Stamboom Eijsermans » Maria Elisabeth van Opstal (1873-1934)

Persoonlijke gegevens Maria Elisabeth van Opstal 

  • Zij is geboren op 22 oktober 1873 in Tilburg.
    Geboorteakte Maria Elisabeth van Opstal Tilburg
    Gemeente Tilburg
    Brontype boek
    Registernaam Geboorteregister 1873
    Code TLB_G_1873
    Periode register 1873
    Aktenummer 803

    Kind Maria Elisabeth van Opstal
    Geboorteplaats Tilburg
    Geboortedatum 22-10-1873
    Geslacht v

    Vader Pieter van Opstal

    Moeder Elisabeth Johanna Reilland
  • Zij is overleden op 7 november 1934 in Tilburg, zij was toen 61 jaar oud.
    Overlijdensakte Maria Elisabeth van Opstal Tilburg
    Gemeente Tilburg
    Brontype boek
    Registernaam Overlijdensregister 1934
    Code TLB_O_1934
    Periode register 1934
    Aktenummer 685

    Overledene Maria Elisabeth van Opstal
    Geboorteplaats Tilburg
    Plaats overlijden Tilburg
    Datum overlijden 07-11-1934
    Geslacht v
    Leeftijd 61

    Relatie Hendrikus Cornelis Buster

    Vader Pieter van Opstal

    Moeder Elisabeth Johanna Reilland
  • Een kind van Pieter van Opstal en Elisabeth Johanna Reilland
  • Deze gegevens zijn voor het laatst bijgewerkt op 7 april 2011.

Gezin van Maria Elisabeth van Opstal

Zij is getrouwd met Hendrikus Cornelis Buster.

Zij zijn getrouwd op 16 mei 1894 te Tilburg, zij was toen 20 jaar oud.

Huwelijksakte Hendrikus Cornelis Buster 16-05-1894 Tilburg

GemeenteTilburg
Brontypeboek
Archiefnummer16
ArchiefnaamAmbtenaar van de burgerlijke stand te Tilburg 1811-1957
Bronnaamhuwelijksregisters
RegisternaamHuwelijksregister 1894
CodeTB_H_1894
Periode register1894
Aktenummer83
PlaatsTilburg
Datum16-05-1894

BruidegomHendrikus Cornelis Buster
GeboorteplaatsTilburg
Geboortedatum31-12-1867
Leeftijd26

BruidMaria Elisabeth van Opstal
GeboorteplaatsTilburg
Geboortedatum22-10-1873
Leeftijd20

Vader bruidegomAdriaan Buster

Moeder bruidegomAntonia Maes

Vader bruidPieter van Opstal

Moeder bruidElisabeth Johanna Reilland

Kind(eren):

  1. Maria Antonia Buster  1897-1990 

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Maria Elisabeth van Opstal?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Tijdbalk Maria Elisabeth van Opstal

  Deze functionaliteit is alleen beschikbaar voor browsers met Javascript ondersteuning.
Klik op de namen voor meer informatie. Gebruikte symbolen: grootouders grootouders   ouders ouders   broers-zussen broers/zussen   kinderen kinderen

Voorouders (en nakomelingen) van Maria Elisabeth van Opstal


Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

  • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
  • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
  • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).

De getoonde gegevens hebben geen bronnen.

Aanknopingspunten in andere publicaties

Deze persoon komt ook voor in de publicatie:

