Stamboom Eijsermans » Josephus Cornelis Bernardus van Pelt (1903-)

Persoonlijke gegevens Josephus Cornelis Bernardus van Pelt 

  • Hij is geboren op 17 september 1903 in Tilburg.
    Geboorteakte Josephus Cornelis Bernardus van Pelt Tilburg

    GemeenteTilburg
    Brontypeboek
    RegisternaamGeboorteregister 1903
    CodeTB_G_1903
    Periode register1903
    Aktenummer1199

    KindJosephus Cornelis Bernardus van Pelt
    GeboorteplaatsTilburg
    Geboortedatum17-09-1903
    Geslachtm

    VaderAdrianus van Pelt

    MoederElisabeth Maria Swolfs
  • Een kind van Adrianus van Pelt en Elisabeth Maria Swolfs
  • Deze gegevens zijn voor het laatst bijgewerkt op 20 juli 2011.

Gezin van Josephus Cornelis Bernardus van Pelt

Hij is getrouwd met Cornelia Johanna Wilhelmina de Kort.

Zij zijn getrouwd op 29 juni 1927 te Tilburg, hij was toen 23 jaar oud.

Huwelijksakte Josephus Cornelis Bernardus van Pelt 29-06-1927 Tilburg

GemeenteTilburg
Brontypeboek
RegisternaamHuwelijksregister 1927
CodeTB_H_1927
Periode register1927
Aktenummer216
PlaatsTilburg
Datum29-06-1927

BruidegomJosephus Cornelis Bernardus van Pelt
GeboorteplaatsTilburg
Leeftijd23

BruidCornelia Johanna Wilhelmina de Kort
GeboorteplaatsKleef (Duitsland)
Leeftijd21

Vader bruidegomAdrianus van Pelt

Moeder bruidegomElisabeth Maria Swolfs

Vader bruidWilhelmus de Kort

Moeder bruidHenrica Bar

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Josephus Cornelis Bernardus van Pelt?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Tijdbalk Josephus Cornelis Bernardus van Pelt

  Deze functionaliteit is alleen beschikbaar voor browsers met Javascript ondersteuning.
Klik op de namen voor meer informatie. Gebruikte symbolen: grootouders grootouders   ouders ouders   broers-zussen broers/zussen   kinderen kinderen

Voorouders (en nakomelingen) van Josephus Cornelis Bernardus van Pelt

Josephus Cornelis Bernardus van Pelt
1903-????

1927

Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

  • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
  • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
  • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).

De getoonde gegevens hebben geen bronnen.

Aanknopingspunten in andere publicaties

Deze persoon komt ook voor in de publicatie:

Historische gebeurtenissen

  • De temperatuur op 17 september 1903 lag tussen 4,9 °C en 16,0 °C en was gemiddeld 10,4 °C. Er was 6,2 uur zonneschijn (49%). Bron: KNMI
  • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 1 augustus 1901 tot 16 augustus 1905 was er in Nederland het kabinet Kuijper met als eerste minister Dr. A. Kuijper (AR).
  • In het jaar 1903: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 5,3 miljoen inwoners.
    • 11 maart » België - Priester Adolf Daens houdt in het Parlement een toespraak tegen de Katholieke partij.
    • 1 juli » Vertrek van de eerste Ronde van Frankrijk.
    • 9 augustus » Kroning van Paus Pius X in Rome.
    • 18 november » De Verenigde Staten en Panama tekenen het Hay-Bunau Varilla Verdrag, dat de Verenigde Staten exclusieve rechten geeft over de Panamakanaalzone.
    • 3 december » Oprichting van de Italiaanse voetbalclub Torino FC.
    • 17 december » Orville Wright maakt de eerste gemotoriseerde vlucht ter wereld, met de Wright Flyer (of mogelijk de Flyer I) te Kitty Hawk.
  • De temperatuur op 29 juni 1927 lag tussen 7,2 °C en 19,2 °C en was gemiddeld 13,9 °C. Er was 5,7 uur zonneschijn (34%). De gemiddelde windsnelheid was 3 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het zuiden. Bron: KNMI
  • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 8 maart 1926 tot 10 augustus 1929 was er in Nederland het kabinet De Geer I met als eerste minister Jonkheer mr. D.J. de Geer (CHU).
  • In het jaar 1927: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 7,5 miljoen inwoners.
    • 14 maart » Joop Wolff, Nederlands verzetsstrijder, journalist en communistisch politicus († 2007)
    • 11 mei » De Academy of Motion Picture Arts and Sciences, de "Academy" die de Oscars uitreikt, wordt opgericht.
    • 1 juni » Een hevige tornado richt grote verwoestingen aan in de Achterhoek.
    • 13 juni » Op Fifth Avenue wordt een ticker-tape parade gehouden ter ere van Charles Lindbergh die enkele weken eerder de eerste non-stop solovlucht over de Atlantische Oceaan had uitgevoerd.
    • 6 oktober » De eerste sprekende film The Jazz Singer in première.
    • 2 december » De Ford Motor Company presenteert de Ford Model A.


Dezelfde geboorte/sterftedag

Bron: Wikipedia


Over de familienaam Van Pelt

  • Bekijk de informatie die Genealogie Online heeft over de familienaam Van Pelt.
  • Bekijk de informatie die Open Archieven heeft over Van Pelt.
  • Bekijk in het Wie (onder)zoekt wie? register wie de familienaam Van Pelt (onder)zoekt.

De publicatie Stamboom Eijsermans is opgesteld door .neem contact op
Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
J Eijsermans, "Stamboom Eijsermans", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-eijsermans/I109664.php : benaderd 10 februari 2026), "Josephus Cornelis Bernardus van Pelt (1903-)".