Stamboom Eijsermans » Petronella van Ostaden (± 1878-1927)

Persoonlijke gegevens Petronella van Ostaden 

  • Zij is geboren rond 1878 in Diessen.
  • Zij is overleden op 29 mei 1927 in Hilvarenbeek.
    Overlijdensakte Petronella van Ostaden Hilvarenbeek

    GemeenteHilvarenbeek
    Brontypeboek
    Archiefnummer908
    Deelnummer32
    RegisternaamOverlijdensregister 1927
    Periode register1927
    Aktenummer20

    OverledenePetronella van Ostaden
    GeboorteplaatsDiessen
    Plaats overlijdenHilvarenbeek
    Datum overlijden29-05-1927
    Geslachtv
    Leeftijd48 jaar

    RelatieAdriaan Boogaers

    VaderJan van Ostaden

    MoederElisabeth Zengers
  • Een kind van Jan van Ostaden en Elisabeth Zengers
  • Deze gegevens zijn voor het laatst bijgewerkt op 28 september 2012.

Gezin van Petronella van Ostaden

Zij is getrouwd met Adrianus Bogaers.

Zij zijn getrouwd op 4 november 1902 te Moergestel.

Huwelijksakte Adriaan Boogaers 04-11-1902 Moergestel

GemeenteMoergestel
Brontypeboek
Archiefnummer913
Deelnummer23
RegisternaamHuwelijksregister 1902
Periode register1902
Aktenummer11
PlaatsMoergestel
Datum04-11-1902

BruidegomAdriaan Boogaers
GeboorteplaatsMoergestel
Leeftijd22 jaar

BruidPetronella van Ostaden
GeboorteplaatsDiessen
Leeftijd24 jaar

Vader bruidegomGerardus Boogaers

Moeder bruidegomJacoba van den Meijdenberg

Vader bruidJan van Ostaden

Moeder bruidElizabeth Zengers

Kind(eren):


Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Petronella van Ostaden?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Tijdbalk Petronella van Ostaden

  Deze functionaliteit is alleen beschikbaar voor browsers met Javascript ondersteuning.
Klik op de namen voor meer informatie. Gebruikte symbolen: grootouders grootouders   ouders ouders   broers-zussen broers/zussen   kinderen kinderen

Voorouders (en nakomelingen) van Petronella van Ostaden


Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

  • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
  • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
  • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).

De getoonde gegevens hebben geen bronnen.

Aanknopingspunten in andere publicaties

Deze persoon komt ook voor in de publicatie:

Historische gebeurtenissen

  • De temperatuur op 4 november 1902 lag tussen 1,8 °C en 9,4 °C en was gemiddeld 5,5 °C. Er was 3,2 uur zonneschijn (34%). Bron: KNMI
  • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 1 augustus 1901 tot 16 augustus 1905 was er in Nederland het kabinet Kuijper met als eerste minister Dr. A. Kuijper (AR).
  • In het jaar 1902: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 5,2 miljoen inwoners.
    • 25 februari » Het Londense publiek staat versteld bij de demonstratie van de eerste stofzuiger door Hubert Booth.
    • 19 april » De pogrom van Chisinau.
    • 31 mei » Einde van de Tweede Boerenoorlog in Zuid-Afrika.
    • 1 juni » De grote staking van Twentse textielarbeiders verloopt. Op het hoogtepunt van de acties waren 45.000 textielarbeiders werkloos, hetzij door staking, hetzij door uitsluiting.
    • 31 oktober » Voltooiing van de eerste telegraafkabel door de Stille Oceaan.
    • 2 november » Oprichting van de Chileense voetbalclub Club Social de Deportes Rangers.
  • De temperatuur op 29 mei 1927 lag tussen 3,8 °C en 14,1 °C en was gemiddeld 9,0 °C. Er was 2,4 uur zonneschijn (15%). De gemiddelde windsnelheid was 3 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het westen. Bron: KNMI
  • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 8 maart 1926 tot 10 augustus 1929 was er in Nederland het kabinet De Geer I met als eerste minister Jonkheer mr. D.J. de Geer (CHU).
  • In het jaar 1927: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 7,5 miljoen inwoners.
    • 18 mei » De Nederlandse onderzeeboot O 7 botst in de buurt van Texel met het Zweedse stoomschip Scania.
    • 21 juli » Alfredo Binda wordt op de Nürburgring de eerste officiële wereldkampioen wielrennen.
    • 23 augustus » In Boston worden de Italiaans-Amerikaanse anarchisten Sacco en Vanzetti terechtgesteld.
    • 5 september » In Delft wordt het Waterloopkundig Laboratorium geopend.
    • 20 november » Het Argentijns voetbalelftal wint voor de derde keer de Copa América door in de voorlaatste wedstrijd met 3-2 te winnen van titelverdediger Uruguay.
    • 14 december » Irak wordt onafhankelijk van het Verenigd Koninkrijk.


Dezelfde geboorte/sterftedag

Bron: Wikipedia


Over de familienaam Van Ostaden


De publicatie Stamboom Eijsermans is opgesteld door .neem contact op
Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
J Eijsermans, "Stamboom Eijsermans", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-eijsermans/I106587.php : benaderd 26 december 2025), "Petronella van Ostaden (± 1878-1927)".