Stamboom Eijsermans » Maria Anna Peijs (1860-1910)

Persoonlijke gegevens Maria Anna Peijs 

  • Zij is geboren op 7 september 1860 in Tilburg.
  • Zij is overleden op 4 december 1910 in Tilburg, zij was toen 50 jaar oud.
    Overlijdensakte Maria Anna Peijs Tilburg

    GemeenteTilburg
    Brontypeboek
    RegisternaamOverlijdensregister 1910
    CodeTLB_O_1910
    Periode register1910
    Aktenummer800

    OverledeneMaria Anna Peijs
    GeboorteplaatsTilburg
    Plaats overlijdenTilburg
    Datum overlijden04-12-1910
    Geslachtv
    Leeftijd50 jaar

    RelatieJohannes Cornelis Vermeer

    VaderAndreas Peijs

    MoederPetronella Peters
  • Een kind van Andreas Peijs en Petronella Peters
  • Deze gegevens zijn voor het laatst bijgewerkt op 31 december 2011.

Gezin van Maria Anna Peijs

Zij is getrouwd met Johannes Cornelis Vermeer.

Zij zijn getrouwd op 20 april 1887 te Tilburg, zij was toen 26 jaar oud.

Huwelijksakte Johannes Cornelis Vermeer 20-04-1887 Tilburg

GemeenteTilburg
Brontypeboek
Archiefnummer16
ArchiefnaamAmbtenaar van de burgerlijke stand te Tilburg 1811-1957
Bronnaamhuwelijksregisters
RegisternaamHuwelijksregister 1887
CodeTB_H_1887
Periode register1887
Aktenummer30
PlaatsTilburg
Datum20-04-1887

BruidegomJohannes Cornelis Vermeer
GeboorteplaatsTilburg
Geboortedatum08-01-1863
Leeftijd24 jaar

BruidMaria Anna Peijs
GeboorteplaatsTilburg
Geboortedatum07-09-1860
Leeftijd26 jaar

Vader bruidegomPeter Vermeer

Moeder bruidegomElisabeth Smolders

Vader bruidAndreas Peijs

Moeder bruidPetronella Peters

Kind(eren):

  1. Petrus Aloijsius Vermeer  ± 1888-????
  2. Adriana Elisabeth Vermeer  ± 1895-1962 

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Maria Anna Peijs?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Tijdbalk Maria Anna Peijs

  Deze functionaliteit is alleen beschikbaar voor browsers met Javascript ondersteuning.
Klik op de namen voor meer informatie. Gebruikte symbolen: grootouders grootouders   ouders ouders   broers-zussen broers/zussen   kinderen kinderen

Voorouders (en nakomelingen) van Maria Anna Peijs

N.N. N.N.
± 1800-????
Adriana Peijs
± 1800-????
N.N. N.N.
± 1795-????
Maria Anna Peters
± 1795-????
Andreas Peijs
1835-????

Maria Anna Peijs
1860-1910

1887

Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

  • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
  • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
  • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).

De getoonde gegevens hebben geen bronnen.

