Stamboom Eijsermans » Josephus Jacobus Pessers (1869-1873)

Persoonlijke gegevens Josephus Jacobus Pessers 

  • Hij is geboren op 24 juli 1869 in Tilburg.
    eboorteakte Josephus Jacobus Pessers Tilburg
    Gemeente Tilburg
    Brontype boek
    Registernaam Geboorteregister 1869
    Code TLB_G_1869
    Periode register 1869
    Aktenummer 470

    Kind Josephus Jacobus Pessers
    Geboorteplaats Tilburg
    Geboortedatum 24-07-1869
    Geslacht m

    Vader Hendrikus Laurens Pessers

    Moeder Sophia Adriana van der Weegen
  • Hij is overleden op 12 februari 1873 in Tilburg, hij was toen 3 jaar oud.
    Overlijdensakte Josephus Jacobus Pessers Tilburg
    Gemeente Tilburg
    Brontype boek
    Registernaam Overlijdensregister 1873
    Code TLB_O_1873
    Periode register 1873
    Aktenummer 97

    Overledene Josephus Jacobus Pessers
    Geboorteplaats Tilburg
    Plaats overlijden Tilburg
    Datum overlijden 12-02-1873
    Geslacht m
    Leeftijd 3 jaar

    Relatie

    Vader Hermanus Laurens Pessers

    Moeder Sophia Adriana van der Weegen
  • Een kind van Hermanus Laurens Pessers en Sophia Adriana van der Weegen
  • Deze gegevens zijn voor het laatst bijgewerkt op 19 juli 2012.

Gezin van Josephus Jacobus Pessers

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Josephus Jacobus Pessers?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Tijdbalk Josephus Jacobus Pessers

  Deze functionaliteit is alleen beschikbaar voor browsers met Javascript ondersteuning.
Klik op de namen voor meer informatie. Gebruikte symbolen: grootouders grootouders   ouders ouders   broers-zussen broers/zussen   kinderen kinderen

Voorouders (en nakomelingen) van Josephus Jacobus Pessers

Adriana Mercx
1810-1874

Josephus Jacobus Pessers
1869-1873


Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

  • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
  • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
  • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).

De getoonde gegevens hebben geen bronnen.

Aanknopingspunten in andere publicaties

Deze persoon komt ook voor in de publicatie:

Historische gebeurtenissen

  • De temperatuur op 24 juli 1869 lag rond de 17,5 °C. Er was 6 mm neerslag. De winddruk was 1 kgf/m2 en kwam overheersend uit het west-noord-westen. De luchtdruk bedroeg 76 cm kwik. De relatieve luchtvochtigheid was 93%. Bron: KNMI
  • Koning Willem III (Huis van Oranje-Nassau) was van 1849 tot 1890 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 4 juni 1868 tot 4 januari 1871 was er in Nederland het kabinet Van Bosse - Fock met als eerste ministers Mr. P.P. van Bosse (liberaal) en Mr. C. Fock (liberaal).
  • In het jaar 1869: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 3,6 miljoen inwoners.
    • 6 maart » Dmitri Mendelejev presenteert het periodiek systeem.
    • 6 april » Eerste octrooi op een plastic: celluloid.
    • 22 november » In Dumbarton, Schotland wordt de klipper Cutty Sark te water gelaten. Het was een van de laatste klippers, en het is de enige klipper die nog bestaat.
    • 8 december » Paus Pius IX opent het Eerste Vaticaans Concilie.
    • 10 december » Vrouwenkiesrecht ingevoerd in Wyoming.
    • 28 december » William Semple verkrijgt octrooi op kauwgom.
  • De temperatuur op 12 februari 1873 lag rond de 1,3 °C. De winddruk was 6 kgf/m2 en kwam overheersend uit het noord-noord-oosten. De luchtdruk bedroeg 76 cm kwik. De relatieve luchtvochtigheid was 83%. Bron: KNMI
  • Koning Willem III (Huis van Oranje-Nassau) was van 1849 tot 1890 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 6 juli 1872 tot 27 augustus 1874 was er in Nederland het kabinet De Vries - Fransen van de Putte met als eerste ministers Mr. G. de Vries Azn. (liberaal) en I.D. Fransen van de Putte (liberaal).
  • In het jaar 1873: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 4,0 miljoen inwoners.
    • 28 februari » Armauer Hansen ontdekt de bacil die verantwoordelijk is voor de ziekte lepra
    • 4 maart » Ulysses S. Grant wordt beëdigd voor een tweede termijn als president van de Verenigde Staten
    • 26 maart » Nederland stelt de sultan van Atjeh een ultimatum, zie Atjehoorlog.
    • 1 april » Het Britse stoomschip Atlantic zinkt voor de kust van Nova Scotia, 547 mensen komen om.
    • 21 juli » In Adair, Iowa beroven Jesse James en de James-Younger gang een trein. Dit is de eerste succesvolle treinberoving in het westen van de Verenigde Staten. In totaal US$3,000 werd gestolen van de Rock Island Express.
    • 27 oktober » Joseph Glidden vraagt octrooi aan op prikkeldraad.


Dezelfde geboorte/sterftedag

Bron: Wikipedia

Bron: Wikipedia


Over de familienaam Pessers

  • Bekijk de informatie die Genealogie Online heeft over de familienaam Pessers.
  • Bekijk de informatie die Open Archieven heeft over Pessers.
  • Bekijk in het Wie (onder)zoekt wie? register wie de familienaam Pessers (onder)zoekt.

De publicatie Stamboom Eijsermans is opgesteld door .neem contact op
Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
J Eijsermans, "Stamboom Eijsermans", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-eijsermans/I109924.php : benaderd 27 december 2025), "Josephus Jacobus Pessers (1869-1873)".