Stamboom Eijsermans » Johanna Catharina van den Berg (-1955)

Persoonlijke gegevens Johanna Catharina van den Berg 

  • Zij is geboren.
  • Ze werd gedoopt op 23 mei 1874 in Goirle.
    Geboren zaterdag 23 mei 1874 Goirle. Geboorte aangevers Hendrikus van den Berg (vader) Jan Baptist van den Berg (oom) en Josephus van den Berg ( oom). Geloof RK.
    ----------------------------------------------
    Geboorteakte Johanna Catharina van den Berg Goirle
    Gemeente Goirle
    Brontype boek
    Archiefnummer 907
    Archiefnaam Burgerlijke stand
    Bronnaam register van geboorten
    Registernaam Geboorteregister 1874
    Periode register 1874
    Aktenummer 26

    Kind Johanna Catharina van den Berg
    Geboorteplaats Goirle
    Geboortedatum 23-05-1874
    Geslacht v

    Vader Hendrikus van den Berg

    Moeder Johanna van Overbeek
  • Zij is gedoopt.
  • Zij is overleden op 27 september 1955 in Tilburg.
    Overlijdensakte Johanna Catharina van den Berg Tilburg
    Gemeente Tilburg
    Brontype boek
    Registernaam Overlijdensregister 1955
    Code TB_O_1955
    Periode register 1955
    Aktenummer 836

    Overledene Johanna Catharina van den Berg
    Geboorteplaats Goirle
    Plaats overlijden Tilburg
    Datum overlijden 27-09-1955
    Geslacht v
    Leeftijd 81

    Relatie Antonius Wilhelmus Brouwers

    Vader Hendrikus van den Berg

    Moeder Johanna van Overbeek
  • Een kind van Hendrikus van den Berg en Johanna van Overbeek
  • Deze gegevens zijn voor het laatst bijgewerkt op 9 december 2011.

Gezin van Johanna Catharina van den Berg

Zij is getrouwd met Antonius Wilhelmus Brouwers.

Zij zijn getrouwd op 30 april 1902 te Tilburg.

Huwelijksakte Antonius Wilhelmus Brouwers 30-04-1902 Tilburg
Gemeente Tilburg
Brontype boek
Archiefnummer 16
Archiefnaam Ambtenaar van de burgerlijke stand te Tilburg 1811-1957
Bronnaam huwelijksregisters
Registernaam Huwelijksregister 1902
Code TB_H_1902
Periode register 1902
Aktenummer 111
Plaats Tilburg
Datum 30-04-1902

Bruidegom Antonius Wilhelmus Brouwers
Geboorteplaats Hilvarenbeek
Geboortedatum 27-02-1870
Leeftijd 32 jaar

Bruid Johanna Catharina van den Berg
Geboorteplaats Goirle
Geboortedatum 23-05-1874
Leeftijd 27 jaar

Vader bruidegom Cornelis Brouwers

Moeder bruidegom Johanna Maria van Puijenbroek

Vader bruid Hendrikus van den Berg

Moeder bruid Johanna van Overbeek

Kind(eren):


Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Johanna Catharina van den Berg?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!

Voorouders (en nakomelingen) van Johanna Catharina van den Berg


Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

  • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
  • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
  • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).

De getoonde gegevens hebben geen bronnen.

