Stamboom Eijsermans » Petrus Pulskens (1882-1966)

Persoonlijke gegevens Petrus Pulskens 

  • Hij is geboren op 28 februari 1882 in Tilburg.
    Geboorteakte Petrus Pulskens Tilburg

    GemeenteTilburg
    Brontypeboek
    RegisternaamGeboorteregister 1882
    CodeTLB_G_1882
    Periode register1882
    Aktenummer175

    KindPetrus Pulskens
    GeboorteplaatsTilburg
    Geboortedatum28-02-1882
    Geslachtm

    VaderNicolaas Pulskens

    MoederJohanna Maria Adams
  • Hij is overleden op 19 januari 1966 in Tilburg, hij was toen 83 jaar oud.
    Overlijdensregister Tilburg 1966
    Bron: burgerlijke standSoort registratie: BS overlijdensakte(Akte)datum: 01-02-1966Plaats: Tilburg
    Bijzonderheden:
    Schriftelijke aangifte Officier van Justitie van niet natuurlijk dood.

    Overledene
    Petrus Pulskens
    overleden op 19-01-1966
    gehuwd geweest met Joanna Maria Naaijkens
    Vader
    Nicolaas Pulskens
    Moeder
    Johanna Maria Adams
    Paginaweergave
    Bronvermelding
    Overlijdensregister Tilburg 1966, archiefnummer 1299, inventarisnummer 4364, aktenummer 107
    Gemeente: Tilburg
    Periode: 1966
  • Een kind van Nicolaas Pulskens en Johanna Maria Adams
  • Deze gegevens zijn voor het laatst bijgewerkt op 7 mei 2023.

Gezin van Petrus Pulskens

Hij is getrouwd met Joanna Maria Adriana Naaijkens.

Zij zijn getrouwd op 7 mei 1913 te Tilburg, hij was toen 31 jaar oud.

Bron: burgerlijke standSoort registratie: BS huwelijksakte
(Akte)datum: 07-05-1913
Plaats: Tilburg
Vader van de bruidegom
Nicolaas Pulskens
Moeder van de bruidegom
Johanna Maria Adams
Bruidegom
Petrus Pulskens
leeftijd 31, geboren te Tilburg
Bruid
Joanna Maria Naaijkens
leeftijd 30, geboren te Tilburg
Vader van de bruid
Bartholomeus Naaijkens
Moeder van de bruid
Dorothea Lameijs
Bronvermelding
Huwelijksregister Tilburg 1913, archiefnummer 550, inventarisnummer 3047, aktenummer 119
Gemeente: Tilburg
Periode: 1913

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Petrus Pulskens?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Tijdbalk Petrus Pulskens

  Deze functionaliteit is alleen beschikbaar voor browsers met Javascript ondersteuning.
Klik op de namen voor meer informatie. Gebruikte symbolen: grootouders grootouders   ouders ouders   broers-zussen broers/zussen   kinderen kinderen

Voorouders (en nakomelingen) van Petrus Pulskens

Peter Adams
1825-1889

Petrus Pulskens
1882-1966

1913

Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

  • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
  • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
  • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).

De getoonde gegevens hebben geen bronnen.

Aanknopingspunten in andere publicaties

Deze persoon komt ook voor in de publicatie:

