Stamboom Eijsermans » Aloijsius Joannes van Pelt (1876-1933)

Persoonlijke gegevens Aloijsius Joannes van Pelt 

  • Hij is geboren op 5 november 1876 in Tilburg.
    Geboorteakte Aloijsius Joannes van Pelt Tilburg

    GemeenteTilburg
    Brontypeboek
    RegisternaamGeboorteregister 1876
    CodeTLB_G_1876
    Periode register1876
    Aktenummer900

    KindAloijsius Joannes van Pelt
    GeboorteplaatsTilburg
    Geboortedatum05-11-1876
    Geslachtm

    VaderJosephus Jacobus van Pelt

    MoederFrancisca Leijten
  • Hij is overleden op 7 september 1933 in Tilburg, hij was toen 56 jaar oud.
    Overlijdensakte Aloijsius Joannes van Pelt Tilburg

    GemeenteTilburg
    Brontypeboek
    RegisternaamOverlijdensregister 1933
    CodeTLB_O_1933
    Periode register1933
    Aktenummer524
    Diversenbevorens weduwnaar van Lucia Maria Jongbloets

    OverledeneAloijsius Joannes van Pelt
    GeboorteplaatsTilburg
    Plaats overlijdenTilburg
    Datum overlijden07-09-1933
    Geslachtm
    Leeftijd56 jaar

    RelatieMaria Alberta van der Wijst

    VaderJosephus Jacobus van Pelt

    MoederFrancisca Leijten
  • Een kind van Josephus Jacobus van Pelt en Francisca Leijten
  • Deze gegevens zijn voor het laatst bijgewerkt op 18 mei 2013.

Gezin van Aloijsius Joannes van Pelt

(1) Hij is getrouwd met Lucia Maria Jongbloets.

Zij zijn getrouwd op 25 april 1904 te Tilburg, hij was toen 27 jaar oud.

Huwelijksakte Aloijsius Joannes van Pelt 25-04-1904 Tilburg

GemeenteTilburg
Brontypeboek
Archiefnummer16
ArchiefnaamAmbtenaar van de burgerlijke stand te Tilburg 1811-1957
Bronnaamhuwelijksregisters
RegisternaamHuwelijksregister 1904
CodeTB_H_1904
Periode register1904
Aktenummer68
PlaatsTilburg
Datum25-04-1904

BruidegomAloijsius Joannes van Pelt
GeboorteplaatsTilburg
Leeftijd27 jaar

BruidLucia Maria Jongbloets
GeboorteplaatsTilburg
Leeftijd28 jaar

Vader bruidegomJosephus Jacobus van Pelt

Moeder bruidegomFrancisca Leijten

Vader bruidCornelis Jongbloets

Moeder bruidFrancijna Vervoort

(2) Hij is getrouwd met Maria Alberta van der Wijst.

Zij zijn getrouwd op 28 november 1916 te Oisterwijk, hij was toen 40 jaar oud.

Huwelijksakte Aloijsius Joannes van Pelt 28-11-1916 Oisterwijk

GemeenteOisterwijk
Brontypeboek
Archiefnummer915
Deelnummer021
RegisternaamHuwelijksregister 1916
Periode register1916
Aktenummer23
PlaatsOisterwijk
Datum28-11-1916
DiversenEerdere partner bruidegom: Lucia Maria Jongbloets

BruidegomAloijsius Joannes van Pelt
GeboorteplaatsTilburg
Geboortedatum05-11-1876
Leeftijd40 jaar

BruidMaria Alberta van der Wijst
GeboorteplaatsBoxtel
Geboortedatum02-05-1875
Leeftijd41 jaar

Vader bruidegomJosephus Jacobus van Pelt

Moeder bruidegomFrancisca Leijten

Vader bruidMathijs van der Wijst

Moeder bruidAntonetta van Stralen

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Aloijsius Joannes van Pelt?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Tijdbalk Aloijsius Joannes van Pelt

  Deze functionaliteit is alleen beschikbaar voor browsers met Javascript ondersteuning.
Klik op de namen voor meer informatie. Gebruikte symbolen: grootouders grootouders   ouders ouders   broers-zussen broers/zussen   kinderen kinderen

Voorouders (en nakomelingen) van Aloijsius Joannes van Pelt

Jan Leijten
± 1792-1870

Aloijsius Joannes van Pelt
1876-1933

(1) 1904
(2) 1916

Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

  • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
  • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
  • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).

De getoonde gegevens hebben geen bronnen.

