wind) en kwam overheersend uit het oost-noord-oosten. Bron: KNMI
  • Koningin Beatrix (Huis van Oranje-Nassau) was van 30 april 1980 tot 30 april 2013 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van maandag 22 augustus 1994 tot maandag 3 augustus 1998 was er in Nederland het kabinet a href="https://nl.wikipedia.org/wiki/Kabinet-Kok_I" class="extern">Kok I met als eerste minister W. Kok (PvdA).
  • In het jaar 1997: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 15,6 miljoen inwoners.
    • 15 januari » De Schotse voetbalclub Aberdeen legt twaalf fans een levenslang stadionverbod op wegens oneerbiedig gedrag. Ze hadden gezongen op het moment dat een minuut stilte in acht werd genomen ter nagedachtenis van oud-international George Young.
    • 21 januari » De Belgische voetbalbond ontslaat Wilfried Van Moer als bondscoach van het Belgisch voetbalelftal. Georges Leekens, trainer-coach van de verrassende lijstaanvoerder Excelsior Moeskroen, is zijn vervanger.
    • 21 januari » Dichter, schrijver en publicist Arie Visser overlijdt op 52-jarige leeftijd in zijn woonplaats Amsterdam aan de ziekte van Hodgkin.
    • 28 maart » Rijkswachters en betogende arbeiders van het failliete Waalse staalbedrijf Forges de Clabecq gaan elkaar te lijf op de E19-snelweg ten zuiden van Brussel.
    • 16 mei » Emile Mpenza van Excelsior Moeskroen wint de Ebbenhouten Schoen als beste voetballer van Afrikaanse afkomst in de Belgische Jupiler Pro League.
    • 7 augustus » De AEX sluit voor het eerst boven de duizend (gulden-)punten (in euro’s: 453,78 punten).


Dezelfde geboorte/sterftedag

Bron: Wikipedia

Bron: Wikipedia


Over de familienaam Van Rijen


De publicatie Stamboom Eijsermans is opgesteld door .neem contact op
Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
J Eijsermans, "Stamboom Eijsermans", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-eijsermans/I116032.php : benaderd 11 oktober 2026), "Hendrikus Franciscus Lucien "Henk" van Rijen (1932-1997)".