Stamboom Eijsermans » Divera Catharina "Dieuwertje" Beezemer (1914-2001)

Persoonlijke gegevens Divera Catharina "Dieuwertje" Beezemer 

  • Roepnaam is Dieuwertje.
  • Zij is geboren op 4 maart 1914 in Den Helder.
    Zij is geboren op 4 maart 1914 in Den Helder.
  • Zij is overleden op 6 december 2001 in Den Helder, zij was toen 87 jaar oud.
    Zij is overleden op 6 september 2001 in Den Helder, zij was toen 87 jaar oud.
  • Deze gegevens zijn voor het laatst bijgewerkt op 18 september 2011.

Gezin van Divera Catharina "Dieuwertje" Beezemer

Zij is getrouwd met Joseph Erick Hermes.

Zij zijn getrouwd op 1 april 1937 te Den Helder, zij was toen 23 jaar oud.

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Divera Catharina "Dieuwertje" Beezemer?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

  • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
  • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
  • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).

De getoonde gegevens hebben geen bronnen.

Aanknopingspunten in andere publicaties

Deze persoon komt ook voor in de publicatie:

Historische gebeurtenissen

  • De temperatuur op 4 maart 1914 lag tussen 5,9 °C en 8,7 °C en was gemiddeld 7,2 °C. Er was 3,4 mm neerslag. De gemiddelde windsnelheid was 4 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het west-zuid-westen. Bron: KNMI
  • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 29 augustus 1913 tot 9 september 1918 was er in Nederland het kabinet Cort van der Linden met als eerste minister Mr. P.W.A. Cort van der Linden (liberaal).
  • In het jaar 1914: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 6,2 miljoen inwoners.
    • 8 juni » In Brazilië wordt de Braziliaanse voetbalbond ("Confederação Brasileira de Futebol") opgericht.
    • 23 augustus » Slag bij Bergen, een eerste contact tussen de Duitsers en de Britten als onderdeel van Slag der Grenzen.
    • 1 september » De laatste Amerikaanse trekduif, een duivin genaamd Martha, sterft in de Cincinnati Zoo. Daarmee is de soort uitgestorven.
    • 3 september » Kardinaal Giacomo della Chiesa wordt gekozen tot Paus Benedictus XV.
    • 6 september » Kroning van Paus Benedictus XV in Rome.
    • 8 december » Slag om de Falklandeilanden tussen Verenigd Koninkrijk en Duitsland.
  • De temperatuur op 6 december 2001 lag tussen -0,8 °C en 10,8 °C en was gemiddeld 6,0 °C. Er was 0,2 mm neerslag gedurende 0,7 uur. Er was 4,7 uur zonneschijn (59%). Het was half bewolkt. De gemiddelde windsnelheid was 2 Bft (zwakke wind) en kwam overheersend uit het noord-noord-westen. Bron: KNMI
  • Koningin Beatrix (Huis van Oranje-Nassau) was van 30 april 1980 tot 30 april 2013 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van maandag 3 augustus 1998 tot maandag 22 juli 2002 was er in Nederland het kabinet Kok II met als eerste minister W. Kok (PvdA).
  • In het jaar 2001: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 16,0 miljoen inwoners.
    • 9 maart » Schaatsster Andrea Nuyt verbetert in Salt Lake City haar eigen Nederlands record op de 500 meter (38,15 seconden) en zet een tijd van 37,98 op de klokken.
    • 20 juli » Het televisieprogramma Opgelicht onthult dat het Tweede Kamer-lid Tara Singh Varma (GroenLinks) heeft gelogen over haar ongeneeslijke ziekte.
    • 26 augustus » In het Wagener-stadion in Amstelveen verliest de Nederlandse vrouwenhockeyploeg met 3-2 van Argentinië in de finale van de strijd om de Champions Trophy.
    • 1 september » De 1-0 nederlaag van het Nederlands elftal in en tegen Ierland leidt uiteindelijk tot uitschakeling van het WK van 2002. De definitieve uitschakeling is 5 september. Voor het eerst in zestien jaar is Nederland niet van de partij op een eindtoernooi.
    • 17 november » Ibrahim Rugova wint de verkiezingen in Kosovo met bijna de helft van alle stemmen. Hashim Thaci volgt met een ruime achterstand.
    • 19 november » Lleyton Hewitt lost Gustavo Kuerten na dertig weken af als nummer één op de wereldranglijst der tennisprofessionals; de Australiër moet die positie na 75 weken afstaan aan Andre Agassi.


Dezelfde geboorte/sterftedag

Bron: Wikipedia

  • 1911 » Carl Forberg, Amerikaans autocoureur († 2000)
  • 1912 » Afro Basaldella, Italiaans kunstschilder († 1976)
  • 1912 » Edgar Tafel, Amerikaans architect († 2011)
  • 1916 » Hans Eysenck, Brits psycholoog († 1997)
  • 1917 » Piet Bromberg, Nederlands hockeyer en hockeycoach († 2001)
  • 1918 » José Maria Larrauri Lafuente, Spaans bisschop († 2008)

Bron: Wikipedia


Over de familienaam Beezemer

  • Bekijk de informatie die Genealogie Online heeft over de familienaam Beezemer.
  • Bekijk de informatie die Open Archieven heeft over Beezemer.
  • Bekijk in het Wie (onder)zoekt wie? register wie de familienaam Beezemer (onder)zoekt.

De publicatie Stamboom Eijsermans is opgesteld door .neem contact op
Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
J Eijsermans, "Stamboom Eijsermans", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-eijsermans/I10211.php : benaderd 11 februari 2026), "Divera Catharina "Dieuwertje" Beezemer (1914-2001)".