Historische gebeurtenissen

  • De temperatuur op 23 mei 1874 lag rond de 14,4 °C. Er was 4 mm neerslag. De winddruk was 8 kgf/m2 en kwam overheersend uit het zuid-zuid-oosten. De luchtdruk bedroeg 75 cm kwik. De relatieve luchtvochtigheid was 91%. Bron: KNMI
  • Koning Willem III (Huis van Oranje-Nassau) was van 1849 tot 1890 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 6 juli 1872 tot 27 augustus 1874 was er in Nederland het kabinet De Vries - Fransen van de Putte met als eerste ministers Mr. G. de Vries Azn. (liberaal) en I.D. Fransen van de Putte (liberaal).
  • Van 27 augustus 1874 tot 3 november 1877 was er in Nederland het kabinet Heemskerk - Van Lijnden van Sandenburg met als eerste ministers Mr. J. Heemskerk Azn. (conservatief) en Mr. C.Th. baron Van Lijnden van Sandenburg (AR).
  • In het jaar 1874: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 4,0 miljoen inwoners.
    • 1 januari » Afschaffing van de 'differentiële rechten' in Nederlands-Indië; de in- en uitvoerrechten worden gelijk voor Nederlanders en buitenlanders. Minister van Koloniën Fransen van de Putte verwezenlijkt hiermee een belangrijk liberaal programmapunt.
    • 1 januari » De stad New York annexeert de Bronx.
    • 14 maart » Anton Philips, Nederlands industrieel († 1951)
    • 15 april » In Parijs start een groep jonge, voornamelijk impressionistische kunstenaars een geruchtmakende expositie.
    • 5 juni » K.S.R.V. Njord opgericht, eerste Nederlandse studentenroeivereniging.
  • De temperatuur op 30 april 1902 lag tussen 3,3 °C en 11,4 °C en was gemiddeld 7,4 °C. Er was -0,1 uur zonneschijn (0%). Bron: KNMI
  • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 1 augustus 1901 tot 16 augustus 1905 was er in Nederland het kabinet Kuijper met als eerste minister Dr. A. Kuijper (AR).
  • In het jaar 1902: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 5,2 miljoen inwoners.
    • 6 maart » Real Madrid wordt opgericht.
    • 31 mei » Einde van de Tweede Boerenoorlog in Zuid-Afrika.
    • 9 augustus » Eduard VII wordt gekroond als koning van het Verenigd Koninkrijk van Groot-Brittannië en Ierland.
    • 18 augustus » Oprichting van de Oostenrijkse omnisportvereniging Grazer AK.
    • 31 oktober » Voltooiing van de eerste telegraafkabel door de Stille Oceaan.
    • 14 december » Eerste telegraafkabel gelegd onder de Stille Oceaan.
  • De temperatuur op 27 september 1955 lag tussen 9,9 °C en 16,0 °C en was gemiddeld 12,2 °C. Er was 3,8 mm neerslag gedurende 2,6 uur. Er was 5,1 uur zonneschijn (43%). Het was zwaar bewolkt. De gemiddelde windsnelheid was 3 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het west-noord-westen. Bron: KNMI
  • Koningin Juliana (Huis van Oranje-Nassau) was van 4 september 1948 tot 30 april 1980 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 2 september 1952 tot 13 oktober 1956 was er in Nederland het kabinet Drees II met als eerste minister Dr. W. Drees (PvdA).
  • In het jaar 1955: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 10,7 miljoen inwoners.
    • 17 januari » De USS Nautilus vaart als eerste kernonderzeeër uit.
    • 27 februari » Enrique Hormazábal maakt namens Chili de duizendste goal uit de geschiedenis van de Copa América in de wedstrijd tegen Ecuador (7-1).
    • 5 april » Winston Churchill treedt om gezondheidsredenen af als Eerste minister van het Verenigd Koninkrijk.
    • 6 mei » De Duitse Bondsrepubliek treedt toe tot de NAVO.
    • 4 oktober » De Citroën DS19 wordt gepresenteerd.
    • 30 oktober » Jommeke, de stripfiguur van Jef Nys, verschijnt voor het eerst in druk.


Dezelfde geboorte/sterftedag

Bron: Wikipedia


Over de familienaam Van den Berg


De publicatie Stamboom Eijsermans is opgesteld door .neem contact op
Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
J Eijsermans, "Stamboom Eijsermans", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-eijsermans/I11104.php : benaderd 10 februari 2026), "Johanna Catharina van den Berg (-1955)".