Historische gebeurtenissen

  • De temperatuur op 22 oktober 1873 lag rond de 12,2 °C. Er was 2 mm neerslag. De winddruk was 36 kgf/m2 en kwam overheersend uit het zuid-westen. De luchtdruk bedroeg 74 cm kwik. De relatieve luchtvochtigheid was 94%. Bron: KNMI
  • Koning Willem III (Huis van Oranje-Nassau) was van 1849 tot 1890 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 6 juli 1872 tot 27 augustus 1874 was er in Nederland het kabinet De Vries - Fransen van de Putte met als eerste ministers Mr. G. de Vries Azn. (liberaal) en I.D. Fransen van de Putte (liberaal).
  • In het jaar 1873: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 4,0 miljoen inwoners.
    • 28 februari » Armauer Hansen ontdekt de bacil die verantwoordelijk is voor de ziekte lepra
    • 4 maart » Ulysses S. Grant wordt beëdigd voor een tweede termijn als president van de Verenigde Staten
    • 26 maart » Nederland stelt de sultan van Atjeh een ultimatum, zie Atjehoorlog.
    • 1 april » Het Britse stoomschip Atlantic zinkt voor de kust van Nova Scotia, 547 mensen komen om.
    • 20 mei » Levi Strauss en Jacob Davis krijgen patent op de spijkerbroek.
    • 21 juli » In Adair, Iowa beroven Jesse James en de James-Younger gang een trein. Dit is de eerste succesvolle treinberoving in het westen van de Verenigde Staten. In totaal US$3,000 werd gestolen van de Rock Island Express.
  • De temperatuur op 16 mei 1894 lag rond de 21,2 °C. De luchtdruk bedroeg 76 cm kwik. De relatieve luchtvochtigheid was 63%. Bron: KNMI
  • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Regentes Emma (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1898 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 21 augustus 1891 tot 9 mei 1894 was er in Nederland het kabinet Van Tienhoven met als eerste minister Mr. G. van Tienhoven (unie-liberaal).
  • Van 9 mei 1894 tot 27 juli 1897 was er in Nederland het kabinet Roëll met als eerste minister Jonkheer mr. J. Roëll (oud-liberaal).
  • In het jaar 1894: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 5,1 miljoen inwoners.
    • 6 februari » Een officieel bondselftal komt voor de eerste maal in een internationale voetbalwedstrijd in actie. Op het exercitieterrein der dienstdoende schutterij aan de Linker Rottekade in Rotterdam wordt met 1-0 verloren van Felixtowe Club.
    • 12 maart » Coca-Cola wordt voor het eerst in flessen verkocht.
    • 23 juni » Het Internationaal Olympisch Comité wordt opgericht in de Sorbonne in Parijs, op initiatief van baron Pierre de Coubertin.
    • 24 juni » Het IOC besluit elke vier jaar Olympische Spelen te organiseren.
    • 28 juni » Lieven Gevaert richt in Mortsel een firma op van fotografische producten.
    • 16 november » De Turken vermoorden zesduizend Armeniërs in Koerdistan
  • De temperatuur op 7 november 1934 lag tussen 3,5 °C en 11,0 °C en was gemiddeld 7,1 °C. Er was 0,4 mm neerslag gedurende 0,4 uur. Er was 3,9 uur zonneschijn (42%). De gemiddelde windsnelheid was 3 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het noord-noord-westen. Bron: KNMI
  • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 26 mei 1933 tot 31 juli 1935 was er in Nederland het kabinet Colijn II met als eerste minister Dr. H. Colijn (ARP).
  • In het jaar 1934: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 8,3 miljoen inwoners.
    • 1 februari » Verheffing van de Apostolische Prefectuur Celebes in Nederlands-Indië tot Apostolisch vicariaat.
    • 11 april » In de nacht van 10 op 11 april worden uit de Sint-Baafskathedraal twee panelen van Het Lam Gods gestolen.
    • 3 juni » Anton Mussert wordt door Benito Mussolini in audiëntie ontvangen.
    • 22 juli » Buiten het Biograph Theatre in Chicago wordt Amerikaanse "aartsvijand nummer één", John Dillinger, dodelijk verwond door FBI-agenten.
    • 18 augustus » Karel Kaers wordt in Leipzig de jongste wereldkampioen wielrennen ooit.
    • 19 september » Bruno Hauptmann wordt gearresteerd voor de moord op de zoon van Charles Lindbergh.


Dezelfde geboorte/sterftedag

Bron: Wikipedia

Bron: Wikipedia


Over de familienaam Van Opstal


De publicatie Stamboom Eijsermans is opgesteld door .neem contact op
Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
J Eijsermans, "Stamboom Eijsermans", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-eijsermans/I106274.php : benaderd 28 december 2025), "Maria Elisabeth van Opstal (1873-1934)".