Stamboom Eijsermans » Franciscus Cornelis van Nuenen (1907-1944)

Persoonlijke gegevens Franciscus Cornelis van Nuenen 


Gezin van Franciscus Cornelis van Nuenen

Hij is getrouwd met Henrica Wilhelmina Putmans.

Zij zijn getrouwd op 18 november 1935 te Goirle, hij was toen 27 jaar oud.


Kind(eren):



Notities over Franciscus Cornelis van Nuenen

Oorlogsslachtoffer Goirle

Familie van Nuenen-Putmans:

Franciscus C. van Nuenen, 36 jaar
geb. 21 november 1907, Goirle
overl. 5 oktober 1944, Goirle

Henrica W. van Nuenen-Putmans, 34 jaar
geb. 03 juli 1910, Oirschot
overl. 5 oktober 1944, Goirle

Wilhelmina M.F. van Nuenen, 6 jaar
geb. 24 december 1938, Goirle
overl. 5 oktober 1944, Goirle

Cornelis M. van Nuenen, 3 jaar
geb. 31 mei 1941, Goirle
overl. 5 oktober 1944, Goirle

Marina M. van Nuenen, 4 maanden (geen foto)
geb. 10 juni 1944, Goirle
overl. 5 oktober 1944, Goirle

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Franciscus Cornelis van Nuenen?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Tijdbalk Franciscus Cornelis van Nuenen

  Deze functionaliteit is alleen beschikbaar voor browsers met Javascript ondersteuning.
Klik op de namen voor meer informatie. Gebruikte symbolen: grootouders grootouders   ouders ouders   broers-zussen broers/zussen   kinderen kinderen

Voorouders (en nakomelingen) van Franciscus Cornelis van Nuenen


Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

  • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
  • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
  • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).

De getoonde gegevens hebben geen bronnen.

Aanknopingspunten in andere publicaties

Deze persoon komt ook voor in de publicatie:

Historische gebeurtenissen

  • De temperatuur op 21 november 1907 lag tussen -0,9 °C en 5,3 °C en was gemiddeld 2,0 °C. Er was 1,0 mm neerslag. De gemiddelde windsnelheid was 3 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het zuid-oosten. Bron: KNMI
  • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 17 augustus 1905 tot 11 februari 1908 was er in Nederland het kabinet De Meester met als eerste minister Mr. Th. de Meester (unie-liberaal).
  • In het jaar 1907: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 5,6 miljoen inwoners.
    • 24 april » Oprichting van de Egyptische voetbalclub Al-Ahly.
    • 2 mei » In België komt de regering Jules de Trooz aan de macht.
    • 2 juni » In Peking gaan vijf auto's van verschillend fabricaat van start voor een race Peking-Parijs.
    • 3 juli » Decreet Lamentabili Sanu Exitu van de Congregatie van de Inquisitie van de Romeinse Curie waarin 65 modernistische dwalingen worden veroordeeld.
    • 1 augustus » Robert Baden-Powell richt de padvinderij op.
    • 13 november » De Franse fietsenmaker Paul Cornu maakt de eerste helikoptervlucht ter wereld.
  • De temperatuur op 18 november 1935 lag tussen 5,6 °C en 9,3 °C en was gemiddeld 7,4 °C. Er was 0,2 mm neerslag gedurende 0,9 uur. Er was 1,6 uur zonneschijn (18%). De gemiddelde windsnelheid was 4 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het zuiden. Bron: KNMI
  • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 26 mei 1933 tot 31 juli 1935 was er in Nederland het kabinet Colijn II met als eerste minister Dr. H. Colijn (ARP).
  • Van 31 juli 1935 tot 24 juni 1937 was er in Nederland het kabinet Colijn III met als eerste minister Dr. H. Colijn (ARP).
  • In het jaar 1935: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 8,4 miljoen inwoners.
    • 21 maart » Perzië wordt hernoemd tot Iran.
    • 23 juli » Aan de Kreekweg in Rotterdam-Zuid wordt de eerste paal geslagen voor een nieuw voetbalstadion. Door de zachte winter kan Stadion Feijenoord al een jaar later in gebruik worden genomen, met de wedstrijd Feyenoord-Beerschot (5-2).
    • 3 oktober » Het Italiaanse leger van dictator Mussolini valt het keizerrijk van Haile Selassie, Abessinië, binnen.
    • 24 oktober » Italië trekt Ethiopië binnen.
    • 11 november » António Egas Moniz voert de allereerste lobotomie uit.
    • 15 december » Max Euwe wordt wereldkampioen schaken.
  • De temperatuur op 5 oktober 1944 lag tussen 3,0 °C en 15,2 °C en was gemiddeld 8,9 °C. Er was 0,1 mm neerslag. Er was 7,8 uur zonneschijn (68%). De gemiddelde windsnelheid was 3 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het noord-oosten. Bron: KNMI
  • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 27 juli 1941 tot 23 februari 1945 was er in Nederland het kabinet Gerbrandy II met als eerste minister Prof. dr. P.S. Gerbrandy (ARP).
  • In het jaar 1944: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 9,1 miljoen inwoners.
    • 18 mei » De Nederlandse torpedoboot Arend zinkt na op een mijn te zijn gelopen.
    • 1 augustus » Anne Frank schrijft voor het laatst in haar dagboek.
    • 23 augustus » Michael van Roemenië, de laatste koning van Roemenië, pleegt een staatsgreep en roept de capitulatie uit.
    • 5 september » Geallieerden bevrijden Brussel.
    • 12 december » Uitgeverij De Bezige Bij wordt opgericht.
    • 17 december » Task Force 38 komt terecht in een tropische storm (Typhoon Cobra). Er vallen meer dan 790 slachtoffers, naast schade aan de schepen gaan ook 3 torpedojagers en meer dan 140 toestellen verloren.


Dezelfde geboorte/sterftedag

Bron: Wikipedia

Bron: Wikipedia


Over de familienaam Van Nuenen


De publicatie Stamboom Eijsermans is opgesteld door .neem contact op
Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
J Eijsermans, "Stamboom Eijsermans", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-eijsermans/I104250.php : benaderd 16 oktober 2026), "Franciscus Cornelis van Nuenen (1907-1944)".