Stamboom Eijsermans » Adrianus Hubertus Bekkers (± 1909-1909)

Persoonlijke gegevens Adrianus Hubertus Bekkers 

  • Hij is geboren rond 1909 in Goirle.
  • Hij is overleden op 25 april 1909 in Goirle.
    Overlijdensakte Adrianus Hubertus Bekkers Goirle
    Gemeente Goirle
    Brontype boek
    Registernaam Overlijdensregister 1909
    Code GLE_O_1909
    Periode register 1909
    Aktenummer 15

    Overledene Adrianus Hubertus Bekkers
    Geboorteplaats Goirle
    Plaats overlijden Goirle
    Datum overlijden 25-04-1909
    Geslacht m
    Leeftijd 7

    Relatie

    Vader Jacobus Bekkers

    Moeder Joanna Wouters
  • Een kind van Jacobus Bekkers en Joanna Wouters
  • Deze gegevens zijn voor het laatst bijgewerkt op 24 oktober 2011.

Gezin van Adrianus Hubertus Bekkers

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Adrianus Hubertus Bekkers?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Tijdbalk Adrianus Hubertus Bekkers

  Deze functionaliteit is alleen beschikbaar voor browsers met Javascript ondersteuning.
Klik op de namen voor meer informatie. Gebruikte symbolen: grootouders grootouders   ouders ouders   broers-zussen broers/zussen   kinderen kinderen

Voorouders (en nakomelingen) van Adrianus Hubertus Bekkers

Adriaan Bekkers
± 1844-1904

Adrianus Hubertus Bekkers
± 1909-1909


Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

  • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
  • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
  • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).

De getoonde gegevens hebben geen bronnen.

Aanknopingspunten in andere publicaties

Deze persoon komt ook voor in de publicatie:

Historische gebeurtenissen

  • De temperatuur op 25 april 1909 lag tussen 6,5 °C en 14,5 °C en was gemiddeld 10,7 °C. Er was 7,2 mm neerslag. Er was 8,8 uur zonneschijn (61%). De gemiddelde windsnelheid was 4 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het zuid-westen. Bron: KNMI
  • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 12 februari 1908 tot 29 augustus 1913 was er in Nederland het kabinet Heemskerk met als eerste minister Mr. Th. Heemskerk (AR).
  • In het jaar 1909: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 5,8 miljoen inwoners.
    • 2 januari » President S. Hylkema van de Friese IJsbond zet het licht op groen voor de start van de eerste Elfstedentocht. Van de 48 deelnemers halen er slechts negen de finish van de 200 km lange tocht op dooi-ijs. Winnaar wordt de 24-jarige theologiestudent Minne Hoekstra uit Warga (13 uur en 50 minuten).
    • 16 februari » Ernest Shackleton bereikt de magnetische zuidpool.
    • 17 maart » Aanvaring tussen Duits en Noors schip bij de ingang van de Nieuwe Waterweg, acht doden.
    • 1 mei » Oprichting van de Oostenrijkse voetbalclub SK Sturm Graz.
    • 27 juni » In Etten-Leur vindt de eerste gemotoriseerde vlucht boven Nederland plaats. De piloot is de Franse luchtvaartpionier Charles de Lambert.
    • 23 december » Albert I van België wordt koning.


Dezelfde geboorte/sterftedag

Bron: Wikipedia

  • 1905 » Siegfried von Basch (67), Tsjechisch-Oostenrijks geneesheer
  • 1909 » Gerard de Wijs (62), Nederlands majoor en politicus
  • 1911 » Emilio Salgari (48), Italiaans schrijver
  • 1913 » Henri Kirpach (72), Luxemburgs politicus
  • 1913 » Sieds Lykles (54), Nederlands arts
  • 1914 » Ferdinand Leenhoff (72), Nederlands schilder en beeldhouwer

Over de familienaam Bekkers

  • Bekijk de informatie die Genealogie Online heeft over de familienaam Bekkers.
  • Bekijk de informatie die Open Archieven heeft over Bekkers.
  • Bekijk in het Wie (onder)zoekt wie? register wie de familienaam Bekkers (onder)zoekt.

De publicatie Stamboom Eijsermans is opgesteld door .neem contact op
Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
J Eijsermans, "Stamboom Eijsermans", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-eijsermans/I10403.php : benaderd 26 december 2025), "Adrianus Hubertus Bekkers (± 1909-1909)".