De temperatuur op 16 januari 1909 lag tussen 0,8 °C en 5,2 °C en was gemiddeld 3,2 °C. Er was 0,8 mm neerslag. Er was 0,4 uur zonneschijn (5%). De gemiddelde windsnelheid was 5 Bft (vrij krachtige wind) en kwam overheersend uit het west-zuid-westen. Bron: KNMI
8 februari » Een pont die gebruikt wordt om arbeiders over te zetten naar de glasfabriek in Diemen kantelt, waarbij acht mensen verdrinken.
4 maart » William Howard Taft wordt beëdigd als 27e president van de Verenigde Staten
17 maart » Aanvaring tussen Duits en Noors schip bij de ingang van de Nieuwe Waterweg, acht doden.
26 juli » In Catalonië begint de Tragische week, een opstand die hardhandig wordt neergeslagen.
28 juli » Derde dag van de Tragische week in Catalonië: scholen en kerken worden in brand gestoken.
7 december » Leo Baekeland verkrijgt octrooi op bakeliet.
Trouwdag 31 augustus 1936
De temperatuur op 31 augustus 1936 lag tussen 14,2 °C en 20,4 °C en was gemiddeld 16,5 °C. Er was 3,3 uur zonneschijn (24%). De gemiddelde windsnelheid was 3 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het west-noord-westen. Bron: KNMI
18 juli » Staatsgreep van Generalísimo Franco tegen de Tweede Spaanse Republiek. Begin van de Spaanse Burgeroorlog, die zou leiden tot veertig jaar dictatuur.
1 augustus » Opening van de Olympische Spelen in Berlijn.
5 oktober » Totstandkoming van de eerste communicatie via coax-kabel, tussen New York en Philadelphia.
23 november » Het eerste nummer van het tijdschrift Life wordt uitgebracht.
30 november » Het Crystal Palace in Londen brandt volledig af.
11 december » Koning Eduard VIII van het Verenigd Koninkrijk doet afstand van de troon om te kunnen trouwen met Wallis Simpson, een gescheiden Amerikaanse vrouw.
Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen: J Eijsermans, "Stamboom Eijsermans", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-eijsermans/I113366.php : benaderd 14 oktober 2026), "Johannes Adrianus van Puijenbroek (1909-)".
Kopieerwaarschuwing
Genealogische publicaties zijn auteursrechtelijk beschermd. Alhoewel gegevens veelal uit openbare archieven afkomstig zijn, levert het opzoeken, interpreteren, verzamelen, selecteren en ordenen van die gegevens een uniek werk op. Auteursrechtelijk beschermd werk mag niet zondermeer gekopieerd of herpubliceerd worden.
Houdt u aan de volgende regels
Vraag toestemming voor het overnemen van gegevens of licht de auteur op z'n minst in, de kans is groot dat de auteur toestemming geeft, vaak leidt het contact ook weer tot meer uitwisseling van gegevens.
Gebruik de gegevens pas nadat u deze heeft gecontroleerd, het liefst bij de bron (het archief).
Vermeld van wie u de gegevens heeft overgenomen, idealiter ook zijn/haar originele bron.