Historische gebeurtenissen

  • De temperatuur op 7 september 1860 lag rond de 18,2 °C. Er was 0.1 mm neerslag. De winddruk was 2 kgf/m2 en kwam overheersend uit het noord-noord-oosten. De luchtdruk bedroeg 77 cm kwik. De relatieve luchtvochtigheid was 78%. Bron: KNMI
  • Koning Willem III (Huis van Oranje-Nassau) was van 1849 tot 1890 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 18 maart 1858 tot 23 februari 1860 was er in Nederland het kabinet Rochussen - Van Bosse met als eerste ministers J.J. Rochussen (conservatief-liberaal) en Mr. P.P. van Bosse (liberaal).
  • Van 23 februari 1860 tot 14 maart 1861 was er in Nederland het kabinet Van Hall - Van Heemstra met als eerste ministers Mr. F.A. baron Van Hall (conservatief-liberaal) en Mr. S. baron Van Heemstra (liberaal).
  • In het jaar 1860: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 3,3 miljoen inwoners.
    • 8 februari » De Eerste Kamer der Staten-Generaal brengt het kabinet-Rochussen ten val door de verwerping van een wetsvoorstel inzake de aanleg en exploitatie van de Noorder- en Zuiderspoorweg.
    • 3 april » De eerste rit van de Pony Express, een koeriersdienst van ruiters die post en kleine goederen vervoerden van Missouri tot Californië, vertrekt vanuit St. Joseph, Missouri.
    • 10 mei » Ontdekking van cesium door Robert Bunsen en Gustav Kirchhoff.
    • 19 juni » Een van de grootste branden die Leeuwarden ooit troffen, vindt plaats bij de Prins Frederikkazerne.
    • 18 september » Het Koninkrijk Sardinië brengt de Kerkelijke Staat in de Slag bij Castelfidardo een nederlaag toe.
    • 31 oktober » Executie in Maastricht van Johannes Nathan, de laatste Nederlander die in vredestijd is geëxecuteerd.
  • De temperatuur op 20 april 1887 lag rond de 13,5 °C. De winddruk was 33 kgf/m2 en kwam overheersend uit het west-zuid-westen. De luchtdruk bedroeg 76 cm kwik. De relatieve luchtvochtigheid was 65%. Bron: KNMI
  • Koning Willem III (Huis van Oranje-Nassau) was van 1849 tot 1890 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 23 april 1884 tot 21 april 1888 was er in Nederland het kabinet Heemskerk met als eerste minister Mr. J. Heemskerk Azn. (conservatief).
  • In het jaar 1887: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 4,5 miljoen inwoners.
    • 28 januari » De eerstesteenlegging van de Eiffeltoren vindt plaats in Parijs. De toren wordt ingehuldigd op 31 maart 1889.
    • 13 maart » Aleksandr Oeljanov, de broer van Lenin pleegt een moordaanslag op tsaar Alexander III. In totaal 74 mensen worden hierbij opgepakt. De meesten worden vrijgelaten maar Aleksandr wordt terechtgesteld op 20 mei 1887 in Sjlisselburg.
    • 21 augustus » Oprichting van de Noorse sociaaldemocratische partij genaamd Det Norske Arbeiderpartiet.
    • 1 september » Emile Berliner vraagt octrooi aan op de grammofoonplaat.
    • 3 december » Oscar Carré opent aan de Weesperzijde te Amsterdam zijn Circustheater.
    • 4 december » Oprichting van de Zweedse voetbalclub Örgryte IS.
  • De temperatuur op 4 december 1910 lag tussen 1,1 °C en 7,4 °C en was gemiddeld 5,0 °C. Er was 7,3 mm neerslag. Er was 0,3 uur zonneschijn (4%). De gemiddelde windsnelheid was 4 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het zuid-oosten. Bron: KNMI
  • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 12 februari 1908 tot 29 augustus 1913 was er in Nederland het kabinet Heemskerk met als eerste minister Mr. Th. Heemskerk (AR).
  • In het jaar 1910: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 5,9 miljoen inwoners.
    • 23 januari » Het vissersschip MD 1 uit Middelharnis zinkt tijdens een storm, 13 doden.
    • 25 mei » Expositie van Les Indépendants in Parijs.
    • 28 mei » Ralph Craig loopt met 21,2 seconden een wereldrecord op de 200 meter.
    • 1 september » Opening van het Ninian Park in Cardiff.
    • 20 september » Oprichting van de Portugese voetbalclub Club Sport Marítimo.
    • 20 oktober » De RMS Olympic wordt te water gelaten in Belfast, Ierland.


Dezelfde geboorte/sterftedag

Bron: Wikipedia

Bron: Wikipedia


Over de familienaam Peijs

  • Bekijk de informatie die Genealogie Online heeft over de familienaam Peijs.
  • Bekijk de informatie die Open Archieven heeft over Peijs.
  • Bekijk in het Wie (onder)zoekt wie? register wie de familienaam Peijs (onder)zoekt.

De publicatie Stamboom Eijsermans is opgesteld door .neem contact op
Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
J Eijsermans, "Stamboom Eijsermans", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-eijsermans/I109301.php : benaderd 27 december 2025), "Maria Anna Peijs (1860-1910)".