Stamboom Eijsermans » Johannes Gerardus Franciscus "Jan" Pijnenburg (1902-1987)

Persoonlijke gegevens Johannes Gerardus Franciscus "Jan" Pijnenburg 

  • Roepnaam is Jan.
  • Hij is geboren op 14 april 1902 in Tilburg.
  • Hij is overleden op 22 augustus 1987 in Tilburg, hij was toen 85 jaar oud.
    Bidprentje Joannes gerardus Franciscus Pijnenburg Tilburg
    Gemeente Tilburg
    Registernaam Bidprentjes - Letter P
    Plaats Tilburg

    Overledene Joannes gerardus Franciscus Pijnenburg
    Geboorteplaats Tilburg
    Plaats overlijden Tilburg
    Geboortedatum 14-04-1902
    Datum overlijden 22-08-1987

    Relatie Maria Johanna Petronella van Beurden
  • Een kind van Franciscus Josephus Leonardus Pijnenburg en Maria Jozepha Christina Hopmans
  • Deze gegevens zijn voor het laatst bijgewerkt op 26 april 2011.

Gezin van Johannes Gerardus Franciscus "Jan" Pijnenburg

Hij is getrouwd met Maria Johanna Petronella van Beurden.

Zij zijn getrouwd op 26 januari 1925 te Tilburg, hij was toen 22 jaar oud.

Huwelijksakte Johannes Gerardus Franciscus Pijnenburg 26-01-1925 Tilburg
Gemeente Tilburg
Brontype boek
Archiefnummer 16
Archiefnaam Ambtenaar van de burgerlijke stand te Tilburg 1811-1957
Bronnaam huwelijksregisters
Registernaam Huwelijksregister 1925
Code TB_H_1925
Periode register 1925
Aktenummer 19
Plaats Tilburg
Datum 26-01-1925

Bruidegom Johannes Gerardus Franciscus Pijnenburg
Geboorteplaats Tilburg
Leeftijd 22

Bruid Maria Johanna Petronella van Beurden
Geboorteplaats Tilburg
Leeftijd 22

Vader bruidegom Franciscus Josephus Leonardus Pijnenburg

Moeder bruidegom Maria Josepha Christina Hopmans

Vader bruid Johannes Adrianus van Beurden

Moeder bruid Petronella Somers

Kind(eren):

  1. (Niet openbaar)
  2. N.N. Pijnenburg  1941-1941

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Johannes Gerardus Franciscus "Jan" Pijnenburg?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Tijdbalk Johannes Gerardus Franciscus "Jan" Pijnenburg

  Deze functionaliteit is alleen beschikbaar voor browsers met Javascript ondersteuning.
Klik op de namen voor meer informatie. Gebruikte symbolen: grootouders grootouders   ouders ouders   broers-zussen broers/zussen   kinderen kinderen

Voorouders (en nakomelingen) van Johannes Gerardus Franciscus Pijnenburg


Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

  • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
  • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
  • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).

De getoonde gegevens hebben geen bronnen.

Aanknopingspunten in andere publicaties

Deze persoon komt ook voor in de publicatie:

Historische gebeurtenissen

  • De temperatuur op 14 april 1902 lag tussen 5,0 °C en 14,3 °C en was gemiddeld 8,6 °C. Er was 0,4 uur zonneschijn (3%). Bron: KNMI
  • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 1 augustus 1901 tot 16 augustus 1905 was er in Nederland het kabinet Kuijper met als eerste minister Dr. A. Kuijper (AR).
  • In het jaar 1902: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 5,2 miljoen inwoners.
    • 6 maart » Real Madrid wordt opgericht.
    • 8 mei » Op Martinique barst een vulkaan uit. Gloeiend hete lava stroomt over de hellingen van de Mont Pelée naar beneden. Ten gevolge van die uitbarsting verliezen vele mensen het leven en wordt de voornaamste stad op het eiland, Saint Pierre, verwoest.
    • 23 juli » Oprichting van de Nederlandse voetbalclub SBV Excelsior.
    • 31 oktober » Voltooiing van de eerste telegraafkabel door de Stille Oceaan.
    • 15 november » In Brussel pleegt de Italiaanse anarchist Gennaro Rubino een mislukte aanslag op koning Leopold II.
    • 14 december » Eerste telegraafkabel gelegd onder de Stille Oceaan.
  • De temperatuur op 26 januari 1925 lag tussen -0,3 °C en 6,0 °C en was gemiddeld 2,8 °C. Er was 2,7 uur zonneschijn (31%). De gemiddelde windsnelheid was 3 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het oosten. Bron: KNMI
  • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 19 september 1922 tot 4 augustus 1925 was er in Nederland het kabinet Ruys de Beerenbrouck II met als eerste minister Jonkheer mr. Ch.J.M. Ruys de Beerenbrouck (RKSP).
  • Van 4 augustus 1925 tot 8 maart 1926 was er in Nederland het kabinet Colijn I met als eerste minister Dr. H. Colijn (ARP).
  • In het jaar 1925: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 7,3 miljoen inwoners.
    • 14 maart » John Jacobs, Engels golfspeler († 2017)
    • 21 maart » Wolfgang Pauli publiceert zijn "uitsluitingsprincipe".
    • 16 april » In Sofia vinden bij een bomaanslag in de Sveta Nedeliakathedraal 150 mensen de dood.
    • 1 mei » Oprichting van de Ecuadoraanse voetbalclub Barcelona Sporting Club.
    • 7 juli » Oprichting van de Belgische voetbalclub Koninklijke White Star Club Lauwe.
    • 1 november » Oprichting van de VARA.
  • De temperatuur op 22 augustus 1987 lag tussen 17,0 °C en 24,3 °C en was gemiddeld 21,1 °C. Er was 1,6 mm neerslag gedurende 1,0 uur. Er was 1,7 uur zonneschijn (12%). Het was half tot zwaar bewolkt. De gemiddelde windsnelheid was 2 Bft (zwakke wind) en kwam overheersend uit het zuid-zuid-westen. Bron: KNMI
  • Koningin Beatrix (Huis van Oranje-Nassau) was van 30 april 1980 tot 30 april 2013 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van dinsdag 4 november 1986 tot dinsdag 7 november 1989 was er in Nederland het kabinet Lubbers II met als eerste minister Drs. R.F.M. Lubbers (CDA).
  • In het jaar 1987: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 14,6 miljoen inwoners.
    • 17 april » De Philipsdam wordt gesloten. Daarmee zijn de Deltawerken voltooid.
    • 19 juni » Bij een aanslag van de Baskische terreurbeweging ETA in een supermarkt in Barcelona vallen 21 doden en 45 gewonden.
    • 16 augustus » In Keulen verbetert atleet Achmed de Kom zijn eigen drie dagen oude Nederlands record op de 100 meter (10,35 seconden) met een tijd van 10,33 seconden.
    • 19 oktober » Beurscrisis, bekend onder de naam Zwarte maandag.
    • 26 november » De Survivor Series vinden voor het eerst plaats.
    • 20 december » De veerboot Doña Paz komt in aanvaring met de olietanker Vector en zinkt. Het vermoedelijke dodental daarbij is 4375.


Dezelfde geboorte/sterftedag

Bron: Wikipedia

Bron: Wikipedia


Over de familienaam Pijnenburg


De publicatie Stamboom Eijsermans is opgesteld door .neem contact op
Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
J Eijsermans, "Stamboom Eijsermans", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-eijsermans/I111386.php : benaderd 19 oktober 2026), "Johannes Gerardus Franciscus "Jan" Pijnenburg (1902-1987)".