Aanknopingspunten in andere publicaties

Deze persoon komt ook voor in de publicatie:

Historische gebeurtenissen

  • De temperatuur op 5 november 1876 lag rond de 4,3 °C. Er was 1 mm neerslag. De winddruk was 4 kgf/m2 en kwam overheersend uit het zuid-zuid-westen. De luchtdruk bedroeg 76 cm kwik. De relatieve luchtvochtigheid was 87%. Bron: KNMI
  • Koning Willem III (Huis van Oranje-Nassau) was van 1849 tot 1890 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 27 augustus 1874 tot 3 november 1877 was er in Nederland het kabinet Heemskerk - Van Lijnden van Sandenburg met als eerste ministers Mr. J. Heemskerk Azn. (conservatief) en Mr. C.Th. baron Van Lijnden van Sandenburg (AR).
  • In het jaar 1876: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 4,0 miljoen inwoners.
    • 31 januari » De regering van de Verenigde Staten dwingt alle indianen in reservaten te gaan wonen.
    • 14 februari » Alexander Graham Bell vraagt patent aan op de telefoon; twee uur later doet Elisha Gray hetzelfde.
    • 10 maart » Eerste succesvolle telefoongesprek: Alexander Graham Bell spreekt "Mr. Watson, come here, I want to see you."
    • 22 mei » Splitsing van het Apostolisch vicariaat Japan in de apostolische vicariaten Noord-Japan, Centraal-Japan en Zuid-Japan.
    • 30 mei » Staatsgreep van de Jong-Turken.
    • 17 november » De Slavische mars van de Russische componist Tsjaikovski gaat in première in Moskou tijdens een benefietconcert van het ICRC voor gewonde veteranen uit de Servisch-Turkse oorlog.
  • De temperatuur op 28 november 1916 lag tussen -2,5 °C en 3,0 °C en was gemiddeld 0,3 °C. Er was 0,3 mm neerslag. De gemiddelde windsnelheid was 3 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het zuiden. Bron: KNMI
  • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 29 augustus 1913 tot 9 september 1918 was er in Nederland het kabinet Cort van der Linden met als eerste minister Mr. P.W.A. Cort van der Linden (liberaal).
  • In het jaar 1916: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 6,4 miljoen inwoners.
    • 9 maart » Duitsland verklaart de oorlog aan Portugal.
    • 15 maart » De Universiteit van Gent wordt vernederlandst; dit wordt echter na het einde van de Eerste Wereldoorlog weer teruggedraaid.
    • 18 mei » Begin regeerperiode Vietnamese keizer Khải Định.
    • 27 juni » Oprichting van de Chileense voetbalclub Club de Deportes Green Cross.
    • 14 juli » Oprichting van de Chileense voetbalclub CD Ferroviarios de Chile.
    • 19 september » De Force Publique onder Charles Tombeur verslaat het leger van Duits-Oost-Afrika in de Slag bij Tabora.
  • De temperatuur op 7 september 1933 lag tussen 9,1 °C en 22,5 °C en was gemiddeld 15,9 °C. Er was 11,2 uur zonneschijn (84%). De gemiddelde windsnelheid was 3 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het noord-oosten. Bron: KNMI
  • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 10 augustus 1929 tot 26 mei 1933 was er in Nederland het kabinet Ruys de Beerenbrouck III met als eerste minister Jonkheer mr. Ch.J.M. Ruys de Beerenbrouck (RKSP).
  • Van 26 mei 1933 tot 31 juli 1935 was er in Nederland het kabinet Colijn II met als eerste minister Dr. H. Colijn (ARP).
  • In het jaar 1933: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 8,2 miljoen inwoners.
    • 30 januari » Adolf Hitler wordt ingezworen als Kanselier van Duitsland.
    • 14 maart » Michael Caine, Brits acteur
    • 10 mei » Honderden Hitler-aanhangers verbranden 'on-Duitse' en 'decadente' in beslag genomen boeken op de Berlijnse Opernplatz.
    • 15 juni » Oprichting van de Chileense voetbalclub Club Deportivo Social y Cultural Iberia, kortweg Iberia.
    • 25 augustus » Wielrenner Jan van Hout rijdt op de baan van Roermond een nieuw werelduurrecord.
    • 1 september » Oprichting Eindhovense hockeyclub Oranje Zwart.


Dezelfde geboorte/sterftedag

Bron: Wikipedia

Bron: Wikipedia


Over de familienaam Van Pelt

  • Bekijk de informatie die Genealogie Online heeft over de familienaam Van Pelt.
  • Bekijk de informatie die Open Archieven heeft over Van Pelt.
  • Bekijk in het Wie (onder)zoekt wie? register wie de familienaam Van Pelt (onder)zoekt.

De publicatie Stamboom Eijsermans is opgesteld door .neem contact op
Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
J Eijsermans, "Stamboom Eijsermans", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-eijsermans/I109496.php : benaderd 28 december 2025), "Aloijsius Joannes van Pelt (1876-1933)".