Stamboom Eijsermans » Josephus Antonius Maria Naaijkens (1902-1904)

Persoonlijke gegevens Josephus Antonius Maria Naaijkens 

  • Hij is geboren op 26 november 1902 in Tilburg.
    Geboorteakte Josephus Antonius Maria Naaijkens Tilburg
    Gemeente Tilburg
    Brontype boek
    Registernaam Geboorteregister 1902
    Code TB_G_1902
    Periode register 1902
    Aktenummer 1493

    Kind Josephus Antonius Maria Naaijkens
    Geboorteplaats Tilburg
    Geboortedatum 26-11-1902
    Geslacht m

    Vader Henricus Josephus Naaijkens

    Moeder Cornelia Josephina Maria van der Meijden
  • Hij is overleden op 15 januari 1904 in Tilburg, hij was toen 1 jaar oud.
    Gemeente Tilburg
    Brontype boek
    Registernaam Overlijdensregister 1904
    Code TLB_O_1904
    Periode register 1904
    Relatietype ongehuwd
    Aktenummer 47
    Diversen Aangegeven door Henricus Josephus Naaijkens, vader.
    Plaats overlijden Tilburg
    Datum overlijden 15-01-1904
    Overledene Josephus Antonius Maria Naaijkens
    Overledene geslacht m
    Overledene leeftijd 13 maanden
    Overledene plaats geboorte Tilburg
    Vader overledene Henricus Josephus Naaijkens
    Moeder overledene Cornelia Jozephina Maria van der Meijden
  • Een kind van Henricus Josephus Naaijkens en Cornelia Jozephina Maria van der Meijden
  • Deze gegevens zijn voor het laatst bijgewerkt op 21 april 2012.

Gezin van Josephus Antonius Maria Naaijkens

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Josephus Antonius Maria Naaijkens?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Tijdbalk Josephus Antonius Maria Naaijkens

  Deze functionaliteit is alleen beschikbaar voor browsers met Javascript ondersteuning.
Klik op de namen voor meer informatie. Gebruikte symbolen: grootouders grootouders   ouders ouders   broers-zussen broers/zussen   kinderen kinderen

Voorouders (en nakomelingen) van Josephus Antonius Maria Naaijkens

Josephus Antonius Maria Naaijkens
1902-1904


Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

  • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
  • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
  • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).

De getoonde gegevens hebben geen bronnen.

Aanknopingspunten in andere publicaties

Deze persoon komt ook voor in de publicatie:

Historische gebeurtenissen

  • De temperatuur op 26 november 1902 lag tussen -0,4 °C en 7,9 °C en was gemiddeld 3,6 °C. Er was 2,7 uur zonneschijn (32%). Bron: KNMI
  • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 1 augustus 1901 tot 16 augustus 1905 was er in Nederland het kabinet Kuijper met als eerste minister Dr. A. Kuijper (AR).
  • In het jaar 1902: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 5,2 miljoen inwoners.
    • 8 mei » Op Martinique barst een vulkaan uit. Gloeiend hete lava stroomt over de hellingen van de Mont Pelée naar beneden. Ten gevolge van die uitbarsting verliezen vele mensen het leven en wordt de voornaamste stad op het eiland, Saint Pierre, verwoest.
    • 20 mei » Cuba wordt onafhankelijk van de Verenigde Staten.
    • 31 mei » Einde van de Tweede Boerenoorlog in Zuid-Afrika.
    • 18 augustus » Oprichting van de Oostenrijkse omnisportvereniging Grazer AK.
    • 23 augustus » Bij Herwijnen slaat een bootje om met passagiers voor een voor anker liggend stoomschip, vijf van de tien opvarenden verdrinken.
    • 15 november » In Brussel pleegt de Italiaanse anarchist Gennaro Rubino een mislukte aanslag op koning Leopold II.
  • De temperatuur op 15 januari 1904 lag tussen 2,1 °C en 6,2 °C en was gemiddeld 3,7 °C. Er was 0,4 uur zonneschijn (5%). De gemiddelde windsnelheid was 5 Bft (vrij krachtige wind) en kwam overheersend uit het west-zuid-westen. Bron: KNMI
  • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 1 augustus 1901 tot 16 augustus 1905 was er in Nederland het kabinet Kuijper met als eerste minister Dr. A. Kuijper (AR).
  • In het jaar 1904: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 5,4 miljoen inwoners.
    • 17 februari » Première van de opera Madama Butterfly van Giacomo Puccini in het Teatro alla Scala in Milaan.
    • 14 maart » Isabella Richaards, Surinaams politica († 1985)
    • 16 juni » Op deze dag speelt het boek Ulysses van James Joyce zich af.
    • 5 november » De Engelse atleet Alfred Shrubb vestigt het werelduurrecord atletiek in Glasgow: in één uur tijd loopt hij 18742 m.
    • 6 november » In de haven van Moerdijk zinkt een houten aak nadat het schip lek is gestoten, 5 opvarenden verdrinken.
    • 15 november » Gillette verwerft patent op het veiligheidsscheermes


Dezelfde geboorte/sterftedag

Bron: Wikipedia

Bron: Wikipedia


Over de familienaam Naaijkens


De publicatie Stamboom Eijsermans is opgesteld door .neem contact op
Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
J Eijsermans, "Stamboom Eijsermans", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-eijsermans/I102485.php : benaderd 26 december 2025), "Josephus Antonius Maria Naaijkens (1902-1904)".