De temperatuur op 25 december 1910 lag tussen 3,9 °C en 7,7 °C en was gemiddeld 5,5 °C. Er was 3,7 mm neerslag. Er was 0,6 uur zonneschijn (8%). De gemiddelde windsnelheid was 4 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het westen. Bron: KNMI
26 januari » De Seine treedt buiten haar oevers, waardoor de Parijse metro onder water loopt.
3 maart » In New York wordt de Rockefeller Foundation tot bevordering van de wetenschap opgericht.
24 juni » Japan valt Korea binnen.
15 september » Theodor Wulf publiceert in Physikalische Zeitschrift over de door hem ontdekte kosmische straling.
20 september » Oprichting van de Portugese voetbalclub Club Sport Marítimo.
20 oktober » De RMS Olympic wordt te water gelaten in Belfast, Ierland.
Dag van overlijden 2 januari 1985
De temperatuur op 2 januari 1985 lag tussen -3,8 °C en 1,4 °C en was gemiddeld -0,6 °C. Er was -0,1 mm neerslag. Er was 2,2 uur zonneschijn (28%). Het was half bewolkt. De gemiddelde windsnelheid was 2 Bft (zwakke wind) en kwam overheersend uit het noorden. Bron: KNMI
4 april » In de Efteling wordt de attractie Swiss Bob geopend.
5 april » Honderden radiostations over de hele wereld draaien op hetzelfde moment dezelfde plaat: We Are The World. Met de verkoop van de plaat worden mensen geholpen in hongerend Afrika.
26 juni » Een van de achterste wagons van een Walt Disney World monorail brandde uit.
30 augustus » De later met een Gouden Kalf bekroonde film Flesh & Blood van de Nederlandse regisseur Paul Verhoeven gaat in première.
19 september » Mexico-Stad wordt getroffen door een aardbeving met de kracht van 8,1 op de schaal van Richter. Zelfs de modernste gebouwen worden verwoest.
Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen: J Eijsermans, "Stamboom Eijsermans", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-eijsermans/I104675.php : benaderd 3 oktober 2026), "Cornelis Martinus Oerlemans (1910-1985)".
Kopieerwaarschuwing
Genealogische publicaties zijn auteursrechtelijk beschermd. Alhoewel gegevens veelal uit openbare archieven afkomstig zijn, levert het opzoeken, interpreteren, verzamelen, selecteren en ordenen van die gegevens een uniek werk op. Auteursrechtelijk beschermd werk mag niet zondermeer gekopieerd of herpubliceerd worden.
Houdt u aan de volgende regels
Vraag toestemming voor het overnemen van gegevens of licht de auteur op z'n minst in, de kans is groot dat de auteur toestemming geeft, vaak leidt het contact ook weer tot meer uitwisseling van gegevens.
Gebruik de gegevens pas nadat u deze heeft gecontroleerd, het liefst bij de bron (het archief).
Vermeld van wie u de gegevens heeft overgenomen, idealiter ook zijn/haar originele bron.