Historische gebeurtenissen

  • De temperatuur op 28 februari 1882 lag rond de 4,3 °C. De winddruk was 5 kgf/m2 en kwam overheersend uit het oost-zuid-oosten. De luchtdruk bedroeg 75 cm kwik. De relatieve luchtvochtigheid was 90%. Bron: KNMI
  • Koning Willem III (Huis van Oranje-Nassau) was van 1849 tot 1890 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 20 augustus 1879 tot 23 april 1883 was er in Nederland het kabinet Van Lijnden van Sandenburg met als eerste minister Mr. C.Th. baron Van Lijnden van Sandenburg (conservatief-AR).
  • In het jaar 1882: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 4,5 miljoen inwoners.
    • 24 maart » Robert Koch maakt zijn ontdekking wereldkundig: de bacterie die tuberculose veroorzaakt.
    • 9 mei » Introductie van de verbeterde stethoscoop van William Ford.
    • 5 juni » Musée Grévin Parijs opent haar deuren.
    • 4 september » Thomas Edison schakelt 's werelds eerste elektriciteitsvoorziening in, waarmee hij 59 klanten rond zijn Pearl Street Station in Lower Manhattan van 110 Volt gelijkstroom voorziet.
    • 17 september » Oprichting van de Nederlandsche Schaatsenrijders Bond.
  • De temperatuur op 7 mei 1913 lag tussen 2,2 °C en 12,0 °C en was gemiddeld 6,3 °C. Er was 4,8 mm neerslag. Er was 3,9 uur zonneschijn (26%). De gemiddelde windsnelheid was 2 Bft (zwakke wind) en kwam overheersend uit het zuid-oosten. Bron: KNMI
  • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 12 februari 1908 tot 29 augustus 1913 was er in Nederland het kabinet Heemskerk met als eerste minister Mr. Th. Heemskerk (AR).
  • Van 29 augustus 1913 tot 9 september 1918 was er in Nederland het kabinet Cort van der Linden met als eerste minister Mr. P.W.A. Cort van der Linden (liberaal).
  • In het jaar 1913: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 6,1 miljoen inwoners.
    • 18 februari » Pedro Lascuráin is gedurende minder dan een uur president van Mexico.
    • 30 maart » In 's-Heerenberg wordt door Johan Burgers Burgers zoo geopend. Later verhuisde deze dierentuin naar Arnhem.
    • 28 mei » Drie Fransen bereiken met een ballon als eersten een hoogte van meer dan 10.000 meter.
    • 10 augustus » Vrede van Boekarest (1913), einde van de Tweede Balkanoorlog..
    • 21 december » In de New York World verschijnt de eerste kruiswoordpuzzel. Hij is bedacht door Arthur Wynne.
    • 24 december » Groot spoorwegongeval bij Hooghalen.
  • De temperatuur op 19 januari 1966 lag tussen -10,6 °C en -2,1 °C en was gemiddeld -5,9 °C. Er was 4,6 uur zonneschijn (55%). Het was licht bewolkt. De gemiddelde windsnelheid was 2 Bft (zwakke wind) en kwam overheersend uit het oosten. Bron: KNMI
  • Koningin Juliana (Huis van Oranje-Nassau) was van 4 september 1948 tot 30 april 1980 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 14 april 1965 tot 22 november 1966 was er in Nederland het kabinet Cals met als eerste minister Mr. J.M.L.Th. Cals (KVP).
  • Van 22 november 1966 tot 5 april 1967 was er in Nederland het kabinet Zijlstra met als eerste minister Prof. dr. J. Zijlstra (ARP).
  • In het jaar 1966: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 12,4 miljoen inwoners.
    • 29 mei » In Mexico-Stad wordt het Aztekenstadion officieel in gebruik genomen.
    • 3 september » Eerste uitzending van de televisieserie Ja zuster, nee zuster.
    • 8 september » Uitzending van de eerste aflevering (The Man Trap) van de Amerikaanse sciencefictionserie Star Trek.
    • 2 oktober » Opening van het Estadio Vicente Calderón in Madrid, de voormalig thuishaven van de Spaanse voetbalclub Atlético Madrid.
    • 4 oktober » Basutoland wordt onafhankelijk van Groot-Brittannië onder de naam Koninkrijk Lesotho.
    • 26 november » In het Franse Rance gaat 's werelds eerste getijdenkrachtcentrale in bedrijf.


Dezelfde geboorte/sterftedag

Bron: Wikipedia

Bron: Wikipedia


Over de familienaam Pulskens

  • Bekijk de informatie die Genealogie Online heeft over de familienaam Pulskens.
  • Bekijk de informatie die Open Archieven heeft over Pulskens.
  • Bekijk in het Wie (onder)zoekt wie? register wie de familienaam Pulskens (onder)zoekt.

De publicatie Stamboom Eijsermans is opgesteld door .neem contact op
Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
J Eijsermans, "Stamboom Eijsermans", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-eijsermans/I113630.php : benaderd 28 december 2025), "Petrus Pulskens (1882-1966)".